Üdvhadsereg
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Üdvhadsereg EmptyPént. Okt. 20, 2017 8:38 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

KieranWrighton



Karakter arca;;
Vinnie Woolston
Vagy bárki más
Csoport;;
Szabadon
választható
Életkor;;
32
Foglalkozás;;
Akármi lehet


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Az elsőszülött. Mindenki példaképe. Te rád a második mondat nem annyira igaz, mert annak ellenére, hogy mindig is felnéztünk rád nem voltál egy követni való testvér. Négyünk közül téged viselt meg a legjobban a szüleink vallási őrülete, és talán ennek köszönhető az is, hogy már tizenévesen a drogokhoz nyúltál. Nem volt olyan nap, hogy ne csináltál volna valamilyen balhét a suliban. Ez lehetett bármi; valaki megverése, a tanár szívatása és hasonlók.
Mindezek ellenére nem vagy rossz ember, például minket sose terrorizáltál. Mindig téged szerettelek a legjobban, kiskoromban csak veled voltam hajlandó játszani, csak akkor aludtam el ha te mesélted el azokat a hülye meséket, amiket a többiektől ezerszer hallottam már. A többieket is ugyanúgy csípted, de valamiért az tudott a legjobban felhúzni amikor engem piszkáltak. A suliban, vagy otthon. Néha - sokszor - túlzásba is estél, de hát ilyen az agresszorok élete. Általában nehezedre esett hideg fejjel gondolkodni, és nem rögtön nekiesni az embereknek. Ha nem szúrod el a sulit többre is vihetted volna, mert közülünk te vagy a legokosabb, még ha ezt nem is ismered be.
Huszonhárom évesen elköltöztél otthonról, ment veled Kes is. Azóta csak egyszer beszéltünk, fogalmam sincs, hogy hol vagy, mit csinálsz és miért szarsz le ennyire. Ki tudja, talán már családod is van így harminckét évesen, bár ezt belőled valahogy nem nézem ki. Ahogy babákat ringatsz....bizarr. Te voltál az első, aki megtudta, hogy a kolbászt és szeretem, és jó tesó módjára egyáltalán nem rázott meg a hír.

// Direkt nem szabtam meg mindent a kari személyiségével és életével kapcsolatban, bármit ki lehet hozzá találni. A lapomban további információkra  bukkanhatsz. :3 Az avialany is csak egy ajánlás, nincsenek megkötéseim. Csak gyere.  edi   //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, és a másik három tesó ha megérkeznek :3


ELKELT!

SzabadFoglaltElkelt

KesterWrighton


Karakter arca;;
Gaspard Menier
vagy bárki más
Csoport;;
Szabadon
választható
Életkor;;
30
Foglalkozás;;
Akármi lehet


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Kes. Aki egyszer majdnem kilökött az ablakon. Nem mondhatnám, hogy mindig jól kijöttünk egymással. Szerettél basztatni, de nem utáltál ahogyan én sem téged. Te, Rody és Én egyfolytában piszkáltuk egymást. Sose voltak vérre menő harcok, a legdurvább az az ablakos eset volt. Kieran sose akart belevinni téged a rosszba, de annyira rátapadtál, hogy valamiért a végén együtt lőttétek be magatokat. Mindig azt mondtad, hogy művészlélek vagy....öhm, azok nem érzékenyek? Mert te rohadtul nem vagy az. Te is ugyanúgy össze-vissza balhéztál, mint a bátyánk, csak neked jobban ment az ártatlant játszani. Nagyjából jól kijöttél a szüleinkkel, de örültél, hogy huszonegy évesen ott hagyhattad végre azt a poklot. Abban nagyon hasonlítunk egymásra, hogy egyikünk se szeret szembenézni a problémákkal. A menekülés mindig egyszerűbb.


// Direkt nem szabtam meg mindent a kari személyiségével és életével kapcsolatban, bármit ki lehet hozzá találni. A lapomban további információkra  bukkanhatsz. :3 Az avialany is csak egy ajánlás, nincsenek megkötéseim. Csak gyere.  edi   //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, és a másik három tesó ha megérkeznek :3



ELKELT!

SzabadFoglaltElkelt

RoderickWrighton


Karakter arca;;
Josh Beech
vagy bárki más
Csoport;;
Szabadon
választható
Életkor;;
27
Foglalkozás;;
Akármi lehet


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Rody. A Wrightonokat hülyeség "nyugodtnak" hívni, mert attól elég messze állunk, de közülünk mégis te vagy a legkevésbé balhés. Ez nem azt jelenti, hogy a templomban alszol és sose követtél el semmilyen bűnt. Egyszerűen ha valaki rád néz és elkezd veled beszélgetni előbb jutna eszükbe egy pap, mintsem valami sorozatgyilkos. Mivel korban hozzád állok a legközelebb sok mindent együtt éltünk át. Első füves cigi, amit persze a fater meglátott. Ha Kes és Kieran nem lettek volna akkor ott, valószínűleg már nem élnénk. Te Sophie-val is legalább annyi időt töltöttél, mint velem. Miattad - is - lett olyan kurva fiús, képes voltál lefejezni a játékbabáit, csak úgy szórakozásból. Ennyit a nagy Szent Roderickről. Akkor kicsit berágott rád, de így felnőttként is vele tartod leginkább a kapcsolatot. Elvileg segítesz majd neki elköltözni is, te már túl vagy ezen. Bezzeg én nem kaptam segítséget, amikor leléptem Vespertől. Persze nem is mondhatom el az igazat "Bocs, üldöz a bérgyilkos faszim". Kicsit érdekesen hangzana.


// Direkt nem szabtam meg mindent a kari személyiségével és életével kapcsolatban, bármit ki lehet hozzá találni. A lapomban további információkra  bukkanhatsz. :3 Az avialany is csak egy ajánlás, nincsenek megkötéseim. Csak gyere.  edi   //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, és a másik három tesó ha megérkeznek :3


ELKELT!

SzabadFoglaltElkelt

SophieWrighton


Karakter arca;;
Bridget Satterlee
vagy bárki más
Csoport;;
Szabadon
választható
Életkor;;
19
Foglalkozás;;
Akármi lehet


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A normális családokban négy fiú után a szülők összetennék a kezüket azért, hogy ne egy újabb fiú szülessen. Sajnos a mi szüleink azért imádkoztak, hogy ne lány legyen az ötödik gyerek. Nem akartak lányt, de mégis téged kaptak. Nem utáltak, de mindig éreztették veled, hogy nem rád számítottak. Mi örültünk, és mivel a muteren kívül nem volt más nő a családban tőlünk tanultál el dolgokat. Először csak a játékautók érdekeltek, aztán már azt is tudtad, hogy hogy kell minél távolabbra köpni. Általában a kishúgok védelemre szorulnak, akinek a csettintésére ugranak is a bátyók. A mi esetünkben ez nem így volt. Sose szorultál védelemre, mindig ki tudtál állni magadért. A kinézeted ellenére egy két méteres kopasz állat lakozik benned. Láttalak verekedni, tudom, hogy miről beszélek.
Valamiért nagyon rápörögtél a biszexuális dolgaimra, anno mindenáron találni akartál nekem valami csávót. Lányoknál ez valami fétis lehet. Nem haragszol ránk, amiért ott hagytunk a kettyós szüleinkkel. Egyikünkhöz se tudnál költözni, de amilyen talpraesett vagy nemsokára az legkisebb Wrighton is kirepül.


// Direkt nem szabtam meg mindent a kari személyiségével és életével kapcsolatban, bármit ki lehet hozzá találni. A lapomban további információkra  bukkanhatsz. :3 Az avialany is csak egy ajánlás, nincsenek megkötéseim. Csak gyere.  edi   //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, és a másik három tesó ha megérkeznek :3


ELKELT!
Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-