Pszichoterápiás rendelõ
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:42 am ✥

✥ Today at 7:39 am ✥

✥ Yesterday at 1:52 pm ✥

✥ Yesterday at 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:09 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 9:34 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Pszichoterápiás rendelõ

Témanyitás ✥ Pszichoterápiás rendelõ •• Szomb. Nov. 18, 2017 9:07 am

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 24, 2018 4:17 pm-kor.
Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Pszichoterápiás rendelõ •• Szer. Dec. 13, 2017 7:44 pm

to Trist ♥️

Három nap. Három napig voltam kórházban, és ezalatt olyan szépen felfújtak vízzel, hogy a napokban nem hiszem, hogy színpadra tudnék állni. Vagy úgy egyáltalán emberek közé menni. Az egy dolog, hogy a közérzetem is elég rossz a kórházi légkör miatt, de Xavier sem tett túl nagy szolgálatot nekem a napokban. Lássuk csak, mi történt. Ki derült, hogy terhes vagyok, már egy orvos is látott, aki megerősítette a hírt, így kétség sem férhet az állapotom tényéhez. Még nem igazán fogtam fel, mit is jelent ez, de azt hiszem a menedzserem hamar összetette a képet. Nem akar apa lenni, nem is apának való, sőt mi több, én sem akarom, hogy a gyerekem apja legyen. Nem is akarok gyereket. Egy gyerek. Mindig visszakanyarodok erre az egyszerű, mégis olyan félelmetes gondolatra és csak ízlelgetem a szót, a jelentését és csendbe burkolózom. Én sem vagyok anyának való. Persze szeretem a gyerekeket, ki nem?! De ez még nem jelenti azt, hogy nekem is szülnöm kellene, pláne nem most. A nap folyamán többször is depresszió közeli állapotba sodrom magam a puszta képzelgéseimmel, míg végül úgy döntök, hogy hallgatok az orvosra, aki már az első nap azt tanácsolta, menjek és keressem fel a pszichológus rendelését, mielőtt még bárhogy is döntenék. Valószínűleg látta rajtam, hogy ledöbbent a hír és nem igazán vagyok olyan állapotban, hogy két értelmes mondatnál többet kinyögjek. Most se nagyon menne, de szerencsémre eddig nem is nagyon kellett beszélnem senkihez. Még anyámnak is inkább írtam ahelyett, hogy felhívtam volna. Neki talán gyanús lehet, hisz tudja, hogy ha időm engedi, megragadom a telefont és váltok vele pár szót. Hiányzik. Ide kellene hívnom, de tudom mi lenne... Megismételném a hibáját, legalábbis ő biztosan így látná. De ki a fene okozna szívesen csalódást az egyetlen lénynek a földön, akinek még számít valamit?!
Nagy sóhajjal állok meg az ajtó előtt, amire nyomtatott nagy betűkkel van kiírva, hogy Pszichoterápiás rendelő. Első gondolatom elég filmbe illő volt, mikor a nővér útbaigazított. Kényszerzubbony, visító őrültek és gumiszoba. Ehhez képest az egész emeletet körbelengi valami földöntúli nyugalom, ami felettébb idegesít. Arról nem is beszélve, hogy rajtam kívül egy lélek sincs itt. Több, mint aggasztó. Még csak későre sem jár, hogy okom legyen azt feltételezni, hogy a rendelés után értem ide. Minden esetre teszek egy próbát az ajtóval, halkan kopogok be, de így is visszhangzik. Van ijesztőbb egy elhagyatott kórháznál fényes nappal? Van. Egy terhes nő a kihalt szinten...
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Pszichoterápiás rendelõ •• Kedd Feb. 06, 2018 7:12 am

karaktereltűnés miatt
Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :