Bekötõút
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:01 pm ✥
✥ Yesterday at 6:52 pm ✥
✥ Yesterday at 5:11 pm ✥
✥ Yesterday at 4:51 pm ✥
✥ Yesterday at 12:55 pm ✥

Témanyitás ✥ Bekötõút •• Szomb. Nov. 25, 2017 3:59 pm

A hozzászólást Admin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 24, 2018 4:37 pm-kor.
● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Bekötõút •• Szomb. Jan. 06, 2018 5:30 pm

Blackwood   &&    Cordell

Kissé elborultan figyelem az utcát, a mellettünk süvítő lámpások fényét és az ablaküvegen kopogó esőt, keserűen ízlelgetve közben a felrepedt alsó ajkam vérének sós ízét. Nos, foglaljuk össze, mert még én sem értem egészen pontosan hol csúszott el az ügy. Úgyse tudok sehova menni, a nyomozó, aki a kocsit vezeti, szóval ő odabilincselt a kapaszkodóhoz, nehogy lelépjek. Érthető, mert mérges voltam és intenzíven hadakoztam az ellen, hogy letartóztasson, révén én nem bűnöző vagyok, csak egy beépített rendőr. Nem tettem volna, ha nem épp akkor balettozik be az épületbe, amikor már majdnem elértem a dílert, akit kerestem. Csak egy hajszál kellett volna...mi a fenét kerestek ezek ott? Ha tudná hogy én is nyomozó vagyok, akkor megértené miért háborogtam fel oly durván. A pech az hogy nem volt nálam jelvény, révén akkor épültem volna be és várható volt hogy szépen fogalmazva az alsónadrágomat is megnézik, én meg készültem rá. Az egész aztán Blackwood érkezésével egy puskaporos káosszá vált, persze a dílerem lelécelt. Én haragosan rárivalltam, ő úgy szájba vágott hogy még most is kissé kába vagyok tőle. Közöltem vele hogy én is rendőr volnék, és ő még át is motozott, a fegyverem meg is találta nálam de a jelvényemet azt nem, elkönyvelt egy punk-nak és begyűjtött. Valami gyilkosságról beszélt nemrég a rádión és hogy elfogott két embert. A másik az mögénk lett ültetve, pont mögöttem van odabilincselve a kapaszkodóhoz. Én vagyok a marha, körültekintőbbnek kellett volna lennem, de ugye ha sikerül beépülnöm, úgy feljebb juthattam volna, hogy aztán ténylegesen elkapjuk a szervezet fejét. A felettesem persze tud róla, viszont el kellene jutni odáig hogy erről őt is megkérdezzék.
- Mondja, Blackwood nyomozó..odaérünk még a héten?!
Tudom ilyenkor van a legnagyobb dugó, nagyjából este hét után lehetünk, mindenki akkor akar nagyon gyorsan hazajutni. Befoghatnám a bagólesőmet, de ez az időhúzás az idegeimre megy, ezért is hallani a hangom cinikus élét. Meddig kell még megbilincselve ülnöm itt, kiszolgáltatva ennek az eszelős pasasnak? Bár ha sokat kekeckedek vele, lehet leoszt még egy sallert és akkor a nevemet is elfelejtem. Amúgy pont kéz közelben vagyok neki.
- Miért nem érti meg..hogy..aa..aa fegyver a szolgálati fegyverem, hogy az Isten b.ssza meg?!
Nem értem miért nem hiszi el nekem. Vagyis de..értem, de azt akarom hogy higgyen nekem és az értetlenkedése feldühít.
- A számom 11925, le tudja ellenőrizni. Be van regisztrálva rá a fegyverem is!
Nem vagyok normális, mit győzködöm? Ha beérünk és utána néz úgy is kiderül, hogy igazat mondtam. Csak ki kell bírnom odáig. Mély levegő.

■ ■  Öltözék ■ ■ ©

Vendég

Témanyitás ✥ Re: Bekötõút •• Szomb. Feb. 17, 2018 1:12 pm

● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Bekötõút ••