Grace
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Grace EmptySzomb. Okt. 28, 2017 7:45 pm
Bejegyzés ideje



Úgy tűnik elkelt a hölgy, köszönöm az érdeklődést <3

SzabadFoglaltElkelt

Grace


Karakter arca;;
Lindsay Ellingson
Taylor M.
Hill
Csoport;;
egészségügy
-
Életkor;;
23-
25
Foglalkozás;;
gyakornok
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Hajnali három körül járhatott az idő, mikor felhívott téged a pihenőszobában az egyik nővér, hogy beesett egy beteg, vélhetőleg szúrt sérüléssel. Addig kimondottan nyugalmas volt az este, és talán remélted, hogy ez így is marad, de sajnos keresztbe kellett húznom számításaidat. Össze foltoztál, majd megpróbáltad kiszedni belőlem, hogy mégis mi történt velem, de én határozottan ragaszkodtam, a „ főzni támadt kedvem és belesétáltam a konyhakésbe” történethez, a testemen lévő zúzódásokat pedig azzal magyaráztam, hogy magamra rántottam a konyhapulton található összes hozzávalót. Úgy gondolom nem vetted be a mesémet, hisz folyamatosan faggattál, én pedig próbáltam a legártalmatlanabbnak tűnni, végül haza engedtél azzal a feltétellel, hogy soha többet nem állok neki egyedül főzni, ha meg mégis akkor hívjalak fel, hogy utána kórházon kívül össze foltozhass. Nagyon hálás vagyok, amiért nem hívtad ki a zsarukat, azóta a telefonszámodat tartalmazó papírt a tárcámban őrzöm, és úgy gondolom előbb vagy utóbb újból szükségem lesz rá... valamint azóta nem tudlak kiverni a fejemből.

//A PB alku képes, ha egyik hölgy sem tetszik. Egy elszánt, makacs és mégis kedves nőnek képzelem el a dokit Wink  A név változtatható, illetve a karakter hátterét úgy alakítod, ahogy neked tetszik  //


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: én, de nagyon

[/strike]
Kieran Wrighton
Kieran Wrighton
Média,mûvészet
● ●
● ● Posztok száma :
37
● ● Avatar alany :
Vinnie Woolston
● ● :
Grace Tumblr_m33lgtIzsv1r9gwxjo1_500

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» HOPKINS; grace
» Grace ~ bájos dokim

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-