Yannick Montes
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

✥ Today at 9:10 pm ✥
✥ Today at 8:54 pm ✥
✥ Today at 8:30 pm ✥
✥ Today at 4:50 pm ✥
✥ Today at 4:46 pm ✥
✥ Today at 4:42 pm ✥
✥ Today at 4:34 pm ✥
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

✥ Szeretettel Livia G. Montes tollából
Témanyitás ✥ Yannick Montes •• Csüt. Nov. 02, 2017 4:27 am

SzabadFoglaltElkelt

Yannick Montes

● ● Karakter arca;;
Patrick John Flueger van a képeken, de bárkivel hozhatod

● ● Csoport;;
bűnüldözés és hadügy

● ● Életkor;;
30-32

● ● Foglalkozás;;
rendőr - taktikai egység tagja vagy (kommandós egy szóval)

» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Nick... Tavaly március óta szinte nem is beszélgetünk semmiről sem, kerüljük egymást, én próbáltam odamenni hozzád, felhívni, azután meggondoltam magam. Hogy miért? Magam sem tudom. Utálom az egészet. Az az ügy, ahol mindketten jelen voltunk, mindkettőnk életét megváltoztatta. Öt ember meghalt a túszejtés során. Én a túsztárgyaló egység egyik vezetőjeként, te pedig a taktikai egység tagjaként voltál ott. Be akartam menni abba a rohadt épületbe, hogy személyesen beszéljek a két bűnözővel, de Te és a parancsnok megakadályoztatok ebben, miszerint őrültség lett volna megtennem... Akkor először szólalkoztunk össze mindenki szeme láttára. Azóta sem tudjuk, hogy mi lett volna a jobb megoldás. Lehet, ha bemegyek, megmentem a másik két ember életét, akikét ezután lőttek le. Én ezután mentem vissza a bűnügyi egységhez nyomozónak. Vajon tudunk -e valaha még úgy egy helyen meglenni, hogy ne ez jusson kettőnk eszébe? Tudunk -e jövőben megint két testvér lenni, akik szeretik egymást és átvészelnek mindent? Szeretném megbeszélni veled az egészet, minden apró dolgot, ami akkor történt. Tudom, te sem tudsz normálisan aludni. Kérlek, tisztázzuk.

Semmi egyéb megkötésem nincs a leírtakon, úgy alakítod, ahogyan szeretnéd. A PB-alany csak egy tipp, bátran alkudozz. Szeretném őt itt látni, Seth-et is felkeresheted, ő volt egy kis ideig a mentorod, igazából bárkivel kialakíthatsz kapcsolatokat. A magánéleted a te dolgod (van -e valakid, barátnő, feleség, gyerek, macska-kutya-egér-hörcsög-kígyó-pók, rád bíznám...). edi Gyere hamar, várlak! Cool

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
én, azaz a nővéred biztosan, és mások is

Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets
4
● ● Posztok száma :
● ● Keresem :
Stana Katic
● ● karakter arca :

Yannick Montes
Second Chance frpg
1 / 1 oldal