Az unokaöcsém
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Az unokaöcsém EmptySzer. Okt. 11, 2017 6:28 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Ryan Couteau

Karakter arca;;
Cody Saintgnue
Neels Visser változtatható
Csoport;;
középiskolás
diák (oktatás)
Életkor;;
16 év
IDE ÍRD
Foglalkozás;;
diák
IDE ÍRD


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Kedves Ryan.
Édesanyádra hasonlítasz, ugye tudod?
Apád (fivérem) négy éve börtönben, azóta nálam vagy, a legjobb barátod a fiam lett, még a rokoni kapcsolat mellett is jó barátok vagyok. Ám ő az a tipikus bajkeverő alak, aki bele ránt magával a bajba. Hogy te milyen vagy? Hogy én milyennek látlak?
Igazi túlélő típus vagy, ám mindezek mellé párosul még némi hit, pozitív világszemlélet, és az a fajta tenni akarás, aminek több emberben kellene meglennie a világban. Szeretsz viccelődni, nem keseregni a rossz dolgokon, ám azokon hiába nem töröd túl sokat a fejed, mégsem veszed félvállról, mintha nem léteznének. Egyszerűen csak próbálod megragadni a dolgok jó oldalát, meglátni másokban a szépet.
Ugye tudod, hogy nem érdemes megváltoznod? Te így vagy jó. Nem kell elkövetned ugyanazokat a hibákat, amiket apád és anyád elkövettek. Te más vagy. Hiszen mindenki a saját ösvényét tapossa.
A gyámod lettem, mióta apád börtönben, anyád pedig a föld alatt, nem bíztalak volna apámra semmiképp. Nem számít mekkora nehézségekkel kell szembe néznünk, mert túléljük, együtt lehet ilyenekbe bonyolódni. Segítesz nekem, vagy inkább a srácokkal lógnál? Tudom, mondtad már hogy nincs ínyedre ez a költözés, mert megint jöhetnek az ismerkedéses dolgok... de ha egyszer ide "vezényeltek" ki és ki tudja meddig? Dolgom van fiúk, szóval hajrá!
Az meg hogy ténylegesen milyen viszonyt ápolsz Sergio-val, csakis rátok van bízva.


A felvezető ennyi lenne, minden más szabadon alakítható, hozható. Bármilyen elképzelésed van, csak dobj felém egy féltéglát.

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket

Seth R. Martichon
Seth R. Martichon
Bûnüldözés,hadügy
● ●
● ● Posztok száma :
74
● ● Avatar alany :
Sebastian Stan
● ● Keresem :
● ● :
Az unokaöcsém Tumblr_static_filename_640_v2
Az unokaöcsém Original

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-