Sophie szobája
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Sophie szobája •• Csüt. Okt. 26, 2017 5:44 pm

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
1404
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

✥ Szeretettel Lionel Thibodeaux tollából
Témanyitás ✥ Re: Sophie szobája •• Szer. Nov. 01, 2017 9:23 pm

To Sophie

Tintin öccse szülinapja azt hiszem egy marad azon bulik közül, ami sokáig meg fog maradni az emlékezetemben - természetesen azon bulik között, milyet ne szervezzünk. Hogy miért? Komolyabban is megüthette volna a bokáját bármelyikünk, ha akkor nem találok rá Sophie-ra abban a ramaty állapotban. Addigra volt már valamennyi bennem, de azt nem mondhatom, hogy cserben hagyott volna a helyzetmegítélő képességem. Timnek azonnal szóltam, mielőtt még bármi balhé keveredett volna az ügyből. Mivel sem a lány állapota nem romolhatott tovább, sem mások nem kellett volna felfigyeljenek rá. Nem lett volna túl szerencsés ha eztán még a fél suli is rajtunk csámcsog, mert biztos hamar híre ment volna. Mivel nem vezethettem, így nekem kellett kimentenem a triót - Wendyvel együtt - a házból. Azóta nem igazán hallottam híreket, valamikor hajnalban hazamentem, aztán már kezdődött is a suli. Nem tudtam már sokat inni így, hogy folyamatosan azon járt a fejem, mi van, kijön-e esetleg egy rendőr ide ha úgy van és annyira szarul alakul a helyzet. Elvégre bármit el tudtam képzelni, szegény lány nem festett túl jól.
Persze, hogy érdekelt, mi lett. Úgy hallottam a leányzó nemrég kijött a kórházból, így vettem egy doboz cherry queent, noha nem tudtam mit szeret. Ezzel nehéz lányoknál mellélőni, majdnem mind szereti. Suli után kinéztem egy viszonylag még délután derekán járó időpontot és elmentem hozzájuk.
Úriember ilyenkor kiöltözik, vagy legalább megnézi a tükörben, hogy áll a haja. Aztán mehet a vendégeskedés. Gyorsan átjutok az ajtót nyitó szülői megfigyelőszerveken, hogy végül a lány szobájának ajtaján kopogtathassak. Nem vittem túlzásba a magyarázkodást eddig is, Timet talán ismerik itt, de annyi is elég, hogy egy iskolástársa vagyok, aki ismeri.
Megvárom azt a bizonyos "szabad" beeresztést, majd lenyomom a kilincset. Nem tudom, számít-e rám, vagy hogy milyen állapotban lesz. Nem tervezem sokáig maradni. Csak hát ez presztízskérdés valameddig.
- Szia. Remélem nem zavarok. - lépek oda hozzá kis mosollyal, miközben odanyújtom neki a bonbont.
- Ezt neked hoztam. Jobban vagy már?
■ ■ Zene ■ ■Megjegyzés ■ ■credit

Elit
Tell me your secrets
119
● ● Posztok száma :
Carter Jenkins
● ● karakter arca :

Sophie szobája
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics