Anaïs Morin || My lovely mother || FOGLALVA
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Anaïs Morin || My lovely mother || FOGLALVA



● ●

● ● Anaïs Morin || My lovely mother || FOGLALVA EmptyCsüt. Nov. 09, 2017 9:16 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Anaïs Morin


● ● Karakter arca;;
Teresa Palmer vagy Julianne Hough (bár, ha nem tetszik egyik néni sem, akkor mindegy, csak szőke legyen *-* )

● ● Csoport;;
Kereskedelem és szolgáltatás

● ● Életkor;;
28 év

● ● Foglalkozás;;
Festőművész, de mostanában mások lakását rendezi be sok pénzért


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Az anyukám vagy és a világon a legjobban téged szeretlek. Kedves vagy és bájos, mindig engem helyezel előtérbe, noha néha nem érdemlem meg, hogy ez így legyen. Sokat festesz, a szobám tele van a képeiddel, de leginkább abból élünk, hogy mások lakását rendezed be. Sok pénzed van, láttam a múltkor a tárcád. Szóval abból kaptam meg az egyszarvús pizsamát is, úgy hiszem.
Iskolás vagyok már, még több figyelmet követelek és te igyekszel ennek megfelelni. Azt mesélted, nagyon fiatal voltál, mikor megszülettem és hogy Apa nem igazán akarta, hogy én legyek. Nem akartad, hogy Apa és én megismerkedjünk, de túlságosan makacs voltam. Muszáj volt beadnod a derekad és mikor végre 7 éves lettem, találkozhattam vele. Anya, hát nem is értem, miért nem költözhet hozzánk Apa. Ha tudnád, hogy egyszer elvitt az állatkertbe és kis oroszlánt simogathattam. Sose meséltem el neked, valószínű többet nem láthatnám Apát arra hivatkozva, hogy elmeháborodott és biztos veszélyben voltam. Hidd el Anya, csúcs volt.
Egyszer Apa Jégkirálynőnek szólított az egyik barátja előtt. Azt mondta, sose mosolygsz és rideg vagy, mint a jég. Szerintem nincs igaza… haragudtam Apára, amiért ilyeneket beszél. Ezért is viselkedtek olyan furcsán, ha átviszel hozzá, vagy Apa hazavisz.
És Anya…. a ciginek, amit szívsz, olyan furcsa szaga van. Nem szeretem…

Anyukám, bármi kérdésed van, vagy Apát (Kester-t) vagy engem kérdezz nyugodtan. (:
Apának lesz/van egy Hana nevű barátnője, szóval kettecskén vagyunk a világon. Mint a borsó meg a héja. (:
Nagyon várlak. *_____*

Egyelőre csak én várom,de én NAGYON

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» ...Ryan*Foglalva*

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-