Parkolóház
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:01 pm ✥
✥ Yesterday at 6:52 pm ✥
✥ Yesterday at 5:11 pm ✥
✥ Yesterday at 4:51 pm ✥
✥ Yesterday at 12:55 pm ✥

Témanyitás ✥ Parkolóház •• Szomb. Nov. 25, 2017 3:59 pm

● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Parkolóház •• Szomb. Márc. 31, 2018 6:55 pm

// Mona & Lemon //

Ez van, ha valaki nagyon siet. A haverom, egy asztalos, berendelt egy rakás fogaskereket, amiből nem jó méretet hoztak. Ő nem az a reklamálós típus. Inkább átveszi és eladja jutányos áron másnak, ha nem kell neki. És nem kellett. A tizenkét dobozból egy sem. Itt beszéltük meg a találkozót és találkoztunk is, de sietett, úgyhogy csak lepakolta a dobozokat és robogott is tovább. Nem tartok attól, hogy átvert volna. Szoros kapcsolatban vagyunk, sokszor vettem vagy rendeltem tőle ezt-azt és egyszer sem bántam meg. Hétvégi kerti partikon meg szoktuk beszélni az élet nagy dolgait. Csak sietett, ennyi az egész. A nyolcadik dobozt rakom be a kocsiba.
Visszamegyek a következőhöz. Hórukk! Kicsit nehezebb, mint a többi. Gondolom, több fogaskerék került bele. Megemelem, lépek kettőt és... Alul elenged a ragasztás.
- A rohadt élet vásottfogú kiskölykeit már!
Borul, gurul minden. Hirtelen nem tudom, mit tegyek? Melyik irányba induljak? Ami a dobozban maradt, azzal rohanok a kocsim nyitott hátulja felé. Legalább ne guruljon el több cucc. Berakom és megfordulok. Nézem, mi merre indul. Próbálom nyomon követni az útjukat. Kettő ment a kocsi alá, kettő a másik alá, négy mellé és még hármat láttam bizonytalan irányban. Össze és vissza. Elhúzom a számat, vakarom a tarkómat. Mekkora kupi lett hirtelen! És valaki jön! Látom, hogy két kerék a lábai felé gurul!
- Állj! Ne mozduljon kérem! Még elcsúszik!
Odarohanok és felveszem a fogaskerekeket, hacsak rájuk nem lépett a nő. Felnézek rá, csodálkozva, ámulva. Nyitott szájjal.
- Jó napot! Az autójához jött?
Utólag jövök rá, mennyire hülye a kérdés. Miért is jön le az ember a parkolóházba két szinttel a föld alá, ha nem a kocsijához? De legalább az áru megvan. Szorongatom a kezemben, forgatom jobbra-balra.
● ● Posztok száma :
47
● ● Reag szám :
40
● ● karakter arca :
Miles Teller

Témanyitás ✥ Re: Parkolóház •• Szomb. Júl. 14, 2018 2:29 pm

AC miatt
● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570