Oscar Le Roux
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 10 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Today at 1:30 pm ✥
✥ Yesterday at 11:06 pm ✥
✥ Yesterday at 11:04 pm ✥

Témanyitás ✥ Oscar Le Roux •• Hétf. Nov. 06, 2017 1:53 pm

SzabadFoglaltElkelt

Oscar Le Roux

Karakter arca;;
Luke
Evans
Csoport;;
bűnüldözés
elit
Életkor;;
49
55
Foglalkozás;;
nyomozó
-

» Egykét táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Jobb fej vagy, mint a feleséged, de ettől még nem vagyunk jóban. Rólad sem tudok semmit a munkásságodon kívül, azzal rengeteget dicsekszel. Profi vagy, az egyik legjobb. Az eszemet tőled, a természetemet inkább anyámtól örököltem.
Ti vagytok az a pár, akiket soha nem látni egymáshoz közeledni, még egy érzelmesebb pillantást sem váltotok. Nem tudom, szeretitek-e egymást, vagy szerettétek-e valaha, de gyanúm szerint inkább csak a kinézet, a siker számított. Talán ez az oka annak, hogy csak két gyereketek lett. Egyet akartatok, de nem jártam egyedül. Jött a húgom is.
Az elejétől fogva büszkébbek voltatok rám, mint a húgomra. A te zseni fiadnak neveztél, közben az esti mesét a dadus olvasta, míg ti dolgoztatok. Elvétve, nagy ritkán rajtakaptalak, amint a lányodra szeretettel pillantottál, amint épp bolondoztál vele. Nekem ebből nem jutott. Alapvetően nem vagy rossz ember, szerintem a feleséged hatására és parancsára tartózkodsz tőlünk.
És apu...te ismered anyu titkát? A legjobb nyomozónak látnia kell a jeleket. Tudnia, mi van az álarc mögött. Az elmúlt harminc év hazugságokkal telt? Vagy nem is titkol semmit? Ugye titkol? Ugye biztosítasz róla, hogy jól érzem?

- - Az előtörténetem olvasása ajánlott! - -

Na, apu? Melyik arcoddal jössz? Egy harmadik, általad választottal? Nem baj, csak gyere. Légy rám büszke, dicsekedj csak vele, milyen okos és jóképű fiút neveltél. Én itt várlak tűkön ülve.  

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: én, a fiad, Amélie, a lányod, Roxanne, a menyed, Stéphanie, a keresztlányod

● ● Posztok száma :
82
● ● Reag szám :
61
● ● karakter arca :
Nariman Malanov

Oscar Le Roux
Second Chance frpg
1 / 1 oldal