my sister - elkelt
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● my sister - elkelt EmptyHétf. Okt. 16, 2017 10:39 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Jessalyn Chevotet


Karakter arca;;
Phoebe Tonkin
v. Emily Browning v. más?
Csoport;;
trade&services
-
Életkor;;
27
(rögzített infó)
Foglalkozás;;
építész
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Édesdrágajóegyetlen húgom, imádlak, de lassan ideje, hogy visszaadd a kölcsön adott lakáskulcsomat, mert teljesen visszaélsz a kapott hatalmaddal, aminek az alvásra fordítható óráim látják kárát. Meg a vércukorszintem, ha továbbra is minden alkalommal hozol egy dobozra való canalét anyánktól. (Apropó, margójegyzet: megmondani neki,  hogy ne adjon neked többet. Egyébként sem szereted. Kicsit se gyanús.) Az időzítésed kiváló, általában hajnali egy és kettő közé szoktad tájolni az érkezésed,  természetesen bejelentés nélkül, a lehető legnagyobb természetességgel. Közvetlen és jó kapcsolatunk van, de megkérhetnélek arra úgy, hogy komolyan is vegyél, ne osonj be legközelebb, nyúzz fel álmomból legközelebb, ha ki akarod beszélni valamelyik randipartnered? Erre igazán ott vannak a barátnőid. Aláírom, nem rendszeresen hozod fel témának, de a legutóbbi alkalom több volt, mint meredek a tálalását tekintve... Sőt, igazából csak az utóbbi hónapokban zargatsz éjjelente az apró ügyeiddel vagy csak simán beugrasz arra hivatkozva rég láttál. (Nappal biztos kevesebbet...) Nem tettem szóvá, hogy furcsállom a dolgot csak betudtam egy újabb hóbortodnak, amit rajtam gyakorolsz és fel sem merül bennem,  hogy komolyabb oka is lenne.
Pedig van, nem is kicsi és pont emiatt jössz át a furcsa időpontjaidban. Azzal meg csak tetézni fogod a helyzetet, hogy a következőt egy husky kölyökkel a hónod alatt tervezed, hogy ezzel is eltereld a figyelmem a mondani valód komolyságáról. Mindig egy életvidám, erős és öntudatos nő voltál, egy jó adag szemtelenséggel, imádattal a meglepetések iránt. Két kezemen meg tudom számolni hányszor láttalak ijedtnek, ami nem mellesleg most nagyon is az vagy. Mit ijedt? Egyenesen rettegsz az orvostól elhangzottak miatt, hogy lehet egy-két éven belül tolószékbe kerülhetsz és attól hogyan is mondd el nekem...

Az előtörténetem sztárjaként is gondolhatsz magadra, szóval vess rá egy pillantást és nyugodtan bombázz kérdésekkel, ötletekkel. Play by ajánlásoknak az első két eszembe jutó hölgyet tettem be és nincsenek kőbe vésve, a foglalkozás se. Ide a művészi vonalat elég passzolónak találom például. A pontos betegséget pedig rád bízom, csak egyeztessünk.  Very Happy

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
várlak te ördögfatty  nyau

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» My little sister - Camille Thompson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-