Ex férjem, Ben
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Ex férjem, Ben EmptyKedd Okt. 31, 2017 12:55 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Benjamin ________


Karakter arca;;
Richard Madden
vagy akit szeretnél
Csoport;;
szabadon
választható
Életkor;;
30-tól
33-ig
Foglalkozás;;
szabadon
választható


» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Tíz évvel ezelőtt, tizenkilenc éves koromban zúgtam bele a szupermarketben kígyózó sorban mögöttem ácsorgó, fehér felsőt és világos farmert viselő fiúba... férfiba. Egészen pontosan akkor, amikor a kezemben szorongatott két zacskóslevest helyettem fizette a pénztárnál, mert csak ott tűnt fel, hogy otthon hagytam a tárcámat, és egy ezerwattos vigyorral kiégette a retinámat, hogy utána napokig másra se tudjak gondolni, mint arra, hogy: megvakultam, basszameg. És persze rá.
A következő szupermarketi látogatásomnál Ben a zacskósleves soron várt rám, hogy megismerkedhessünk... Nagy szerencséje volt, hogy időközben nem szoktam át egy táplálóbb, és mindenképpen egészségesebb étrendre, mert így el tudott hívni vacsorázni. Megismerkedésünk volt életem egyik legnagyobb csodája: olyan szerelmesnek éreztem magamat, mint még soha semmi másnak. Egy év őrült szerelem után rögtön meg is kérte a kezemet. Ben csak egy évet töltött Dél-Dakotában, így nem volt kérdéses, hogy én költözök hozzá Párizsba, szülővárosába, ahová egyébként is szívén kívül az egyeteme/munkája is visszahúzta.
Ben tökéletes férj volt. Jól keresett, szerető volt, kedves, tudott főzni, és mindemellett a gyerekkérdésben is tökéletesen egyet értettünk: kettő, vagy akár három, legyünk sokan, és legyünk együtt. Ő volt a tökéletes családapa, aki nem csak humoros volt, de eszméletlenül szexi.
Én sajnos kevésbé voltam jó feleség... Nem adhattam meg neki a gyerekeket, akiket annyira szeretett volna, hiába volt minden álmom, hogy gyerekei anyja lehessek.
Kapcsolatunk az utolsó három évben lassan, de egyre biztosabban közeledett a vége felé, míg végül Ben egyre gyakoribb félrelépései, és az az egyetlen alkalom, amikor részegen kezet emelt rám, pontot tettek házasságunk végére. Beadtuk a válópert.

Kivel csaltál meg? Lehetséges, hogy a rezidens doktornővel, akit az én szárnyaim alá osztottak be a kórházban, és aki egyértelműen szemet vetett rád? Mit fogsz szólni hozzá, ha most hirtelen Kester oldalán találsz rám, akivel már évekkel a mi megismerkedésünk előtt olyan közeli viszonyt ápoltam, és aki mellől miattad távolodtam el? És ő mit fog szólni hozzá, ha egyszer bevallom neki, hogy azért döntöttem a válás mellett, mert egyszer megvertél?

// Pb csak ötlet, de örülnék egy hasonló, jóvágású férfinak, aki megfelelő korban van. A Benjamin név így lett említve mindenütt, így örülnék neki, de ha minden kötél szakad, én szívesen átírogatom a Ben-eket János-okra, ezen ne múljék. Az ET-m ajánlott olvasmán (TÁDÁÁ), egyrészt, mert fontos a karakterhez a Kester-hez való viszony ismerése is, meg alapból szerepel az arc a szerepjátékpélda részben.
A személyiség, a munka, és a megcsalásos rész is mind-mind a megalkotóra van bízva.
Cserébe ígérek néhány izgalmas játékot, és kedves kis plotokat.
GYERE GYERE  love



Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én magam Ex férjem, Ben 86709807 és szerintem Kesterrel, és Sosoval is lehetnének érdekes plotok

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-