Emma Wrighton
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Emma Wrighton EmptyVas. Okt. 29, 2017 9:33 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Emma Wrighton


Karakter arca;;
Chloe  Noelle
-
Csoport;;
Civilek
-
Életkor;;
7 éves
-
Foglalkozás;;
tanuló
-


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A lányom vagy bár mostanáig a létezésedről sem tudtam. Nem vagyok egy szentéletű apa, ezért előre is szólok, lesz gondod velem. Még csak most kezdünk megismerkedni, de te túláradó szeretettel már most ragaszkodsz hozzám. Egy állandóan mosolygós, okos és nagyon makacs kislány vagy. Szereted, ha a dolgok úgy történnek, ahogy azt te eltervezted, ebben a drága apai családra ütöttél, a nagybátyáid és az apád is épp ilyen keményfejű, mint te.
Te ragaszkodtál hozzá, hogy találkozhass velem, ha nem így lett volna soha nem ismerlek meg, amit bár csak magamnak vallok be, nagyon bántam volna.
Egy nagyon közlékeny és mindenkivel alapjában véve kedves kislány vagy. Anyukád mellett a szabadszájúság művészetét is kitanultad, néha képes vagy olyat mondani, amitől leesik az ember álla és elcsodálkozik azon, hogy egy 7 éves gyerek honnan tud ilyet.
Édesanyád kábítószerfüggő, ami miatt Én azt szeretném, hogy hozzám költözz, te pedig örömmel jönnél, de közben anyukádat sem szeretnéd elhagyni. Két tűz közé kerülsz és a döntés végül majd csak rajtad áll.


//Nem tudom mit mondhatnék még, szerintem nincs más, ha bármi máson változtatnál én mindenben benne vagyok, csak gyere, vidd el a legfiatalabb Wrightont és csatlakozz a népes klánunkhoz. Sokan vagyunk, aktívak vagyunk és egy ilyen csöpp lányra szükség lenne, hogy még jobban összekapcsolja a családunk széteső részeit. Várunk!  edi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Akik várnak: Nagybácsik: Riley, Rody, Kieran, Nagynéni: Sophie és persze én, az apád meg mostohaanyád Hana Smile

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Ace Wrighton
» még több Wrighton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-