Charlotte Allaire
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Charlotte Allaire EmptySzomb. Nov. 18, 2017 9:35 am
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Charlotte Allaire


● ● Karakter arca;;
Rosamund Pike, Gwyneth Paltrow.

● ● Csoport;;
rád bízom

● ● Életkor;;
38-42

● ● Foglalkozás;;
tuti, hogy van egy pékséged Londonban, a többit rád bízom


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Drága Anya!
Nem tudom, mi lenne, ha kiderülne, hogy a te cipődben járok. Örülnél neki, hogy nagymama leszel vagy kétségbeesnél, hogy minden odafigyelésed és intelmed ellenére sikerült elkövetnem ugyanazt a hibát, amit neked 20 évvel ezelőtt? Elrontani az életemet. Én elrontottam egyáltalán a tiédet? Nem sokszor hagyod, hogy az érzelmeid kiüljenek az arcodra, nem vagy olyan, mint én, mégis te voltál az, aki legjobban örült az ügynököm felbukkanásának, a küszöbön álló karrieremnek. Tudom, hogy szeretsz és büszke vagy rám, de nem akarom, hogy árnyékot vessen rám a hamarosan esedékes döntésem, bármi legyen is az. Még mindig nem érted, hogy miért váltak el az útjaink az ügynökömmel (Xavier), reméled, hogy helyre tudjuk hozni és megint ott fog virítani az ujjamon az eljegyzési gyűrű azzal a hatalmas rubinnal. Ezzel szemben nem is állhatnánk egymástól távolabb, remélem hamarosan te is megérted, hogy mi nem voltunk jó párosítás. Egyébként miért csak akkor érek valamit, ha valakivel az oldalamon jelenek meg? Fogalmam sincs, hogy voltak-e szeretőid, de az biztos, hogy én nem láttalak sűrűn férfiak társaságában.
Szükségem van rád, jobban mint valaha. Te vagy az egyetlen családtagom, akitől tanácsot várhatok és aki tudom, hogy nem fog elítélni. Te átélted ezt, tudod milyen nehézségekkel kellhet majd szembenéznem, sőt mi több, azt is, hogy milyen egyedül felnevelni egy gyereket. Te vagy a legerősebb nő, akit ismerek és a legtitokzatosabb is. Az apámról még mindig nem meséltél, pedig évek óta minden adandó alkalommal bedobom a témát. Egy zenész volt, mi? Nem vagy túl meggyőző. Az életben egyszer  az apám kilétével kapcsolatban is lehetnél velem őszinte. Vagy csak átölelhetnél, mint régen és mondhatnád, hogy minden rendben lesz.

/Az et-n olvasása ajánlott.
Igyekeztem nem sok mindent megszabni a karakter életében, hogy rugalmasan lehessen alakítani rajta, a leírtakat iránymutatásnak szánom, hozzátenni bármikor lehet, elvenni pedig egy pm-es egyeztetés után.
Gyere és legyél te a szerető nagymama, a rémült anyuka vagy a házsártos anyós.  iloveu


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őt: én nagyon edi

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Roxanne Allaire
» Charlotte Hepburn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-