Pellegrin a cukrász
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Pellegrin a cukrász



● ●

● ● Pellegrin a cukrász EmptySzomb. Okt. 07, 2017 1:15 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Bertrand/Bernadette Pellegrin (?)


Karakter arca;;
lent a
lista
Csoport;;
Kereskedelem
és szolgáltatás
Életkor;;
min.22?
max.30
Foglalkozás;;
szentséges
cukrász


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Play by javaslatok:
Ha fiú leszel: Nico Tortorella,Tyler Blackburn, Iwan Rheon, Bob Morley és Diego Barrueco.
Ha lány leszel: Rachel Bilson, Billie Lourd, Alison Sudol, Natalie Dormer és Daisy Ridley.
Közös gifek esetében esetleg: Daniel Sharman vagy Kaya Scodelario.
Megjegyzés: bőség zavara, tudom.

Ismertető: Az ember ki se nézné belőled, hogy a cukrászatra specializálódtál, nem azt sugallod az embereknek ha rád néznek, a kinézeted ugyanis nagyon csalóka lehet. Ám te kérlek szépen imádod ezeket a helyzeteket, amikor tátott szájjal állnak előtted és hitetlenül állnak a szakmádhoz. Egészen addig amíg meg nem látnak a  La Perle Bleue étteremből kisétálni vagy besétálni vagy tényleg bebizonyítod az illetőnek, hogy már pedig te cukrász vagy és mutatsz egy képet esetleg Instagramon a műveidről. Mindig csorog tőle a nyálam, mert olyan kívántatós vagy! Cukkollak, te is engem. De nem vagyunk ellenségek. Szerencsétlenségedre megértem a nyelved, letudok süllyedni vagy felemelkedni arra a furcsa szintre amin a szavakat formálod. Meg amúgy is, szerintem egy kezes bárány vagy, akit nem nehéz megérteni, csak több megfigyelés kell. Mert amúgy intelligens vagy! Olyan személy akiben még Ed is megbízik és kikéri esetleg a véleményed, mert tudja, hogy te ehhez értesz, ez a végzettséged. Lehet már gyereked - hehehe egyetem előtt neki vágtál a szerelmeddel a házas életnek esetleg? - aki inspirál és motivál téged, hogy tud miért, kiért dolgozol. Tisztes életet akarsz élni, egy biztos közeget, fent akarod tartani a családod. Közben meg el kell viselned engem is szóval... Nagyon kitartó és nyugodt vagy. Ezért se küldtél el szerintem melegebb éghajlatra. Amúgy nem is tudsz. Mindig visszahízelgem magam a barát zónádba. Hála a jó égnek!

// A név teljesen változtatható, ahogy van egy rakás play by ötlet is hozzá, vagy esetleg a neme. A lényeg, hogy cukrász legyen és Ed-nek dolgozzon, velem meg munkatárs legyen. :3 Ha érdekel a karakter esetleg megjöttél akkor nyugodtan dobj fejbe minket, engem egy pm-vel. Ahogy jól esik. Csak gyere! *-* Akármelyik nembe bújsz bele, tuti örülni fogunk neked!//

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ed meg én Laughing

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-