Börtön - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Today at 7:28 am
Today at 12:13 am
Yesterday at 11:55 pm
Yesterday at 11:40 pm
Yesterday at 10:09 pm
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

A legtöbb felhasználó (36 fő) Hétf. Márc. 13, 2017 11:05 pm-kor volt itt.
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥

Csoportok
Keresk. és szolg.
-
-
Igazságügy
-
-
Bűnüldözés, hadügy
1
2
Egészségügy
-
-
Oktatás
4
1
Média, művészet
2
-
Civilek
-
1
Elit
1
1
Törvényen kívüliek
1
-
Összesen
9
5
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .
Börtön

Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2

Szeretettel Admin tollából
Témanyitás Börtön •• Vas. Jan. 15, 2017 5:20 pm

First topic message reminder :

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets

556
● ● Posztok száma :
my babes
● ● Keresem :
I'm faceless
● ● karakter arca :

SzerzőÜzenet

Szeretettel Eleanor Hathaway tollából
Témanyitás Re: Börtön •• Szomb. Máj. 13, 2017 11:56 pm

[Only admins are allowed to see this image]
Őszinte leszek, meglep az, hogy elenged és meghátrál. Nem így ismertem meg. Nagyon nem ilyen szokott lenni. Továbbra is mosolygok, de most komolyabban kezdem el az arcát vizslatni, hátha sikerül kivennem azt, hogy mi jár a fejében.
Nagyon jól tudom, hogy hülyén viselkedtem és kicsit rosszul esik, hogy ilyen távolságtartó lett velem. Tényleg csak ezért jött vissza? Mert segítenem kell neki abban, hogy elfoglalja Dublint? Nem akarom elhinni, nem akarom, hogy csak egy eszköz legyek számára amit elővesz, ha úgy tartja kedve…
Amikor ellép tőlem és az ajtó felé sétál, én vissza megyek hajas babához, viszont nem ülök vissza az ölébe, csak gonoszul elvigyorodok miközben végig simítok az arcán.
- Olyan hosszú ideig eltudnám ezt húzni, de a főnök már így is haragszik rám. – biccentek a fejemmel Puddin felé aki immáron már kint is van a szobából, így hát én is észreveszem azt, hogy időm nem sok maradt.
- Sajnálom, jól kijöttünk volna. – mondom, aztán legmagasabbra tekerem a gombot és kisétálok én is a kínzókamrából Puddin után. Kifújok egy tincset a szememből majd megállok a férfi mellett.
- Csak szerintem ment ez túl egyszerűen? Úgy értem azok után amiken keresztül mentem itt bent, nem hittem volna, hogy csak úgy ki tudok szabadulni. – mondom a férfinak és nagyon remélem, hogy immáron nem lesz távolságtartó velem. Végtére is, utána jöttem. Szeretem őt és ezt ő is nagyon jól tudja, akkor meg mit akar még, mit tegyek?

Puddin & Leni

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]
we're bad guys... it's what we do
Törvényen kívüliek
Tell me your secrets

28
● ● Posztok száma :
► love? maybe...
● ● Keresem :
► margot robbie
● ● karakter arca :

Szeretettel Mike Ledoux tollából
Témanyitás Re: Börtön •• Pént. Máj. 19, 2017 1:52 pm

Leni && Puddin
344 szösszenet fifthy harmony hallgatása közben
Ígérgettem, ígérgettem és megérkezett Razz
[Only admins are allowed to see this image]Nem szeretném Lenit eltolni magamtól de a saját érdekében a helyzet néha megkívánja. De most talán a szokottnál is durvább voltam, ez jól látszik a nőn is. Érezhető volt bent köztünk a feszültség de akármennyire tűnök majd tahónak, úgy fogok tenni, mintha mi sem történt volna. A francba is mindennél jobban el akarom felejteni! Bennem küzd valami, egyik felem imádja Lenit, még talán a házasság is megfordult a fejében azon tanakodva hogyan térjek vissza Berlinbe. Míg a másik odabent felpofozta volna, majd a hajánál tépve rángatta volna ki és dobta volna a zsaruk elé akár eledelt a kutyák elé. Ez az igazság, nem szabadna szeretnem, szerelmesnek lennem belé. Mert ő a tulajdonom, semmi több és ha egy pillanatra is éreztetem vele, hogy szerelmes vagyok belé, elszabadul a pokol. Tudom, hogy Ő szeret, de én ezt sosem viszonozhatom neki. Olykor pedig nem is akarom.
Mikor észreveszem, hogy kijön az ajtón, hátra pillantok rá és nem tudom milyen okból kifolyólag, de megfogom a kezét. Talán úgy érzem Ő a ments vágyam, aki most is mellettem áll, mikor az életünk függ kockán. Három opciónk maradt ugyanis. Ha találkozunk még rendőrrel, akkor vagy megöljük (persze csak ha megtudjuk) és még mélyebbre süllyesztjük hajónkat, vagy Ő öl meg minket, vagy elfog és életünk hátralévő perceit rácsok közé zárva töltjük. A legnormálisabb válasz az ölés, mi tőlünk, természetesen. De a sors lehet másképpen gondolja, de ha így lenne már rég nem itt állnék. A maffia vezetője vagyok, ha büntetni akart volna bárki is már megtette volna, vagy legalább megpróbálta volna.
Megszorítom Leni kezét, jelezve, hogy indulni készülök, szóval vagy kihúzza a kezét vagy magam után húzom. - Ne gondolkodj annyit cicababa - Felé kacsintok, de meg sem várom a reakcióját és elindulok, ha mellettem döntött, akkor kézen fogva vele. Amennyiben viszont maradt, egyedül indultam útra. Minden folyosón vagy elágazási ponton előre figyelek, felkészülten várom a csapást. Nem érkezik, ahogy egy darab őr sem. Kiérve az épületből az ajtó előtt sorakozik kis egyéni seregem. Az őrök fejei egy-egy tag kezében. Mondhatom véresen elintézték a helyzetet. De így legalább nem marad szemtanú.

Kredit by Jace Wayland

[Only admins are allowed to see this image][Only admins are allowed to see this image]

Azt hittem, szerelmes lettem. Pedig nem szerelem volt az, hanem kétségbeesés. Élő testet akartam.
Bûnüldözés,hadügy
Tell me your secrets

27
● ● Posztok száma :
☪ nothing
● ● Keresem :
☪ Andy Biersack
● ● karakter arca :

Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás Re: Börtön ••

Tell me your secrets

Börtön