Lionel Thibodeaux
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Lionel Thibodeaux EmptyKedd Aug. 29, 2017 8:30 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Lionel Thibodeaux


Karakter arca;;
Herman
Tømmeraas
Csoport;;
szabadon
választható
Életkor;;
18
éves
Foglalkozás;;
diák
nincs mese


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Drága egyetlen és utánozhatatlan Penetrator Chris-em oroszlánom! Ott vagy minden siralmas és kevésbé siralmas pillanatomban. Te akkor is jössz, amikor én máshová küldenélek, mert megérzed, hogy mikor nincs rád szükségem. A legmeghittebb pillanataimban is csak te vagy képes megzavarni, egy-egy jól intézett problémával, amik csak akkor születnek meg, ha mi ketten egy helyen vagyunk és úgy érzed nyakik benne vagyok a slamasztikában. Ha leoltlak te visszafeleselsz, de sose veszekszünk komolyan. Nincs miért. Egyrészt mert te vagy a legjobb barátom, nem mellesleg a padtársam is a szörnyűséges tanítási napokon, meg a bajtársam, hogy ezt se hagyjuk ki.
Szerinted az életet élni kell, mindent túl könnyedén veszel. Néha nem is gondolkodsz, néha meg túl sokat. Senki se tudna igazán eligazodni rajtad. Ám nyitott könyv se szeretnél lenni senki számára se, ezért vagy rejtélyes. Szűkszavú az idegenekhez és túl bőszavú azokhoz akiket szinte már ezer éve ismersz. Alapjáraton nem vagy olyan, mint én. De ettől függetlenül te se vagy semminek sem az elrontója. Ha valaki többet akar tőled, mint egy egyszerű csók, te megadod. Ám nem akárkinek. Akik egy kicsit se tetszenek neked, azokat méterekre elkerülöd, sőt tudomást se veszel a létezésükről. Neked még van érző szíved, segítesz azoknak akiken azt látod, hogy mennyire szerencsétlenek és a te segítségedre szorulnak.
Nem, nem vagy egy szeretetszolgálat tagja, igazából mindent magadért teszel. Te ugyanis így akarsz népszerűvé válni, nem máshogyan.  

// Megjegyzések: Az ő arcára van szükségem, rengeteg a közös gif. Emellett kell egy másik gazdag barát, aki majdnem az ellentétem, de mégis vannak közös vonásaink, szokásaink. Ezt persze neked kell eldöntened. Razz Csak gyere!
Ha érdekel a karakter vagy megjöttél ne félj pm-be önteni a gondolataidat, kérdésedet, véleményedet. A kis Simon is vár szóval :3 Plíííííz! //


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, meg a kicsi Bambika szerintem és most már tuti, hogy Sophie is.

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Michel Thibodeaux
» Elsa Thibodeaux
» Sabrine Thibodeaux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-