Marc Rochelle
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 1:30 am ✥

Vendég
Today at 12:01 am

✥ Yesterday at 2:27 pm ✥

✥ Yesterday at 8:27 am ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 7:50 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Gaston Boucher tollából
Témanyitás ✥ Marc Rochelle •• Pént. Szept. 15, 2017 1:57 pm

SzabadFoglaltElkelt

Marc Rochelle

Karakter arca;;
Jamie Dornan
Simon Baker
Csoport;;
Elit
Szolgáltató
Életkor;;
30
35
Foglalkozás;;
menedzser
-

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
 Már jó pár éve a menedzserem vagy, mondhatni hogy megnyertelek magamnak. Szó szerint, ténylegesen, egy póker partin. Az akkori menedzserem szabadulni akart tőlem, és az all-in mellé engem is odarakott, te pedig kapva kaptál az alkalmon. Mondjuk egy kibaszott zseni vagy, aki bárkiből sztárt csinál, és pont ezt tetted velem is. Néha olyan vagy mint az apám, a bátyám és minden egy személyben. Az orvosom, a fodrászom, a papom, a gyógyítóm, és bár akármennyire is tudok veled pöcs lenni, tudod nagyon jól, hogy baromira hálás vagyok neked, csak képtelen vagyok ezt kimutatni. Néha vannak egymással őszinte pillanataink, hiszen te vagy az egyetlen barátom, már ha lehet téged annak nevezni. Én csak azért nem használom ezt a szót, mert nem vagyok biztos abban, hogy a sok harcunk, kardoskodásunk mellett téged csak az utánam kapott lóvé, vagy én is érdekellek? Azért valahol jó lenne mellettem állnál.
Hiszen te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy milyen szar volt a gyerekkorom, hogy mennyit bántottak, hogy az apám egy faszfej volt, hogy anyám egy hazug ribanc és hogy mennyit kellett dolgoznom azért, hogy kimásszak a legnagyobb szarkupac alól. Te vagy aki látja, hogy a beképzelt tuskó álarca mögött igenis van tudás, hogy heteket, hónapokat készülök egy szerepre, és hogy minden egyes válogatáson odateszem magam, hogy kihozzam minden helyzetből a maximumot.

Vicces, csipkelődő, örökösen egymásnak beszólogatós játékokat képzelek el veled. Szeretnélek téged oltani, és szeretném ezt viszont is megkapni, csak hogy érezzem a törődést. Persze mindemellett jó lenne ha lenne egy két olyan játékunk, amiben megmutatod, hogy igenis mellettem állsz, legyen szó csak arról, hogy együttérzően a vállamra teszed a kezed, vagy hogy biztosítasz a hűségedről. Szeretném ha nem gondolkoznál azon, hogy eladsz valakinek, tarts ki mellettem, mert én is ezt teszem!
Cserébe megígérem, hogy te leszel az egyetlen barátom, téged foglak zaklatni hajnali háromkor ha elakadok valamiben, és téged foglak akkor is hívni ha valami jó történik velem, csak hogy ne legyen sok nyugodt perced!
A leírtakon kívül abszolút szabad kezet adok, még a pb-t is cserélheted, ha lenyűgözöl valami jóval... csak gyere mert várlak! Smile

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket

Média,mûvészet
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
71
● ● karakter arca :
Nolan Funk

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Re: Marc Rochelle •• Szer. Ápr. 18, 2018 6:08 pm

FAGYASZTOTT HIRDETÉS - ELTŰNT HIRDETŐ
Alapító;;Segítõ