Vincent Labelle ~ öcsi
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 1:30 am ✥

Vendég
Today at 12:01 am

✥ Yesterday at 2:27 pm ✥

✥ Yesterday at 8:27 am ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 7:50 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .
Vincent Labelle ~ öcsi

✥ Szeretettel Aimee Labelle tollából
Témanyitás ✥ Vincent Labelle ~ öcsi •• Vas. Okt. 22, 2017 5:41 pm

SzabadFoglaltElkelt

Vincent Labelle

Karakter arca;;
Lee Jeno
Na Jae Min
Csoport;;
Oktatás
Életkor;;
14
Foglalkozás;;
Diák

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Drága Vincent! Hát mit is mondhatnék én rólad? Egyetlen és imádott öcsém vagy bár mióta anya meghalt, sokkal inkább az anyádként viselkedem. Mert hát egy családba kell egy anya, és ha az apa annyira életképtelenné válik, hogy nem képes új barátnőt szerezni, akkor ezt valakinek fel kell vállalnia. Néha meg is szólsz azért, hogy viselkedhetnék a koromhoz illően, lehetnék olyan is,mint a többi tizenéves lány, de te is tudod hogy ez apa mellett lehetetlen. Na meg azért te sem vagy egy átlagos tini srác. Akármennyire is felelőtlen és kétballábas vagy néha, tudom jól, hogy te is érettebben viselkedsz a barátaidnál. mert te legalább próbálkozol olyannak tűnni, mint a többiek, és bár tudom hogy ez neked sem könnyű, de sosem tetted szóvá. De tudom, hogy nehéz elfogadnod, hogy azért mégsem kaphatod meg azokat a dolgokat, amiket mindenki másnak megadnak a szülei, de lenyeled és nem szólsz érte semmit, mert tisztában vagy azzal, hogy apa már menthetetlen és az én fizetésem nem elég ahhoz, hogy olyan életünk legyen, amilyennek lennie kéne.
De ne aggódj, már csak néhány hónap, és elmehetünk innen. Utána szerzek egy jobb állást, egy jobb lakást messze apától, és akkor minden rendben lesz, tudod, hogy mindent megteszek, hogy Ő ne bánthasson téged... Csak bírd még ki velem ezt a néhány hónapot, jó? Ígérem mindent helyre hozok ha már apa nem képes rá...

//na hát nagyjából ennyi lenne, ez és az ET-m talán elég támpontot ad hozzá, a megadottakon kívül minden más a megalkotóra bízva :3 És a két PB is csak egy javaslat, de azért valami kis kölyköt szeretnék hozzá, ha már egy gyerekről beszélünk :33 Várlak  lufi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én de nagyon <3

I want to stay right here and never move. I want to love you and make you happy. And I can`t, and it`s killing me.
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
14
● ● karakter arca :
Bae Suzy

Vincent Labelle ~ öcsi
Second Chance frpg
1 / 1 oldal