Lio-mobil - Page 4
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 12:42 am ✥

✥ Yesterday at 11:44 pm ✥

✥ Yesterday at 10:42 pm ✥

✥ Yesterday at 10:06 pm ✥

✥ Yesterday at 9:50 pm ✥

✥ Yesterday at 8:58 pm ✥

✥ Yesterday at 8:13 pm ✥

✥ Yesterday at 7:27 pm ✥

✥ Yesterday at 6:23 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Lionel Thibodeaux tollából
Témanyitás ✥ Lio-mobil •• Vas. Nov. 05, 2017 10:24 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

First topic message reminder :

15:23
November 02., péntek
Lio
11:23
November 03., péntek 11:23
...

Kód:
<link href='http://fonts.googleapis.com/css?family=Lato:100' rel='stylesheet' type='text/css'><style type='text/css'>.louisbgoldbg { width:300px; height:566px; background-image:url(http://i.imgur.com/673cGAj.png); position:relative; overflow:hidden; }.louisbgoldlockscreen { position:absolute; top:83px; left:36px; width:224px; height:399px; overflow:hidden; }.louisbgoldbgimg { position:absolute; top:0px; left:0px; width:224px; height:399px; opacity:1; transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgolddarken { position:absolute; top:0px; left:0px; width:224px; height:399px; background-color:#222; opacity:.2; }.louisbgoldstats { position:absolute; top:2px; left:4px; width:217px; height:10px; background-image:url(http://i.imgur.com/6RLyMWZ.png); transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldslide { position:absolute; left:100px; top:5px; width:25px; height:5px; background-image:url(http://i.imgur.com/TPmD3dR.png); transition-duration: .8s; -webkit-transition-duration: .8s; }.louisbgoldtime { position:absolute; top:35px; width:224px; height:43px; text-align:center; line-height:43px; font-size:50px; color:#fff; font-family:lato; font-weight:100; }.louisbgolddate { position:absolute; top:85px; width:224px; line-height:13px; text-align:center; font-size:12px; color:#fff; font-family:lato; font-weight:100; text-transform:none; }.louisbgoldcamera { position:absolute; top:375px; left:98px; width:121px; height:16px; background-image:url(http://i.imgur.com/X0mXLoH.png); transition-duration: .8s; -webkit-transition-duration: .8s; }.louisbgoldunlock { position:absolute; top:315px; left:52px; width:120px; height:15px; background-image:url(http://i.imgur.com/1xuqS8G.png); }.louisbgoldslideright { position:absolute; top:0px; left:0px; width:224px; height:399px; transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgoldslideright { left:399px; transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgoldbgimg { transform: scale(1.5); -ms-transform: scale(1.5); -webkit-transform: scale(1.5); opacity:0; transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgoldslide { top:-10px; transition-duration: .8s; -webkit-transition-duration: .8s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgoldcamera { top:399px; transition-duration: .8s; -webkit-transition-duration: .8s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgolddarken { opacity:0; transition-duration: .8s; -webkit-transition-duration: .8s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgoldstats { position:absolute; top:2px; left:4px; width:217px; height:10px; background-image:url(http://i.imgur.com/cz7Km8B.png); transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldbg:hover .louisbgoldmessages { opacity:1; transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldmessages { position:absolute; top:0px; left:0px; width:224px; height:399px; background-color:#fff; opacity:0; transition-duration: 1.2s; -webkit-transition-duration: 1.2s; }.louisbgoldmenu {position:absolute; top:0px; left:0px; width:224px; height:48px; background-color:#f8f8f8; border-bottom:1px solid #e5e5e5; }.louisbgoldblue { position:absolute; top:22px; left:6px; width:213px; height:14px; background-image:url(http://i.imgur.com/pP1Grtz.png); }.louisbgoldmtime { position:absolute; top:4px; width:224px; height:10px; line-height:10px; font-family:Arial; color:#000; font-size:10px; text-align:center; text-transform:none; font-weight:none; }.louisbgoldname { position:absolute; top:25px; width:224px; height:10px; line-height:10px; font-family:Arial; color:#000; font-size:10px; text-align:center; text-transform:none; font-weight:bold; }.louisbgoldpic { position:absolute; top:60px; left:10px; width:75px; height:75px; border-radius:75px; }.louisbgoldfiller { position:absolute; top:60px; left:100px; width:124px; height:75px; line-height:75px; color:#8e8e93; font-family:arial; font-size:7px; text-align:center; text-transform:none; }.louisbgoldyay { position:absolute; top:140px; left:0px; width:204px; height:240px; padding:10px; overflow:auto; }.louisbgoldbubble { width:184px; padding:10px; background-color:#37a9fc; border-radius:10px; text-align:justify; color:#fff; font-family:arial; font-size:10px; line-height:100%; }.louisbgoldarrow { position:relative; left:-50px; width:0; height: 0; border-left: 5px solid transparent; border-right: 5px solid transparent; border-bottom: 5px solid #37a9fc; }</style><center><div class='louisbgoldbg'><div class='louisbgoldlockscreen'><div class='louisbgoldbgimg' style='background-image:url(http://kephost.com/images/2017/11/04/15048189_702844193196783_3568937906795970560_n.jpg);'></div><div class='louisbgolddarken'></div><div class='louisbgoldstats'></div><div class='louisbgoldslide'></div><div class='louisbgoldcamera'></div><div class='louisbgoldslideright'><div class='louisbgoldtime'>15:23</div><div class='louisbgolddate'>November 02., péntek</div><div class='louisbgoldunlock'></div></div><div class='louisbgoldmessages'><div class='louisbgoldmenu'><div class='louisbgoldblue'></div><div class='louisbgoldname'> Lio </div></div><div class='louisbgoldmtime'>11:23</div><div class='louisbgoldpic' style=' background-image:url(http://kephost.com/images/2017/11/04/tumblr_op03hjhFxk1wov7u9o8_500.jpg);'></div><div class='louisbgoldfiller'><b>November 03., péntek</b> 11:23</div><div class='louisbgoldyay'><div class='louisbgoldarrow'></div><div class='louisbgoldbubble'>... </div></div></div></div></div><div style='margin-top:8px; width:450px; text-align:center; font-family:calibri; font-size:8px; color:#777; line-height:100%; letter-spacing:4px;'>[url=http://shine.b1.jcink.com/index.php?showuser=599] THANKS TO LOUIS AT SHINE![/url]</div></center>
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

SzerzőÜzenet

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szer. Nov. 08, 2017 2:02 am

November 04., szombat
Lio
November 04., szombat 11:23
Ha ennyivel megalkudnál, minden másra pedig befognád a szád és csinálnád, akkor te ideális gazdag lennél.
Nem, tényleg nincs. Majd biztos lesz egy nőm, meg még néhány akiket mellette tartok. Azt tudom, hogy azt akarom, ismerjék a nevem, ha emlegetnek, tudják ki vagyok. De hogy miképp és hogyan, lesz-e kölyköm, fogalmam sincs. Nekem épp elég szerelemgyerekem az 573 lóerős masinám.  woo
Nem is bántottak ennyire a hívek. Surprised
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

✥ Szeretettel Susan Meyer tollából
Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szer. Nov. 08, 2017 2:11 am

at&t  
   100%    
11:23pm
november 4., szombat
from: sue
to: lio

én ideális minden lennék Cool
egy nőm, meg még néhány akiket mellette tartok.: DDDDDDDDDDDDD nem kispályás, nem féltelek. figyelj rá, hogy csak a feleség fialjon le, a többi követelné a gyerektartást.
aha gondolom valami kocsiról beszélsz. ez is egy negatívuma a gazdag-gyerek létnek?:0
ha megdobnak kővel dobj vissza sziklával!

send
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szer. Nov. 08, 2017 2:16 am

November 04., szombat
Lio
Csak hiszed, mert nem tapasztaltad meg.
Hogy miiii? Ne zaklassál már ilyenekkel, hogy kit vagy épp kit ne csináljak fel. xD Nem lesz kölyök és kész, ez ellen pedig képes vagyok bármivel hadba vonulni. Surprised
Igen, kocsi. Megelőlegezték az év végi sikeres érettségit. Nem megyek át, nincs autó. Szóval baszhatom így vagy úgy.
Te aztán nagy túlélő vagy.
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Pént. Nov. 24, 2017 12:58 am

at&t  
   100%    
november 4., szombat

hátjó hátjó, te tudod. nem zaklatlak én, csak gondoltam tartok egy gyors felvilágosítást, és leleplezem, hogy am nem a gólya hozza. Rolling Eyes
megelőlegezték az év végi sikeres érettségit egy autóval: DDDDD neharagudj, csak nekem azért is napokig kell sikítanom, hogy vegyünk majonézt, és hiába dobálom a színötös bizonyítványomat a szüleim arcába. úgyhogy tényleg túlélő vagyok Rolling Eyes
send
Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Hétf. Nov. 27, 2017 11:12 am

November 04., szombat
Lio
De nem is én.
Most töltöttem a tizennyolcat. Tudom, hogy ez sokaknak hatalmas dolog, én is megbecsülöm a kicsikét. Szokás mondani, hogy vannak olyanok, akik ne a megfelelő helyre kerülnek. De cseppet sem kételkedek abban, hogy pont te ne találnád fel magad. Ugyan, Sue...
Kérsz majonézt? Rolling Eyes
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Pént. Jan. 05, 2018 11:55 pm

at&t  
   100%    
november 4., szombat

kérek
send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 1:41 am

at&t  
   100%    
december 9., szombat
to: lioka

TE HALLOD WTF EZ A KÉP INSTÁN???:'DDDD
send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 1:54 am

December 09, Szombat
Lio
December 09, Szombat 11:23
Csá Szuzi, oszt' melyik képre gondolsz?
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 2:01 am

at&t  
   100%    
december 9., szombat

lehet egy tipped, figyi, teszteljük az iq szintedet:

Melyik képre gondolhat Sue?
a, a háromszáz darab random szelfidre
b, AHOL EGY NŐVEL SMÁROLSZ A KOCSIDBAN WHAAT????
c, kép a kocsidról
d, az én szelfim a medencéddel (<3) a szülimen, amit én raktam ki mikor elvettem a telód, szóval valszeg nem lepődnék meg rajta

Nos? Szerinted? : ))))))))))))
send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 2:40 am

December 09, Szombat
Lio
Hmm... nem is tudom, mindegyik páratlan, a tucat képeim igazán egyedi remekek, a kocsim pedig páratlan... de talán az e-t jelölöm meg: mindketten pucéran az ágyamon fetrengtek. Na? Whaaat? Mi a baj a smárolós képemmel? Te is szeretnél? Surprised Megoldhatjuk. Wink
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 2:47 am

at&t  
   100%    
december 9., szombat

hahaha, micsoda fantázia.:DDD
szeretném, minden vágyam smárolós képet tolni az instádra.
de most komolyan, mondd már el, hogy mi ez a kép:o  hogy jött ez? mik ezek a hashtegek? na, tudod, hogy nekem mindenről tudnom kell, különben meghalok, és akkor sosem fetrenghetek pucéran az ágyadon Rolling Eyes szóval meséld el!

send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 2:52 am

December 09, Szombat
Lio
Hát... hosszú sztori, a híveim új játékszerét látod a képen, ő pedig ekképp állt bosszút rajtuk. Hogy pedig mit ígérsz vigyázz mert behajtom rajtad Surprised
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 2:58 am

at&t  
   100%    
december 9., szombat

MIIIII
neeeeee:DDDD
irigy vagyok. én nem álltam bosszút mert rájöttem hogy leszarom őket:( de ez jó ötlet volt pedig. szóval most utállak titeket, jó? c:

hahaha:D dehogy hajtod be. csak a szád jár.

send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 3:14 am

December 09, Szombat
Lio
Még lehetsz eredeti. Ő is leszarta a ribiket de valami zseniális volt, amikor meggondolta magát. Biztos bírnád. Razz
Azt te csak hiszed. Tényleg azt hiszed, csak a szám jár?
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 3:20 am

at&t  
   100%    
december 9., szombat

biztos hogy nem bírnám zseniáliskát. és ezt te is tudod

nem hiszem, tudom. tudok mindent (most már az instaképed történetét is, szóval megint mindent hahah:D ). szóval határozottan állítom, hogy csak a szád jár Cool

send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 3:28 am

December 09, Szombat
Lio
Ah, mindig elfeledkezem arról, hogy te is hozzám hasonlatosan nagy arccal lettél megáldva... oszt' miért nem bírnád? Új csaj, kicsit gyér még az ismertségi köre. De a legjobbat már beújította. Cool
Sok a szóval meg a duma... szóval direkt kötözködsz velem? Nem tanított meg a macskád sem, hogy ne húzogasd a cica bajszát...
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Szomb. Jan. 06, 2018 3:32 am

at&t  
   100%    
december 9., szombat

mert nem szimpi. ennyi. megtarthatod:)

nem direkt kötözködöm csak az igazat mondom nagyszájúkám. a macskám is mindig azt mondja, hogy megkarmol, ha húzogatom a bajszát, de hát sosem karmol meg, szóval miért ne húzogatnám. hahahaah
send

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
148
● ● Keresem :
téged
● ● karakter arca :
maggie duran

Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil •• Kedd Jan. 09, 2018 9:26 am

December 09, Szombat
Lio
Kajak úgy beszélünk róla mint valami házikedvenc lenne. Szerintem tényleg bírnád, olyan mint te. Nem esik hasra tőlem.
Nonono, ne hamarkodd el ezt a kijelentést. A macskád nem olyan, mint én Cool De amúgy tényleg nem bosszultad meg a kis csitriket azóta sem? Nem rád vall...
Elit
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
359
● ● karakter arca :
Carter Jenkins

✥ Szeretettel Ajánlott tartalom tollából
Témanyitás ✥ Re: Lio-mobil ••

Tell me your secrets

Lio-mobil
Second Chance frpg