my lil' sis
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 3:36 pm ✥

✥ Today at 8:51 am ✥

✥ Yesterday at 10:05 pm ✥

✥ Yesterday at 10:00 am ✥

✥ Pént. Szept. 21, 2018 9:23 pm ✥

✥ Pént. Szept. 21, 2018 8:53 am ✥

✥ Pént. Szept. 21, 2018 8:05 am ✥

✥ Csüt. Szept. 20, 2018 10:34 pm ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ my lil' sis •• Szer. Aug. 30, 2017 3:51 pm

SzabadFoglaltElkelt

Josette Morel

Karakter arca;;
Camilla
Luddington
Csoport;;
egészségügy
elit
Életkor;;
32
33
Foglalkozás;;
állatorvos

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Mint két tojás. Nem egyszer hallottuk ezt a rokonok, barátok szájából, ám mi előszeretettel vallottuk az ellenkezőjét. Kislányként valóban nagyon hasonlítottunk, külsőre és személyiségre egyaránt, állandóan össze voltunk nőve, együtt játszottunk, együtt voltunk benne minden rosszaságban, aztán amikor idősebbek lettünk, a fiúk felé terelődött a figyelmünk. Bevallom, mindig is ügyesebb voltál ebben, mint én, profi módon csavartad el a fiúk fejét, hogy aztán nevetve pletykáljunk róluk a szobánk falai között.
Apa halálával azonban minden megváltozott. A bátyánk elköltözött otthonról, te pedig teljes mértékben bezárkóztál, ellöktél magadtól. Én Párizsba jöttem egyetemre, te pedig nekiindultál a saját életednek. Eléggé csapongó vagy, ami azt illeti, igazi pasifaló, mondhatnám úgy is. Havonta találkozunk, de már közel sem olyan jó a kapcsolatunk, mint kislány korunkban. Én irigykedem rád, mert anya sokkal jobban húzódik hozzád, mint hozzám (anyuci Alzheimeres és általában rám is mindig azt hiszi, hogy te vagyok), te pedig irigykedsz azért, mert tökéletes kis családom van. Azaz, csak volt. Ez pedig a te érdeklődésedet is felkelti...
Sosem volt titok előttem, hogy miként viszonyulsz Raphaël-hez, láttam, hogyan nézel rá a családi vacsorákon, de őt nem sikerült behálóznod, a házasságkötésünk után pedig végleg lemondtál arról, hogy lecsapd őt a kezemről. Egészen mostanáig. Hamar eljutott a híre hozzád, hogy beadtam a válókeresetet, úgyhogy újult erővel lendülnél bele a dologba. Nem tudom, mi a célod ezzel; csak az orrom alá akarsz dörgölni ezzel,  szeretnéd, hogy Rafi is felkerüljön a dicsőségtábládra, vagy komolyabb céljaid vannak? És micsoda mázli, pont kapóra jön, hogy az állatkertben, ahol Rafi dolgozik, állatorvost keresnek. Ha paranoiás lennék, azt gondolnám, a te kezed van ebben is, simán képes lennél elérni, hogy kirúgjanak valakit csak azért, hogy átvehesd a helyét. Remélem, csak én látok rémeket a dologba, ugye, hugi?

// A pb változtatható, ha nem tetszik a hölgy, de mindenképpen egyeztessünk róla! Gyere és forgasd fel a cseppet sem unalmas életünket! Wink //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én és drága (ex?)férjem, illetve az unokahúgod, Rosie.

Média,mûvészet
● ● Posztok száma :
79
● ● Reag szám :
72
● ● Keresem :
my lil' sis
● ● karakter arca :
Mandy Moore

my lil' sis
Second Chance frpg
1 / 1 oldal