A Dékán asszony
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A Dékán asszony EmptyPént. Okt. 27, 2017 7:02 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Mary Selena Melvo


Karakter arca;;
Elisabeth Banks
Rachel Weisz
Csoport;;
Oktatás
IDE ÍRD
Életkor;;
47 +
- 56
Foglalkozás;;
az egyetemi kar élén állsz
IDE ÍRD


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A Dékán asszony.

Az Egyetemi kar élén álló személy vagy. Oktatási intézmény fő részének vezetője.

A dékán helyzetét - különösen egy változó felsőoktatási rendszerben - nehéz megérteni anélkül, hogy ne vizsgálnánk magának a rendszernek, a benne lévő intézményeknek és az erre hatást gyakorló környezetének a változását. Fontosnak tartom, hogy a dékánt ne vákuumban, hanem a felsőoktatási intézmény környezetébe ágyazva láttassam, mert a dékánok helyzetében koronként, országonként és intézményenként jelentős különbségeket és hasonlóságok lehetnek. E különbségek és hasonlóságok feltárása jellemzően a felsőoktatási intézményrendszerek összehasonlító vizsgálatával, országtanulmányokkal történik.

Nem tanultam, nem jártam be, ha be is jártam, akkor is nálad kötöttem ki egy elbeszélgetésre. Leszartam a tanulást, de tudtad jól, hogy milyen eszes vagyok és hogy elpocsékolom az időmet. Szerintem nem, nekem nem erre lenne szükségem. Nem szeretem ezt a szakot, a pénzügy nem való nekem, apám erőszakolta rám. Utálom, gyűlölöm. Akkor inkább a rendőrség. Tényleg.
Nem hittél nekem, te is azt hajtogattad, milyen jó és milyen sikeres leszek benne, de aztán elszakadt a cérnád. Veszekedtél velem, hogy a kirúgás szélén állok, én meg nem akartam sem kirúgatni magam, mert akkor apám megöl, ha a családom fülébe jut, de maradni sem akartam. Szerintem te megfenyegettél akkor nap.
Emlékszel rá te is, igaz?
Azért az egy dologért nem tudja senki, hogy nem vagyok része az egyetem életének, mert a kék szemem, és kisfiús bájom jó párszor "elvarázsolt". És bár akármennyire is azért nyújtottam számodra néhány kellemes órát hogy a titkaimat eltusold mintha kicsit többet is kezdenék érezni irántad, de itt már több minden foroghat kockán. Ezt mindketten nagyon jól tudjuk.



Az alap koncepciónak mindenképpen maradnia kell, minden más a megalkotóra van bízva. Nagyon várjuk az érkezésed, szóval siess, sokan plotolnának már most veled Wink


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Jómagam, Darren, Morgane

Timothy Meyer
Timothy Meyer
Bûnüldözés,hadügy
● ●
● ● Posztok száma :
117
● ● Avatar alany :
Lucky Blue Smith
● ● :
A Dékán asszony Tumblr_inline_o918ddWPJI1tae3h3_500

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-