Yvonne Le Roux
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Yvonne Le Roux EmptyHétf. Nov. 06, 2017 2:39 pm
Bejegyzés ideje



VALENTIN HIRDETÉSE
SzabadFoglaltElkelt

YvonneGéroux/Le Roux


● ● Karakter arca;;
Odeya Rush

● ● Csoport;;
szabadon választható

● ● Életkor;;
14-16

● ● Foglalkozás;;
tanuló


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Te vagy a nagyobbik unokahúgom. Utálom a gyerekeket, titeket sem szeretlek különösebben, csak amennyire a családi kötelék megkívánja. Ennek ellenére a házamban saját szobátok van a húgoddal, mert gyakori vendégek vagytok ott.
A szüleitek néha (rajtatok múlik milyen oknál fogva) szeretnek titeket lepasszolni és ilyenkor jól jön az unokatesó, aki amúgy is egyedül él, miért ne lehetne két kölyök a nyakába varrva? Szóval így kerültök rendszeresen hozzám egy-egy napra, hétvégére, és én igyekszek a legjobb unokabátyó lenni. Persze annyira, amennyire ez tőlem telik.
Hogy te milyen vagy, azt rád bízom. Legyél a táncos, akinek az álma, hogy balerina legyen, a könyvmoly, aki író akar lenni. Asztronauta, álmodozó, kibírhatatlan tinédzser, a pasik álma, a bulik legfiatalabb királylánya... Dönts Te.

Az ő esetében is örülnék a pofi megtartásának, de ha van jobb ötlet, hallgatom. Várlak nagyon, kölyök.  Wink

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: én, az unokatesó





STÉPHANIE HIRDETÉSE
SzabadFoglaltElkelt

Yvonne Le Roux


● ● Karakter arca;;
Odeya Rush

● ● Csoport;;
Elit/ Középiskolás

● ● Életkor;;
14-16

● ● Foglalkozás;;
Tanuló(?)


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A nővérem vagy, akit állandóan nyaggatok mindenért és neked el kellene viselned, de nem viselsz el hosszútávon.
Örülsz, ha anya nincs itthon, mert akkor szabadjára engedheted magad, hogy ezt hogy értem? Hát nem is tudom, furcsa leszel, de nem baj. Nagy vagy és szerelmes. Talán ebben a korban ez megfelelő dolog. Csak engem nem érdekel, apa viszont kiakadna és puskával kergetné el a hódolóidat. Már most.
Amúgy nem mehetek be a szobádba, semmilyen körülmények között… talán valamit rejtegetsz, nem tudom, de az enyémbe bejöhetsz nyugodtan.
Nem tilthatsz ki az életedből. Csak szólok. Amúgy meg nagyon szeretjük egymást, bár vannak napok mikor leszarod a fejem és inkább elvonulsz, nem akarsz egy légtérben tartózkodni velem. Talán a folytonos pörgésem miatt, nem tudom.
Tudod jól mennyire félek a sötétben, ez az egyetlen dolog, amivel sosem szívatsz meg és hálát adok az égnek.
Tulajdonképpen még sosem említetted, hogy mi leszel, ha nagy leszel, szóval ideje lenne elárulnod nekem.
Persze ha tudod.


Egy másik hirdetés rólad.
Ha avatart változtatnál, akkor Valentin a te embered. Vele beszélj ez ügyben, nekem mindegy milyen fejjel jössz, szeretni foglak. Razz

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket:: Stephanie és Valentin



A hozzászólást Valentin Théo Le Roux összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Dec. 27, 2017 9:42 pm-kor.
Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Oscar Le Roux
» Amélie Romane Le Roux
» Anastasie Géroux-Le Roux
» Amélie Romane Le Roux

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-