Napoleon "Leon" Sartre
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 6:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 6:00 pm ✥

✥ Today at 5:29 pm ✥

✥ Yesterday at 9:38 am ✥

✥ Yesterday at 9:04 am ✥

✥ Szomb. Okt. 20, 2018 12:03 pm ✥

✥ Pént. Okt. 19, 2018 3:31 pm ✥

✥ Csüt. Okt. 18, 2018 5:31 pm ✥

✥ Csüt. Okt. 18, 2018 1:45 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 8:15 pm ✥

Párizs lakói

Napoleon "Leon" Sartre

Témanyitás ✥ Napoleon "Leon" Sartre •• Csüt. Szept. 07, 2017 8:16 pm

SzabadFoglaltElkelt

Napoleon Sartre

● ● Karakter arca;;
Erin Mommsen vagy Herman Tømmeraas

● ● Csoport;;
elit és 11/a

● ● Életkor;;
17 éves - vélhetőleg augusztusi kölyök 

● ● Foglalkozás;;
tanuló

» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Elkényeztetett öcsipók a köbön, olyan vagy mint a francia császár aki megkoronáztatta saját magát. Ugyanolyan nagyravágyó és megállíthatatlan vagy. Imádsz bulizni, tombolni ha az jobban tetszik. Van, hogy azt se tudod kettőnk közül ki a népszerűbb, kinek a nevét utálják vagy szeretik jobban. Irigy vagy, rám, mindenkire aki csak egy kicsivel is tehetségesebb és jobb nálad. Van jó barátod, nem azt mondom, hogy nincs, csak néha rosszul válogatod meg őket.A szüleink elkényeztetnek, tipikusan az a sznob gyerek vagy, aki nem hord akármit és nem akárkivel vált szót. Te ugyanis olyan vagy, mint drága jó anyánk, aki a pénzt nézi. Felfalnád apánk cégét, elköltenél mindent rögvest, de ebben különbözöl anyánktól, aki spór és azt hiszi, hogy a halálba visz, minden egyes értéket. Ezzel csak azt akartam bemutatni neked, hogy éppenséggel, ha nem is én, de ő legalább felnyitja a szemed és visszafog, mert az anyád, aki szeret. Te meg hisztizhetsz akármennyit, hogy így meg úgy nem szeret. De szeret, csak pátyolgat rendesen. Mintha valami pár hónapos csecsemő volnál. Különben akármilyen kis izé légy, szeretlek, mert a testvérem vagy. Ha meg rám nem számíthatsz, akkor senki másra.

// A név kötelez, a többi nem. Tehát ha a pb nem tetszik, van egy elképzelésed aki esetleg elmenne tizenhét évesnek, akkor nyugodtan cserélheted. Lényeg, hogy az elkényeztetett és sznob jelleg valamilyen szinten maradjon meg. Ha érdekel a karakter nyugodtan kérdezősködhetsz. //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
11/A, Bambi, Sosie, L és én, de nagyon.

Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Napoleon "Leon" Sartre •• Szer. Ápr. 18, 2018 5:09 pm

FAGYASZTOTT HIRDETÉS - ELTŰNT HIRDETŐ
Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :