Exem a messzi múltból
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Exem a messzi múltból



● ●

● ● Exem a messzi múltból EmptyKedd Aug. 29, 2017 6:21 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Juliette Vezetéknév


Karakter arca;;
Gabriella Wilde
vagy hasonló
Csoport;;
Bármi
, amit szeretnél
Életkor;;
23
Foglalkozás;;
Bármi
, amit szeretnél


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A barátnőm voltál 6 évvel ezelőttig, egészen addig míg egy motorbaleset miatt 5 éven át kómába nem kerültem.  Igazi nagy gimnazista szerelem volt a miénk, de úgy hiszem, hogy tényleg igazán szerettük egymást. Hozzám képest mindenben sokkal jobb voltál, nem hiába hogy már harmad éves gimnazistaként a diákszövetség élére törtért. Ambiciózus, határozott lány voltál már akkor is, aki mindig elérte azt, amit akart.

Mikor felébredtem a kómából te nem jöttél meglátogatni, igaz én sem kerestelek. Nem tudom, hogy te miért, de engem főleg a félelem akadályozott meg, hogy felhívjalak. Végül a nagy félelmem, akkor igazolódott be mikor egy közös barátunk kerti partiján megláttalak egy másik férfi karjai között – később kiderült róla, hogy a vőlegényed.
Utána nagyon kiakadtam, és igazából azóta se tudok rólad beszélni senkinek. Te továbbléptél, felnőttél, míg én még mindig 17 éves vagyok.

Szeretnék veled egyszer leülni beszélni, hogy rendezhessem a kusza életemet.

// Sziaaa kedves olvasó! Remélem hamar meghozza valaki, mert szerintem sok érdekes dolgot kilehet hozni ebből a furcsa párosból. Ha többet akarsz megtudni, akkor itt van az ET-m, továbbá ha rám írsz pm-ben, akkor bármilyen kérdésre szívesen válaszolok. Nagyon várlak *-*  love  love //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Toni

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-