Sportpályák
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 6:31 pm ✥

✥ Yesterday at 2:45 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 9:15 pm ✥

✥ Szer. Okt. 17, 2018 8:40 pm ✥

✥ Kedd Okt. 16, 2018 11:04 am ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 8:05 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 4:00 pm ✥

✥ Hétf. Okt. 15, 2018 10:24 am ✥

Párizs lakói

Témanyitás ✥ Sportpályák •• Szomb. Nov. 25, 2017 4:01 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Hétf. Feb. 05, 2018 9:05 pm

Azt hiszem, az ocsem halala ota nem tettem be a labam egy sportpalyara sem.
Es most is, ahogy az ures lelaton szivtam a cigarettam, csak arra tudtam gondolni, hogy Finn mennyire szerette a focit, meg hogy minden alkalommal en kisertem ot az edzesekre, mert a szuleink sose ertek ra; nehez volt elkepzelni, hogy az ocsem igazabol halott, csupan azert, mert anyam keptelen volt idoben kontrollra vinni az autojat, es a fekek pont akkor adtak meg magukat, amikor en vezettem, pont azon az eles kanyaron, ahol kisodrodtunk es egy faba utkoztunk. Sietosen raztam meg a fejem, hogy eluzzem a negativ gondolatokat, mert tudtam, minden koncentraciomra szuksegem lesz - elvegre is nem azert jottem, hogy a multamon merengjek, hanem mert Max ide szervezett nekem egy "munkaugyi" talalkozot.
Tul sokat nem mondott el arrol, mirol lenne szo - csak annyit tudtam, hogy egy lanyra varok, meg hogy annyit mondott neki, hogy rajtam meg macskas vans lesz, szoval abban kuporogtam a lelato hideg szeken, imadkozva minden egiekhez, hogy ne fagyjon el a talpam. Egyebkent meg fogalmam sem volt, miert pont a macskamintas vans cipom jelolte ki annak, ami alapjan a lany felismert volna, mert megis ki jarkal es nezegeti masok cipojet? Sokkal egyszerubb lett volna felvennem egy salat vagy napszemuveget... Meg nem tul koran jonni, ugy, ahogy azt en tettem.
Legalabb husz perce varakoztam mar, de a telefonom kijelzojen virito ora szerint a lanynak meg mindig volt tizenegy perce, hogy ideerjen; addig is turelmetlenul nyomogattam a telefonom, sorra kapcsolva at a dalokat, amik kozul egyik se fogott meg par masodpercnel hosszabb idore, meg egyebkent is, miert nem frissitettem meg a playlistem...?
Meg lelekben megjegyzem magamnak, hogy soha tobbene jojjek tul koran semmilyen talalkozora; bar aztan csak elnevetem magam, visszagondolva arra, mikor is voltam utoljara randevun a sajat, tulajdon "baratnommel". Aztan ragyujtok; a gondolataim Ellie-rol a fusttel egyutt szallnak el, en meg tovabb bamulom az ures focipalyat. Hol van mar az a lany?

Roxanne && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Hétf. Feb. 05, 2018 11:55 pm

Sin C.&& Roxanne
Will you help me?

Talán segítséget kellett volna kérnem Valentintól, de nem akartam már most rá támaszkodni és ami köztünk van.. ki tudja, hogy meddig tart ki. Magam akartam megoldani a dolgomat és el is tudom intézni, egyedül oldottam meg szinte mindent az elmúlt hét évben, most sem lesz máshogy. Igaz, most már nem csak magamról kell gondoskodnom, hanem a kicsikéimről is, de meg kell őket védenem és ha annak a zaklatónak tényleg információi vannak, akkor el kell azokat tüntetnem. Azt hittem sokkal nehezebb lesz egy hackert találni, aki elfogja vállalni ezt a munkát, de nem telt két hetembe és találtam valakit. Nem is drága és állítólag elég ügyes, nekem elég volt mindez, hogy alkalmazzam és lebeszéljek vele egy találkát, bár nem értem miért adtam ilyen messzi helyet hozzá, de késő bánat, ebgondolat. Ott legalább senki nem zavar meg minket.
Két hete jöttek azok az idióta emailek cikkekkel és elég alapos mélyre áshatta magát valaki ebben az ügyben, mert az én nevem is előkerül.. Legalábbis a régi Chloé Cartell. Azt hittem már elfelejtették az emberek, hogy már nem foglalkoznak vele, de úgy látom, hogy ettől sosem fogok megszabadulni. Mi állt a mailekben még ezeken kívül? Egy követelés, egy elég nagy összeg és egy bankszámla szám, talán simán fel kellett volna jelentenem az illetőt, de ha publikálja azokat a dolgokat, ha elküldi a megfelelő médiának, akkor újra hír lehet és az eltűnt Cartell lány lenne a legnagyobb szenzáció.
Munka után azonnal kocsiba is pattantam és elindultam a megbeszélt helyre, kissé késésben voltam, nem gondoltam volna, hogy a műszakom vége előtt behívnak a sürgősségire, mert kevesen voltak ott.. DE siettem, ahogyan csak tudtam és talán csak öt percet késhettem, leparkolok, kiszálltam a kocsiból és elindultam a kilátó felé. Sin Carter-rel kell találkoznom, nem adtak pontos leírást, de ő volt az egyetlen személy jelenleg itt, szóval nehéz lett volna összekeverni valakivel. - Ne haragudj, tovább tartott a munkám, mint gondoltam volna. - mondom neki egy halvány mosollyal az arcomon. Tudtam, hogy kivel hogyan kell bánni, most jelenleg ő volt az egyetlen reményem ennek az ügynek a lerendezéséhez, szóval nem lehettem bunkó vele. Megálltam pár lépéssel előtte. - Roxanne Lémieux vagyok. - mutatkozom be és nyújtom a kezemet, nekem ez már megszokott és Amerikában ez egy furcsa szokás volt.

■ ■ Zene ■ ■ Ez most borzalmas, de ígérem lesz jobb Sad ■ ■credit

Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Kedd Feb. 06, 2018 1:10 am

Het perccel a talalkozonk megbeszelt idopontja utan mar azon gondolkodok, hogy felhivom Maxot es a telefonba uvoltom neki, hogy legkozelebb ne basszon at, vagy nem fogok tobbet vele dolgozni.
Nem tudom, miert hittem, hogy ebben az idoben a vekony pulover es bordzseki kituno otlet lenne, meg az idiota macskas tornacipo, amiben kezdtem elfagyni; igazabol mar reg azon is gondolkodtam, hogy talan celszerubb lenne visszamenni a kocsimhoz, amit ket sarokkal odebb hagytam, es megmelegedni benne, mert ez, bassza meg, nem allapot.
Vajon Max mennyit mondott a lanynak rolam?
Remeltem, hogy nem volt annyira balfasz, mint legutobb, hogy minden adatom kiadja, a nevemtol kezdve egeszen a telefonszamomig, amibol kesobb eleg komoly problemaim voltak; bar a telefonom nem csorog, sem uj uzenetet nem jelez, akkor meg... Oke, kezdek kurvara paranoias lenni.
Tizennegy perccel a talalkozo megbeszelt idopontja utan kezdem megbanni, hogy elszivtam az utolso szal cigim, mert igy unatkozok; megfordul a fejemben, hogy leugorjak a legkozelebbi trafikig (harom sarokkal odebb) es vegyek meg egy dobozzal, de aztan elvetem az otletet, es csak leheverek a kenyelmetlen, muanyag szekekre es az egre bamulok. Vajon ha most elkezdene esni a ho, mennyi idobe telne, amig betemetne?
Vegul megis csak felulok, meg mielott elaludnek; es ijedtemben majdnem lefordulok a szekekrol a foldre, mikor a lany megall elottem, sot, meg meg is szolal, es azt hiszem, magyaraz valamit. Mikor ert ide?
- Wow, ram hoztad a szivbajt. - Sietosen kapom ki a fulembol a fulhallgatot es a telefonnal egyutt a zsebembe gyurom azt; fel kellett volna keszulnom arra, hogy elobb vagy utobb ideer, ahelyett, hogy csak ugy bamultam a semmibe. - Sin Carter. Szoval, miben tudok neked segiteni?
A kezfogasat nem utasitom el, de hatarozottan rovidre fogom; igazabol nekem ez mindig is hivatalos gesztus volt es nem szivesen vittem bele a kis kapcsolataimba, hogy senkit se feszelyezzek vele, mert hat... Legyunk oszintek, mindketten tilosban jarunk, akkor minek hivatalositsunk? De amugy kozben fel is kaparom magam, hogy helyet csinaljak a lanynak a kenyelmetlen muanyag szekeken, amiket korabban mar leporoltam a sajat nadragommal, hogy viszonylagosan kenyelmes korulmenyek kozott mondhassa el, mire is kellek neki igazabol, ha mar Max keptelen volt ezt elmondani, mert elfelejtette.

Roxanne && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Kedd Feb. 06, 2018 1:40 am

Sin C.&& Roxanne
Will you help me?

Én tényleg időben ide akartam érni, csak hát az élet sosem engedi, hogy minden úgy legyen, ahogyan én azt elképzeltem. Természetesen nem bánom, hogy behívtak a sürgősségire, mert Abeval voltam és hát az ember mindig szeret a legjobb barátjával némi időt eltölteni, mondjuk lehet erre éppen nem egy kórház a legjobb hely. Na mindegy, azzal kell élnünk, amink van.. Én megérteném, ha már nem lenne ott és elment volna, tényleg nem illik ennyit késni, de nem tehettem róla, csak az a baj, hogy az a csávó nem adott meg semmilyen számot, bár nem csinálom, így sokkal biztonságosabb a dolog.. Nem véletlen ilyen messzi helyen találkozunk, itt senki sem fog megzavarni minket és nyugodtan tudunk beszélgetni.
Egyáltalán nem volt szándékomban megijeszteni, nem is vettem észre, hogy ennyire nem figyel. De hát nem tudok vele mit tenni, nem az én hibám. - Bocsi, nem akartam. - felelem neki halkan, miközben végignézek rajta. Nem tűnt éppen egy erős személyiségnek, sem erőszakosnak és erősnek meg pláne nem, de az ilyenektől kellett a leginkább félni. Ha bármi történne, akkor biztosan megtudom magam védeni, van egy kis előnyöm.. De ezen egyelőre felesleges gondolkodnom. A kézrázás gyors volt és rövid. - Akadt egy elég nagy gondom.. - kezdek bele, de mégis ostobának tűnik a kezdés, hisz ha nem lenne gondom, akkor nem kellett volna hozzá fordulnom.
- Pár hete kaptam egy emailt, amiben személyen dolgok szerepeltek, egy cikk és egy névváltoztatásról szóló okirat, e mellé pedig egy nagyobb összegű követelés egy bankszámla számmal együtt. - mondom neki és inkább próbálok a lényegre térni. Annyira kellemetlen volt, hogy ehhez pont hozzá kellett fordulnom, egy idegenhez, akiről kb semmit sem tudtam, csak azt, hogy hacker, ebben kimerült minden ismeretem. - Lenne valamilyen mód, hogy ezeket a dolgokat eltüntesd a gépéről? - teszem fel hát a nagy kérdést és nagyon reménykedem benne, hogy a válasza igen. Ha ő nem tud nekem segíteni és továbbra is érkeznek a fenyegető üzenetek, akkor már kénytelen leszek a rendőrséghez fordulni.

Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Szer. Feb. 07, 2018 12:32 pm

Nem keruli el a figyelmem, hogy ugy mer vegig, mintha valamit nagyon keresne rajtam; egy pillanatig kedvem lenne visszakerdezni, hogy megis mit gondol, de hamar rajovok, hogy valaszinuleg a valasza annyi lenne, hogy "semmire", en meg filozofalnek tovabb azon, hogy ez megis mire ment ki. Azt hiszem, erre pont nem volt szuksegem jelen pillanatban; az ilyen lenyegtelen aprosagokon raertem gondolkodni majd akkor, ha mar kesz eredmenyeit mutatom majd a munkamnak, addig meg semmi ertelme nem volt elkalandozni, ugye?
- Hmm... - Tudom, hogy ez nem hangzik tul biztatoan igy rogton azutan, hogy elmondta, mivel is keresett meg, de egy pillanatra tenyleg el kell gondolkodnom azon, hogy ezekhez a dolgokhoz hogy juthatnek hozza anelkul, hogy a lany gepebe is belemasznek. Igy lenne a leggyorsabb, de ketlem, hogy megbizna bennem annyira, hogy csak ugy a kezembe adjon valamit, ami tele van a szemelyes dolgaival. - Biztosan szuksegem lesz az email-cimre, amirol kaptad az uzenetet, a bankszamlaszamra... Es ha van valaki, aki szerinted kuldhette az uzenetet, akkor nevek is kellenek majd, telefonszamok.
Szorakozottan vonom meg a vallam, felidezve magamban, hogy egeszen nemreg egy hasonlo eseten dolgoztam; lassan kezdtem azt hinni, hogy mast se csinaltam, mint masok eletet hoztam rendbe, amig az enyem lassan darabjaira hullott. Nem mondom, hogy nem szivesen csinalom; igazabol orultem, hogy legalabb masoknak jo volt, ha mar en csak ugy voltam a semmibe.
- Igazabol ha akarod, nem csak a geperol, de az egesz internetrol el tudom oket tuntetni. - Ovatosan mosolyodok el, igyekezve nem tul onteltnek tunni, de hat ugy volt fair, ha ezt a lehetoseget is felajanlom; elvegre is common fact, hogy amit egyszer feltoltenek az internetre, az mar ott is marad, es ketlem, hogy o is azt akarna, hogy par ev mulva egy hasonlo szituacio megismetlodjon. - Valamivel tovabb fog tartani, ez tagadhatatlan, de legalabb biztos lehetsz majd abban, hogy egy hasonlo szituacio nem fog megismetlodni honapok vagy evek mulva. Bar... ha az illeto valahogy hozzajutott a dokumentumokhoz papiron is, azzal mar nem tudok mit kezdeni.
Igy, jobban belegondolva a dolog eleg szemelyesnek tunt, es egy nevvaltoztatasi okiratot csak ugy nem fotoznak le es toltenek fel az internetre, igy majdnem biztos voltam abban,
hogy akarki is a zsarolo, a papirhoz is hozza tudott ferni, es ez volt az, ami igazabol aggasztott.

Roxanne && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Szer. Feb. 07, 2018 6:57 pm

Sin C.&& Roxanne
Will you help me?

Nagyon reménykedtem benne, hogy tud majd nekem segíteni és segít túljutni ezen a problémán. Nem szerettem volna Lenyre támaszkodni, meg meg volt neki a saját baja is, biztosra vettem, hogy jobb ha békén hagyom őt. Nem akartam rá támaszkodni, kapcsolatunk egy hazugság volt, amit a szülei találtak ki és kezdem kétleni, hogy mi valaha is egy pár leszünk, nem mintha szükségem lenne egy párkapcsolatra. Megleszek én a kicsikkel egyedül is, nincs senkire szükségem. - Baj van? - a hümmögésre akaratlanul is kicsúszik ez a kérdés a számon. Tudom, hogy lehet csak én gondolok túl sokat a dologba, de mégis megrémisztett, hiszen ő volt az utolsó esélyem. Tényleg bármit megtennék a siker érdekében, de én annyira nem értek ezekhez a technikai dolgokhoz, hogy az borzalmas.
- A mailcím és a bankszámlaszám meg van, de egyáltalán nincs senki, akit gyanúsítani tudnék. - mondom neki egy sóhaj közepette. Senki sem ismert eddig, egészen jól meghúzódtam, meg hát eltelt annyi év azóta. Biztosra tudom, hogy senki sem lehet a mostani ismerőseim közül, de a régebbieket nem tudom.. Nem gyanúsíthatnék meg senkit. Táskámból előveszem a lapot, amire felírtam az e-mail címet és a bankszámla számot. Tudom, hogy eltudja majd olvasni, mert szépen és olvashatóan írtam le rá mindent. Már most annyira hálás vagyok neki, de még nem tett semmit sem. Örülök, hogy segít nekem, tényleg nagyon, de nagyon örülök.
- Tényleg? - szemeim felcsillannak és mosolyom kiszélesedik. Annyira jó lenne, ha megtudna azoktól is szabadítani, így hát előkapom a laptopomat, mert azt is elhoztam. Szerencsére alig van személyes adat rajta, csak az tűnhet fel neki, hogy egy ultrahang kép a háttérképem. Hogy hol vannak a képek és a dokumentumok? A külső hdd-n, amit otthon hagytam. - Lehet ezen könnyebb lesz. - ütőm be a kódot és nyújtom felé. Nem tud semmit sem megnézni vagy semmi olyat lementeni és meg kell benne bíznom, jelenleg ő az egyetlen ember, aki tud rajtam segíteni.

Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Hétf. Feb. 12, 2018 4:21 pm

- Mi? Nem, csak elgondolkodtam, ne haragudj. - Zavartan turok a hajamba, apro, kinos mosollyal pillantva fel a lanyra; latszik rajta, hogy a sajat, pillanatnyi bizonytalansagom megijesztette ot, amit egyebkent egyaltalan nem volt szandekomban elerni, mert hat tudtam, hogy ez nem egy nehez ugy, akkor egyaltalan mi bizonytalanitott el?
Az elgondolkodasombol az rant ki, hogy felem nyujt egy papirlapot, rajta azokkal a dolgokkal, amiket kertem; a nyelvemre kell harapnom, hogy ne dicserjem meg azert, hogy gondolt erre, mielott idejott volna, mert rengeteg embernek ez eszebe sem jutott, amig mar nalam nem voltak. Rengeteg idot vesztegettem el az eletembol arra, hogy elmagyarazzam a tudatlanoknak, hogy nem tudok semmit se kezdeni informaciok nelkul, foleg, hogy ok kerestek meg segitsegert, es fogalmam sincs, Max mit mondott nekik, de valamiert mindenki szentul meg volt gyozodve arrol, hogy ha a fejemhez vagnak egy nevet, abbol mar egybol ki tudok indulni. Ritka volt az olyan kliens, mint o, aki gondolkodott is, mielott megkeresett volna, es igazabol halas voltam minden egieknek, hogy igy volt. Egybol jobban is szimpatizaltam vele, tekintve, hogy tagadhatatlanul kedveltem mindenkit, aki valamennyi intellektualitast tanusitott, es bar nem voltam egy kifejezetten egyutterzo tipus, valamiert hirtelen nagyon segiteni akartam neki.
A lelkesedese mosolyra kenyszerit; a szavaimat csak ovatosan bolintva erositem meg, amig a tekintetemmel a papirt vizslatom es a ra irt dolgokat. Egyik sem remlik igazan, bar abban mar kezdek biztos lenni, hogy a bankszamlaszam nem az orszagbol van, es talan meg off-shore is, ami csak megerosit abban, hogy a zsarolo gyakorlott abban, amit csinal, es ez mar onmagaban leszukiti a gyanusitottak koret... Valamennyire.
- Wow, te vagy az elso, aki gondolt arra, hogy valamin dolgoznom is kell. - Szorakozottan mosolyodok el, ahogy atveszem tole a laptopot; nem keruli el a figyelmem az ultrahang-kep, ami a hattere, de nem tudom, ra merjek-e kerdezni, nem-e tul szemelyes a dolog. Inkabb csak a terdeimre helyezem a gepet es a pendrive-om utan kezdek el kutatni, amin rajta volt minden, amire szuksegem lehetett, es csak imadkoztam, hogy a laptop elbirjon vele. - Igazabol ha minden jol megy, fel oran belul talalok valamit, amivel dolgozhatok es visszaadom a geped... De ha nem, el kell majd vinnem legalabb holnapig vagy azutanig. Addig kibirnad nelkule?
Csak a szemem sarkabol pillantok ra, mert fel ora nem olyan sok ido, es nem akarom ot tul sokaig itt tartani, tekintve, mennyire hideg is van kint; meg siman kibirok egy almatlan ejszakat, hogy holnapra mar tudjak valami konkretat mondani, amennyiben engedne hazamenni a laptopjaval; bar eddig ugy tunik, jo uton jarok, mert az ujabbnal ujabb ablakok sietosen ugranak fel a monitoron, tele adatokkal, amiket egybol mentettek is a pendrive-ra.
- Egyebkent ha nem akarsz valaszolni, nem muszaj... De mi olyan tortent, ami miatt uj eletet kellett kezdened? - Fogalmam sincs, hogyan tartsam fenn a beszelgetest, de sejtem, hogy meg ez is jobb, mint ha az idojarasrol kezdenek el beszelni, foleg, hogy a small talk sosem volt az erossegem; meg igazabol minel jobb kepet kapok az egesz szituaciorol, annal egyszerubb lesz kesobb rajonnom, kivel is allunk szemben.

Roxanne && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: Sportpályák •• Vas. Márc. 18, 2018 12:34 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2356
● ● Reag szám :
1548
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :