útszéli szórakozóhely
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:01 pm ✥
✥ Yesterday at 6:52 pm ✥
✥ Yesterday at 5:11 pm ✥
✥ Yesterday at 4:51 pm ✥
✥ Yesterday at 12:55 pm ✥

útszéli szórakozóhely

Témanyitás ✥ útszéli szórakozóhely •• Szomb. Nov. 25, 2017 4:01 pm
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Feb. 12, 2018 5:33 pm

Pont abban a pillanatban, amikor mar kezdtem meggyozodni arrol, hogy Ellie onkent setalt el az eletembol, neki muszaj volt ujra megjelennie a lemezboltomban es papolnia arrol, hogy lassan itt a Valentin-nap, es ideje lenne, hogy elkezdjek gondolkodni azon, mivel lepem ot meg a szerelem unnepen. Felidezni magamban a szavait mar onmagaban is eleg volt ahhoz, hogy kezdjem rosszul erezni magam; foleg azert, mert nagyreszt a hanyinger kerulgetett, ahogy arra gondoltam, mennyire hamisan edes hangnemben kopte az arcomba a szavakat, meg igazabol azt se nagyon tudtam elkepzelni, hogy barhol is megmutatkozzak vele, tekintve, hogy egyre biztosabb voltam abban, semmi mondanivalom nem volt neki. Tudataban voltam annak, hogy nem vagyok mar a legfiatalabb, de azt sehogy sem tudtam feldolgozni, hogy ez a buta liba keptelen volt felfogni, hogy nem akartam sem hazasodni, sem csaladot alapitani. Valamiert az, hogy ennyire eletkeptelen volt, ennyi ev egyuttlet utan kezdett irritalni; raadasul mindig, mindenkitol azt hallottam, hogy ideje lenne ott hagynom ezt a prud lanyt, mert ebbol igy soha, semmi nem lesz.
Minel tobbet gondoltam erre, annal biztosabb voltam, hogy teljesen foloslegesen huzom tovabb ezt az ertelmetlen kapcsolatot; lehet, hogy nem voltam szent, de pont Valentin-napkor szakitani Ellie-vel undorito dolog lett volna, es ennyire melyre szerintem meg en sem sullyedtem... Vagy de? Minden esetre ki kellett kernem valaki tanacsat errol, meg ha igazabol nem is voltam kifejezetten lelkizos ember; bah, kifejezetten gyuloltem a sajat problemaimrol beszelni, de igazabol... Ah, teljesen folosleges ezt tulgondolkodni, mert ez a kapcsolat mar ugyis halott volt, hosszu honapok ota.
Minden esetre biztos voltam abban, hogy nem fogom kibirni azt, hogy magamra maradtam a gondolataimmal, hacsak nem juttatok a szervezetembe eleg alkoholt ahhoz, hogy lassan a sajat nevem is elfelejtsem; es ehhez nem tudtam jobb tarsasagot, mint Silas; foleg, hogy Judast mar annyi ideje benyelte a fold, hogy lassan mar az arcara sem emlekeztem, meg a szamara sem. Bar ez megint csak az en stiklim volt, hogy sose mentettem le egy telefonszamot sem, csak probaltam megjegyezni az osszeset.
Aztan orak telnek el; mielott barmihez is kezdenek az eletemmel, mar azon kapom magam, hogy a kulvarosi, kesdobalos szorakozohelyen ulok egy uveg whisky tarsasagaban es a kocsikulcsommal jatszok, arra varva, egyetlen himnemu baratom befusson vegre, mielott leiszom magam a sarga foldig. Valahol megfordul a fejemben, hogy meg egy sms-t irjak neki az elozo het melle, de aztan elvetem az otletet, mert hat nem vagyok feltekeny tinilany, hogy telespamoljam a telefonjat uzenetekkel; inkabb csak a poharamba bamulok, gondolataimmal visszaterve az egesz szituaciohoz Ellie-vel. Megis mihez kezdjek vele? Ugh.

Silas && Sin
Vendég

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Feb. 13, 2018 3:53 pm

+16 a szóhasználat miatt??

sin && silas

Vannak dolgok amikre sohasem mondanék nemet: egy jó szex, egy füves cigi és indokolatlan mennyiségű dráma. Sin hívása majdnem mindegyikkel képes kecsegtetni - és ha nagyon bebasznék és szétszívnám a fejemet, talán még a szex is összejönne -, plusz egy kurva szót sem fog szólni amiért betolok egy ekit menet közben. Szóval apát megkértem,hogy dobjon el félig, onnan inkább gyaloglom, még az kellene nekem, hogy apa meglássa hova jövök, na nem mintha pánikba esne, hogy ide járok, sőt.. rám akarna akaszkodni, sörözni szeretne, biliárdozni, és nőkről dumálni. Apa nem jó fej, mielőtt azt hinnéd, elég beteg szokásai vannak, és fogadni mernék, hogy egyszer behúzott egyet anyának, csak anya tagadta. Kölyök voltam még, és annyira leszartam őket, mint ahogy most ők szarnak le engem. Anya nem ismer igazán, nem veszi észre ha totál szétcsaptam magamat, már az sem tűnik fel neki, hogy Ace lop a kávés dobozba rejtett pénzből.
- De szarul nézel ki bazdmeg..
Ülök le Sin mellé, és mintha valami kibaszott fejes lennék, intek a csaposnak, aki erre felvonja a szemöldökét, és megindul felénk, én meg erre kicsit összébb húzom magamat, mert a csapos az egyik szemére vak, a másikkal meg úgy bámul, mint aki képes lenne felnyársalni, nyárs nélkül.
- Egy sört.. -
Teszem hozzá gyorsan, mielőtt túl közel érne, s képes lenne a nyakam köré tekerni vaskos ujjait. Megborzongok, tuti ölt már embert. Na nem mintha zavarna a dolog, mármint a környékünkön nem is lenne meglepő, sőt.. ha azt mondanám segítettem már elásni egy hullát, elhinnéd? Néha én magam sem hiszem el, álomnak gondolom, de aztán mindig túl részletesen tudom visszaidézni azt az alkalmat ahhoz, hogy tényleg elhiggyem: álom volt.
- Figyelj, van nálam egy kis boldogság szer.. kérsz? -
Farkasvigyorra húzódik a szám, az ingem zsebét meg megpaskolom. Nehogy azt hidd, hogy olyan fasza kis ingben vagyok, mint a multinál ahol dolgozom mindenki. Kockás, és kicsit szakadt, meg szerintem tegnap Ace ebben volt abban a buliban, rendes cigaretta füst és szex szaga van.. ki tudja mire használta az a kölyök.

● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
a pénzem, a nőm , meg néha a kocsi kulcsom, szóval ha megtalálod.. szólsz?
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Szer. Feb. 14, 2018 7:04 pm

Hol a faszomban van mar?
Ujjaimmal turelmetlenul dobolok az asztal lapjan, ujra es ujra a telefonom kijelzojere pillantva, szamolva a perceket, hogy mennyit fog kesni, meg ha egyebkent tokeletesen tudataban voltam annak, hogy megint en erkeztem tul koran; bar talan ez eleg idot adott arra, hogy bitang modon szetcsapjam magam, mielott Silas ideerne, es ne vgye eszre rajtam, hogy valami baj van. Ellie butasagai mindig evidens nyomot hagytak rajtam es kurvara utaltam magam ezert, hogy ilyen voltam; de talan az en balfaszsagom volt, hogy nem akartam vele Valentin-napon, a szulei elott szakitani. Viszont felesegul venni sem akartam, szoval... Mit kellene tennem?
- Tudtam, hogy rad mindig szamithatok, ha bokra lenne szuksegem. - A hangjat ezer kozul is felismernem; szeles farkasvigyorra huzom az ajkaim, ahogy felnezek ra, tekintetemmel kovetem, ahogy leul velem szemben, es felig ures poharam koszontesre emelem fele, mielott felhajtanam a tartalmat. Az alkohol marja a torkom, de megallom anelkul, hogy fintorognek, elvegre is szegyen lenne elismerni, hogy az elmult hetekben annyi munkam volt, hogy joforman ki sem tettem a labam a szobambol se, nem hogy az egesz lakasombol, es ez boven eleg volt ahhoz, hogy kis szervezetem elfelejtse, milyen ize is van az alkoholnak. - De az ajanlatod elutasithatatlan, szoval megtartalak az estere.
A boldogsag valamiert hirtelen kecsegtetonek tunik; meg ha egyebkent biztos vagyok benne, hogy az eddig bevitt alkoholmennyiseggel keverve a sajat nevemre se fogok emlekezni az este vegere, miert mondtam volna nemet erre? Ennel szarabb mar ugyse lehetett semmi.
- Amugy kurva sokat kestel, tudod? Mar kiittam a fel uveget unalmamban. - Szorakozottan tolom az arcaba a felig ures whiskys uveget, aztan megtoltom belole a poharam; az alkohol hatasat tul erosen erzem, es tudom, csak sajat ostobasagom hibaztathatom emiatt, mert tegnap este ota nem ettem semmit, de most mar teljesen mindegy volt, nem? - Hol voltal?

Silas && Sin
Vendég

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Feb. 20, 2018 10:47 am

sin && silas

- Tudod, hogy rám bármikor számíthatsz! Kérned sem kell és én.... -
Megrángatom fölfele a szemöldökömet, és inkább nem fejezem be a mondatot, mert az valahogy így hangzana: szívesen szarrá oltalak. . De Sin láthatólag nagyon szarul van, és habár általában igen nagy seggfej vagyok, most megkímélem magamtól, s csak kissé beljebb préselődve a székbe, várom a sörömet.  Igazából nem kell rá sokat várnom, a csapos érti a dolgát - lehet bele is köpött amikor nem figyeltem - de én addig gyorsan felmérem a terepet: néhány részeg fasz, néhány balhés állat és mi. Felsóhajtok. Valószínűleg ez az este sem ér véget úgy, hogy ne legyen maradandó nyoma.
Cinkosan rákacsintok Sinre, és a legfeltűnőbb módon odahajolok, elég közel hozzá, s a zsebemből kihalászva egy aprócska zacskót, aprócska bogyóval, felpillantok rá, miközben a bogyócska a tenyerem közepén élvezkedik.
- Feleznünk kell, szóval harapd ketté! -
Suttogok, pedig itt aztán senkit nem érdekel, hogy ki mit csinál, s ha érdekelné is, senkinek nem lenne elég türelme két szinte még kamasz gyerekhez. Ha pedig mégis, akkor rendesen rábasztunk!
Ha Sin elveszi a kis zacskót, akkor hátrább dőlök, ha pedig nem veszi el, akkor a kezébe tömöm s csak azután dőlök hátra - de mindenképpen hátradőlök ezen a nyamvadt kis bárszéken! - s a sörért nyúlok, szememmel pedig a cucc útját követem le türelmesen, mint egy jóságos apa, aki most nézheti végig, hogy a fia milyen aranyos kis gombának öltözött az iskolai előadáson, s közben pedig arra gondol:  ezt én csináltam!
Megforgatom a szemeimet.
- Bocs, de a fater elhozot és le kellett ráznom. Plusz vagy tíz percet gyalogoltam.. -
Rántom meg a vállamat, s iszom a folyékony kenyér gúnynevű alkoholból. Keserű, nagyon-nagyon keserű.
- Előtte meg Prissel lógtam. -
Teszem hozzá mellékesen, szinte csak félvárról. De ténylegesen félvárról, mert az egész egy féllválnyi kapcsolat, talán még annyi sem. Soha nem történik semmi.
- De most már mond el végre, hogy mi a faszért nézel ki ennyire szarul... -
S a kezemet nyújtom a fél ekiért. Akármi is történt, tuti, hogy be kell ezt vennem.
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Vas. Feb. 25, 2018 1:57 pm

- ...szivesen szarra oltasz, mi? - Ajkaimra halvany mosoly kuszik fel, ahogy kimondom ezeket a aszavakat, mert tudom, hogy tudja, hogy igazam van; altalaban hobbiszonten dobaljuk egymasra a kulonbozo szitkokat amugy is, es tudom, hogy sose hagyna ki az alkalmat, hogy beszoljon valamire - legutobb peldaul a macskamintas zoknimra szolt be, hogy baszodjon meg, pedig az a zokni kurva aranyos -, szoval kicsit meglep, hogy ezuttal ennek a szokasanak nem tesz eleget. Szemoldokom erdeklodve a magasba is szokik erre a gondolatra, de hat... Ha nem tervez szarra oltani, azt ki kell hasznalni, ugye?
A szarkasztikus valaszt inkabb lenyelem; nem is tudom, vagyok-e eleg jo idegallapotban ahhoz, hogy valamilyen minosegi megjegyzessem rangassam ot le a magas lovarol, de kit erdekel, komolyan? Egyszeruen csak el kell terelnem a figyelmem valamivel Ellie-rol, meg a butasagairol, es erre mi mas lenne jobb, mint a kis zacsko tartalma? Es ketszer sem kell mondania, hogy vegyem el tole, mert mar nem egyszer jartuk le ezt a kort kulonbozo szorakozohelyek mosdoiban, szoval... Ja, tudom a dolgom.
- Miota fuvaroz az apad? Sose fuvarozott korabban. - Elgondolkodva pislogok az asztal lapjara, probalva felidezni magamban, emlegette-e valaha, hogy az apja hozta-vitte volna, de valahogy nem remlett az effele esemeny; bar lehet, csak azert, mert az utobbi idoben neha meg a sajat nevem is hajlamos voltam elfelejteni, es hat... Na. Az alvashiany kihozza az emberbol a legrosszabbat.
Mielott meg valaszt adnek a kerdesere, visszaadom neki a fel tablettat a kis zacskoban; azt hiszem, joval tobbre lenne szuksegem, mint egy fel tabletta, ahhoz, hogy vegre jobban erezzem magam, de miert mondanam ezt neki? Hiszen nem azert jottem, hogy azon nyavogjak, mennyire szar nekem.
- Csak a szokasos; Ellie meg a hisztije, hogy vegyem vegre felesegul. - Hanyagul vonok vallat, de gondolom, nem ostoba, ugyis tudni fogja, hogy nem csak ennyirol van szo, es csak remenykedek, hogy nem a maganeletem lesz a ma esti tema, mert legyunk oszintek, o nem volt pszichologus, en meg nem akartam errol beszelni, szoval.... Lehet, ideje lenne rendelni meg egy uveg whiskyt.

Silas && Sin
Vendég

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Feb. 26, 2018 10:27 pm

sin && silas

- Persze, hiszen az életem az, hogy téged oltsalak! -
Rávigyorgom, és még kacsintok is mellé, mintha ez valami kedves kis megszólalás lett volna, benfentes humor, nem pedig egy vallomás.Vallomásnak persze nem a legszebb, de hát van akinek csak ez jut, meg egy fél tabletta. Nem lehet mindneki olyan szerencsés, mint mások, és hát.. nekünk ezzel kell most beérnünk. Persze hoztam volna többet is ha lehetséges, de Ace elkérte a másik felét, lehet nem is kérte igazán, csak eltulajdonította, nem tudnám már pontosan megmondani, annyi az egész, hogy megtörtént, én meg hát nem keresem rajta, mivel igazából közös dolog, és hát most nem lehetek annyira önző, főleg nem vele, hogy megtagadjam tőle a boldogságot, a repülést, és a kreativitást. Mert hát ilyenkor a legkreaítvabb az ember.
- Amióta nem csak hetente egyszer kúrja a főnöke nejét.. vagy fasz tudja.. lehet elhitte, hogy lehet valami fancy apja-fia programunk.. -
Megrántom a vállamat, és a visszakapott zacskóból kihalászom a cuccot, beteszem a nyelvemre és szárazon nyelem le. Jó azért küldök utána egy kis sört, és megvakarom a fejemet.
- Basszus tényleg retkes szarul nézel ki.. dugsz te rendesen? -
Ezt pont é kérdezem aki még meg sem döntötte Priss-t.. szép, mondhatom.
Aztán lemerevedek, elkerekednek a szemeim, és egyszerűen csak felnevetek..
- Ne haragudj haver.. de ez.. ez.. hát ez kurva vicces.. -
Még a térdemet is csapkodom, mintha tényleg akkora poén lett volna..
- Hogy te férjnek? Baszod... mindig is részt akartam itt venni egy gettó esküvőn.. -
Mert hát Chicagoban voltam egy páron, és imádtam: verekedés, féktelen piálás, és törvénytelen dolgok hatalmas számú művelése.
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Vas. Márc. 04, 2018 2:08 pm

- Es a fancy apa-fia program az, hogy elhoz kocsmazni? Wow. - Megengedek magamnak egy apro kacajt is, elkepzelve ezt a rendkivul abszurd szituaciot; ha az o helyeben en meg James lennenk, ez utobbi biztosan eroskodne, hogy o igenis velem jon es ugyanugy leissza magat a sarga foldig, mint en, aminek az lenne a vege, hogy nekem kell ot hazavinni. Ez a gondolat kellemetlenul mar a bordaimra; hiszen ha James most latna, rendkivul csalodott lenne. Nem igy nevelt fel.
- Valahogy sejtettem, hogy majd pont a te tamogatasod kapom meg. - Irritaltan forgatom meg a szemem, mielott meghuznam a whiskys uveget; a pohar teljesen folosleges lesz az este tovabbi reszeben, azt hiszem, tekintve, mennyire nem akarok Ellie-re meg erre az egesz, elbaszott, eskuvos szarra gondolni. Csak azt nem ertem, hogy ot ez miert szorakoztatja ennyire; igaz, a nyelvem hegyen van mar, hogy visszaszoljak, hogy en legalabb kellek valakinek, amig o minden bizonnyal egyedul fog megrohadni valami szemetes mellett, belove, de aztan a kormeim a tenyerembe melyesztem, mielott megszolalnek. Nem erdemli meg, hogy ezt a fejehez vagjam, mert akarmennyire is szar ember vagyok, o meg valahogy kibirja velem... Mely levegot veszek. - Ne eld bele magad amugy, nem lesz semmilyen eskuvo.
Hanyagul vonok vallat, mielott kiinnam az uveg maradek tartalmat; mikor fog vegre veget erni ez a remalom?

Silas && Sin
Vendég

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Ápr. 16, 2018 3:53 pm

sin && silas

Valami sanda mosollyal húzom meg a vállamat, mert most méltán hihetné azt, hogy ez az egész ennyire menő, de nem az. Apám szerintem csak szeretné ha minél távolabb lennék tőle, hátha nem érzem olyan intenzíven majd részegen a női parfüm illatát - ami biztosan nem anyáé! -, hátha kevésbé fancsali képpel bámulom majd amikor hazaér és megkérdezi mi a vacsora - amikor mind tudjuk, hogy úgy sincs semmi itthon ha csak mi nem hozunk - . Szóval ja, higgyük azt, hogy apám fancy, hogy olyan jó arc amilyennek Sin képzeli, pedig szerintem elég sokszor szidtam neki.
- De.. mert apám olyan nagyon jó fej talán még az új csajával is tolunk egy édeshármast..-
Röhögök fel ironikusan, mert nehogy már itt nekem téveszmékben éljen. Apa seggarc. Nincs mit szépíteni. Soha nem is volt jó fej és valószínűleg soha nem is lesz az. Kár a csodákra várni ha azok nem érkeznek elég gyorsan.
Elhalászom előle az üveget és magamban rötyögve meghúzom, hogy aztán kettőt pislogva bámuljak rá.
- Mi az, hogy nem lesz? miért nem lesz? -
Mert hát miért ne lehetne? Mikor ha nem most? Talán még azt is megígérném, hogy én is elveszek valakit feleségül, de még nem készültem fel arra, hogy Acet magam mögött hagyjam. Talán sohasem fogok tudni rendesen felkészülni arra, hogy őt offoljam. Nem is akarom. Ha lehetne biztosan elvenném feleségül a saját testvéremet csakhogy örökké velem legyen, de tudjuk ez nem lehetséges.
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Ápr. 17, 2018 3:51 pm

- Ew. - A szavaira valamelyest undorodva huzom el a szam, elkepzelve a korabban emlegetett edes harmast a neveloapammal meg a titkarnojevel, es hat igazabol nem mondom, hogy lelkesit az otlet, meg annak ellenere sem, hogy James nem is ver szerinti rokonom es igazabol a korahoz kepest egeszen jokepu is. - Tul sok informacio. Kimelj meg.
Sietosen marom vissza az uveget Silas kezebol, abban a remenyben, hogy az alkohol majd elmossa rendkivul vizualis kepzeloerom abszurd szulemenyeit, mert hat... Oda a szexualis eletem, ha ez meg valamikor eszembe jut, ami korabban, mert hat.... Ew.
Lapozzunk.
Nem is tudom, minek emlegetek eskuvot; hiszen kezdjuk ott, hogy Ellie-t a halal se akarna felesegul venni, meg igazabol gyereket se akarnek, se most, se soha, es hat neki a maniaja volt, hogy legalabb harom legyen... Meg a gondolatra is kiraz a hideg, mert hat... Na. Ki a fene akarna ennyi gyereket?
- Ha mar el kell vennem valakit, legalabb ne legyen vallasos vagy orult. - Irritaltan forgatom meg a szemem; hiszen Ellie mindketto volt egyszerre, es ezt o is tudta, mert talalkozott vele egyszer, es biztos voltam benne, hogy a mai napig meg volt gyozodve arrol, hogy ez eggyel tobb alkalom volt a kelletenel.
Nehezen sohajtok; lehet, fel kene adnom a probalkozast?
- Egyebkent meg miert nem inkabb te hazasodsz meg? Jol allna a hazassag, ha engem kerdezel. - Szorakozottan vonom meg a vallam, fejem felrebillentve furkeszve az arcat; ha a hazassag es vele jaro kotelezettsegek nem is illenenek annyira hozza, de egy oltony mar annal jobban, es hat... Na. Egyszeruen csak sose lattam meg ennyire flancosan kioltozve, mint ahogy altalaban egy eskuvore szokas es le sem tagadhatnam, mennyire kivancsi voltam, milyen latvany lehetne.

Silas && Sin
Vendég

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Szer. Jún. 06, 2018 3:46 pm

● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Vas. Aug. 19, 2018 10:46 pm

Emily <3

Már egy hete nem tudok semmit Emilyről és ez bosszant. Nagyon hiányzik, ez miatt aludni sem igazán tudok. Néha egy-egy megbeszélésen figyelni sem tudok, mert annyira fáradt vagyok. Még jó, hogy senki sem látja a szemeimet a napszemüveg miatt, mert biztos vagyok benne, hogy karikásak.
Ma este is beülve a kocsiba, elhajtok ahhoz a helyhez, ahol Clair dolgozik. Akarom tudni mi van Emilyvel, vele biztos, hogy beszélt és még egyeztetni is akarok vele egy-két dolgot. A szórakozóhelyen megtalálva a lányt, leülök mellé. Rendelek egy whiskyt magamnak, majd épp belekezdenék a mondanivalómba, akkor Stephanie megjelenik.
Amióta megtudta, hogy Emilyvel nem lakunk már együtt, azóta folyamat a nyakamon lóg. Még Clairnek is látom az arcát, hogy mennyire irritálja a csaj jelenléte is. Most valahogy nincs hangulatom ehhez a nőhöz, így el is küldöm, hogy beszélni akarok Clairrel. Lehet, hogy megsértődött, de legalább lekopott már.
- Eléggé fáradtnak tűnsz főnök. - Hallom Clair megjegyzését és ránézek. Nem válaszolok semmit, csak belekortyolok a whiskymbe.
- Még mindig Lily miatt vagy ideges? Jól van, ne aggódj nincs baja. - Mondja halkan és biztatóan, hogy ne hallja meg más, miről is beszélünk. Szerencsére a zene elég hangos, hogy ez ne jusson más fülébe. Azért annak örülök, hogy nincs baja és jól van, de attól még kegyetlenül hiányzik.
- Nem ezért vagyok itt! - Állítom le ezt a beszélgetést, bár nagyon is érdekel, hogy miről is szoktak beszélgetni. Nem akarom, hogy más is megtudja, hogy valami többet is érzek Emily iránt. Úgy biztonságban van, ha senki sem tudja ezt. Mielőtt belekezdenék megiszom a whiskym, majd rendelek újat.
● ● Posztok száma :
100
● ● Reag szám :
95
● ● karakter arca :
Andrew Cooper

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Aug. 20, 2018 10:54 am

Egy hete jöttem el, és raktam ki a szobámból Deant. Egy hét csend, nyugalom, és ugyan akkor szabadság. Kicsit élveztem is, de este felé mindig megtalált a bűntudat, vagy az aggódalom, hogy vajon mi lehet vele.
Clairrel azóta többször beszéltem, volt, hogy felhívtam, mert magányos voltam este, és mindig jött. Egyszer se volt olyan kifogás, hogy munka miatt nem jöhet. Gondolom akkor Dean elengedte, vagy nem tudom, csak remélem, hogy így volt.
Hogy mivel töltöttem ezt az egy hetet? Eleinte lakásokat nézegettem, egyik jobb volt, mint a másik. Aztán beleuntam, mert nem akaródzik venni egyet. Ez után üres , eladó vendéglátó egységeket nézegettem, mert valamit tényleg kezdenem kell, mert megöl az unalom, és nem várhatok örökké arra, hogy Dean kiengedjen a magánzárkájából, vagy eldöntse azt, hogy  akkor én most mivel is fogok foglalkozni, vagy nekem mivel is szabad.
Az épületek között volt bár, kocsma, étterem, kávézó. Mind, mind olyan, ami legális. Nem mondom, hogy nem hiányzik az, hogy a lányokat irányítottam, hiszen élveztem azt az életet, de most egy új helyen vagyunk. Igaz itt az egész brancs, de akkor sem olyan már, mint régen. És ha Dean vissza is helyezne abba a pozícióba, akkor sem lehetne már ugyan úgy minden, mert nem hiszem, hogy képes lennék más pasikkal flörtölni, irodába bevinni egy új lányt t, hogy leteszteljem, és csak vita lenne, ha ezt Dean tenné meg. Hogy közösen menne e ? Nem tudom.
Végül ebből is csak nézelődés maradt, mert nem akaródzik egyedül dönteni.
Ezt követte a vásárolgatás, a sétálgatás, és az unatkozás a sok mérgező gondolattal, hogy vajon mi lehet otthon. Mi lehet Deannel, mert feltűnően nem keres, nem ellenőriz, még csak a szemem sarkából sem láttam, hogy legalább rám nézne. Egyrészt hálás voltam neki ezért, másrészt viszont a fene majd megevett, hogy miért nem jelenik meg. Tényleg ennyire ráhoztam volna a frászt, hogy lelépek, vagy már ennyire nem érdekli mi van, mert csak gondot jelentek?
Ma délután is már a penész majd megevett. A hotel szolgáltatásai se voltak elegek, és már amúgy is kipróbáltam mindent. Ki akartam mozdulni, és meg is tettem. Felöltöztem egy szakadt farmerbe, a hozzá illő blúzzal, hozzá egy kabát, magas sarkú és már robogott is a taxim Clair helye felé. Mikor kiszálltam, akkor láttam meg Dean kocsiját. Egy részem visszaintette volna a taxit, a másik meg nem, és végül nem is tettem meg. Egyszer túl kell esni ezen , és itt legalább nem eshet csak úgy nekem.
Dobtam egy üzenetet Clairnek, hogy jövök, és kérje ki nekem az italomat és Dean elé is tegyen még egy pohárral, mert szüksége lesz rá.
Mielőtt még bementem volna kibújtam a kabátomból , egy kocsi üvegét használtam tükörnek, és igazítottam magamon, mert jól akartam kinézni, vagy is inkább kurva jól, szexin és kívánatosan, ha már Dean itt van.
Amikor csendben beléptem körbe néztem a helyen, ismerősök kaptak egy mosolyt, majd elindultam afelé a bizonyos asztal felé, és még előtte vettem egy mély levegőt. Volt, aki vissza köszönt, volt aki csendesen figyelt, és kicsit úgy éreztem, hogy megfagyott a levegő, de nem baj, volt már ennél nehezebb dolgom is.
- Sziasztok – léptem az asztalhoz, majd egyszerűen csak leültem Dean mellé, és az italomért nyúltam, ami már ott várt. Hogy kellett e türtőztetnem magamat? Igen, hiszen ahogy ő, úgy én sem csinálhatok jelenetet. Kezdetnek kezdjük a dolgot egy apró hazugsággal, és nagyon remélem, hogy Clair veszi a lapot.
- Képzeljétek találtam lakást, holnap megyek megnézni, és ha tényleg olyan, mint a képeken, mert ez egy álom, akkor meg is veszem. Tudod, amelyikről meséltem, ami alatt ott van az az eladó pub is -néztem Clairre.
- Szóval ki akar velem jönni?- kérdeztem lelkesen a dolgot. A penész majd megesz, hogy ne kezdjem el Dean kérdezgetni, hogy van, hol volt eddig , és Stephet meglátva a szemem sarkából másfajta gondolatok és kérdések is bevillantak, de most nem eshetek ki a szerepemből.
● ● Posztok száma :
105
● ● Reag szám :
99
● ● karakter arca :
adriana lima

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Aug. 20, 2018 7:43 pm

Egész este azon gondolkozok, hogy Emily mikor fog végre haza toppanni. Mivel nem tehetek semmit, így inkább elmegyek Clairhez, hogy egyeztessek vele. Persze, hogy egyből feltűnik neki, hogy ideges vagyok Emily miatt és, hogy fáradt a megszokottnál is jobban. Viszont most nem erről akarok vele beszélni, így mikor kikértem a whiskym, már le is ültünk egy asztalhoz.
Arra lettem figyelmes, hogy előkapja a telefonját, amit baromira utálok, mert mégis csak az én társaságomban van, de aztán meglep, hogy kér plusz egy főre, és nekem is egy újabb kört. Ráncolom össze a homlokomat, úgy nézek rá, de már nincs időm kérdezni, Emily hangját hallom mögöttem. Felé fordulok és meglep, hogy azok után mellém ül.
- Szia. - Integet izgatottan neki a barátnője, én pedig nem szólok semmit. Legutóbb is azzal volt a baja, hogy valamit is szóltam, most inkább csendben ülök. Kortyolok egyet a whiskymből, és legszívesebben beszólnék, hogy nem költözhet el, de nem teszem. A kérdésére szintúgy nem válaszolok, baromira rosszul esik, hogy ezt teszi velem. Egyedül Clair az, aki örvend ennek, de persze pontosan tudja, hogy ez csak a játék része.
- Én szívesen elmegyek veled. Persze, csak ha a főnöknek nem gond. - Mosolyog Clair és nagyon is izgatott, ahogy rám néz. Most mit mondhatnék? Muszáj elengednem, hogyha azt akarom, hogy Emily ne haragudjon rám. Bár ez az újabb húzása csak még jobban felbosszant. Próbálok semmit sem mutatni ebből, bár nagy szerencsém van, hogy félhomály van és a napszemüveg is rajtam van. Megrántom a vállaimat válaszként, ezzel is engedve neki.
- Beszélhetnénk négy szem közt? - Nézek Emilyre, hogy jobb lenne, ha végre tudnánk beszélgetni. Egyszerűen elegem van, hogy még mindig nem tudok róla semmit és nem akar haza jönni, sőt még házat is néz magának. Szerintem még az sem volt véletlen, hogy felhozta, hogy az a pub eladó a lakás aljában. Megőrjít, hogy nem akar velem lenni. Remélem igent mond és félre tudunk együtt vonulni. Ha így tesz, akkor az egyik eldugottabb sarokig megyek vele.
Ha nemet mond, akkor én megyek el egyedül, mert nem bírom, hogy itt van és nem érhetek/szólhatok hozzá. Egyszerűen csak a mosdóba sétálok ki és próbálok lenyugodni. Lehet, hogy nem volt a legjobb ötlet, hogy pont ma jöttem ide. Így is hulla fáradt vagyok, semmit sem alszok éjszakánként, egyre többet vagyok kint ez miatt is az utcán, hogy ne keljen erre gondolnom. Úgysem vár haza senki és ez csak elborzaszt.
● ● Posztok száma :
100
● ● Reag szám :
95
● ● karakter arca :
Andrew Cooper

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Aug. 20, 2018 9:11 pm

Clair szerencsére veszi a lapot, és nem kezd neki kérdezősködni,hogy most miről is beszélek. Zavar ez az egész helyzet, de megfogadtam, hogy így sem mehetnek tovább a dolgok. Lehet, hogy egyszerűbb lenne beszélni, de miután egyesek meg sem szólalnak, sőt köszönni se igen köszönt, most is csak a vállát rángatja, hát marad a szívatás , meg a távolságtartás.
- Elengeded? – néztem Deanre, aki akkor vonta meg ugyebár a vállát. Eddig nem is igazán figyeltem meg, meg hát távolról nem látszott az, ami. Fáradt, teljesen elnyűtt, és ha más nem is látja, én igen, mert ismerem, és elég sokáig voltunk egymás szájába. Gondolom folyamatosan dolgozik,mert nincs aki megálljt parancsoljon neki. Mosolyom így egyből lehervadt, majd visszaerőltettem magamra, és belekortyoltam az italomba. De Clair biztos észrevette, azt amit én. Kérdőn néztem rá, de hát ugye nem tudunk most erről beszélni, pedig lenne nem egy kérdésem, hogy mi van Deannel és miért nem mesélt nekem erről eddig.
Végül meglepetten nézek Deanre, amikor megkérdezi, hogy beszélhetnénk e négyszemközt. Úgy fest célt értem, vagy legalább is jutunk valamerre nem sokára, de az biztos,hogy innen ő így vagy úgy , de haza fog menni az ágyába.
- Persze -válaszoltam egyszerűen, majd megfogtam az italomat, és átültem vele a másik boxba, viszont itt már nem ülök mellé, hanem szembe vele foglalok csak helyett.
- Szarul nézel ki – jegyeztem meg neki minden féle kertelés nélkül.
- Tudod a munka mellett olykor nem ártana pihenned is – folytattam, majd újra az italomra kortyoltam, és vártam, hiszen ő akart beszélni, ő hívott félre. Közben pedig kattogtak tovább azok a kerekek , hogy vajon miért néz így ki, mit csinált, kivel csinált stb.
- De mond, mit szeretnél? - néztem rá kérdőn és vártam, hogy vajon most mit fog rámzudítani.
● ● Posztok száma :
105
● ● Reag szám :
99
● ● karakter arca :
adriana lima

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Aug. 20, 2018 9:30 pm

Egyszerűen megőrjít, hogy itt előttem beszél ilyenekről, el is hívhatta volna Clairt. Mivel nem volt elég egyértelmű a vállrándításom, így szavakban is adok engedélyt.
- El. - Csak ennyit nyögök ki, úgy sincs más választásom, ha azt akarom, hogy Emily visszajöjjön hozzám. Kicsit meglep, hogy félrejön velem, azt hittem, hogy még mindig távolságtartó lesz velem, de azért titkon örülök, hogy jön. Gondoltam, hogy meg fogja jegyezni, hogy mennyire pocsékul nézek ki, de most erre nincs időm.
- Arra most nincs idő. - Rántom meg a vállaimat, majd át is gondolom, hogy mit is mondok neki. Kicsit nehezebben megy értelmes mondatokat összerakni, így hogy fáradt vagyok, de remélem, hogy érteni fog mindent.
- Megvan a hely, amit bordélyháznak fogunk használni. Szórakozóhely, mint ez is, de van egy emelete is, amiket régen irodákként használtak. Ezeket átalakítanánk szobákká. Az egyik meg a te irodád lesz. A feladatod nagyon egyszerű. A már kialakult vendégkört kell beosztanod, ki-mikor-kivel-meddig van. Kevés a hely, de pont ezt kell megoldanod. - Nézek rá komolyan, mert most üzletről van szó. Remélem, hogy most már meg fog nyugodni, mert eddig kétszer többet foglalkoztam ezzel, hogy visszakapja Emily a munkáját. Kíváncsi vagyok, hogy mit fog hozzá szólni.
- Még kell pár nap, talán 1-2 hét és kész van teljesen. Akkor kezdhetsz is. - Tájékoztatom a többi részletről, de még mindig nem mondtam el mindent, így folytatom tovább.
- A feladatod nem csak az lesz, hogy beosztást kell tervezned. Lényegében ugyanazt csinálod, amit Amerikában, csak itt asztal alatt, ha érted. Vezeted a könyvelést nekem, ami a bordélyházat illeti és vezetsz egy másik könyvelést, ami a szórakozóhelyé. Ez a látszat üzlet, amivel fedjük magunkat, szóval mindennek szabályosnak kell lennie. Továbbá felelned kell mindenért, ami a klubba kell a szabályos működéshez. - Vázolom fel a kezdeti munkakörét, eleinte el fogja magát ezzel foglalni, aztán majd adok neki újabb és újabb feladatokat.
- Clair pedig... - Átülök mellé, mert nem bírom, hogy ilyen messze van tőlem. - Ő fogja a leendő ügyfeleket felhajtani a bárban. Úgymond hostess lesz. - Teszem a kezemet a combjára és remélem, hogy így minden rendben lesz neki és végre visszajön hozzám. Nem akarom őt elveszíteni, és napról napra csak jobban hiányzik.
● ● Posztok száma :
100
● ● Reag szám :
95
● ● karakter arca :
Andrew Cooper

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Aug. 21, 2018 4:46 pm

- Köszönöm- válaszolom Deannek, amikor szóban is kifejezi azt, hogy Clair velem jöhet. Ezek szerint nem vitte el a cica a nyelvét. Most tényleg a jó kis fiút játsza? Vagy már ennyire leszarja mi van velem, de akkor miért engedné el Clairt.
Félre hív, én meg vele megyek, mert akartam vele beszélni, ha már itt van, bár azt hittem nem ilyen gyorsan térünk erre a részre. Viszont mikor leülünk ,és neki fog, hogy erre nincs időnk, először tátott szájjal nézek, hogy mi a franc van már, majd mikor mesél tovább esik a tantusz. Most ezek szerint tényleg csak munkáról lesz szó? Semmi másról? Semmi más nem érdekli?
Tudtam, hogy szem előtt vagyunk, és van, aki duplán is figyel minket, mert nem tudtam nem észre venni azt, hogy Steph amióta csak bejöttem le se veszi rólunk a szemét egy pillanatra sem, ahelyett, hogy dolgozna. És tippem is van, hogy miért. Ki is néztem rá miközben Dean beszélt, és nem épp szép nézést kapott tőlem mire riszált csak egyet és hátat fordított,de lemerem fogadni amint én is hasonlóan tettem újra ott volt a tekintete. Ha így folytatja, akkor elég gyorsan rendre lesz utasítva, de előbb tudnom kell, mert most már a fene is megesz.
- Nem tudom mire van időd, mert a pihenésre kurvára nem, mindig csak a munka és a munka. Vajon kinek adtál még plusz feladatot? – néztem rá, de nem álltam meg a mondókámmal, folytattam tovább.
- Ha jól értem, akkor munkáról lehet csak szó, hát rendben. Örülök, hogy meg van az új hely, és hogy engem akarsz vezetőnek, és minden szép és jó. Gratulálok a hely kiválasztásához, remek főnök vagy. A feladatom akkor továbbra is szinte az, mint volt, csak egy kis plusz papírmunkával , ha jól értem. Ezek szerint kezelhetem a pénzt, kicsit nagyobb hatáskörrel , mint eddig tettem? Vagy megint küldözgetnem kell ide oda, ahol épp vagy, meg leszállítani a l a k á s od ra- direkt emeltem neki ezt így ki, hiszen erről nem beszélünk.
- A lányokat te teszteled, vagy ez a munkakör is megmarad nekem, illetve bővítjük e a kínálatot esetleg pasik terén, és őket akkor ki fogja levizsgáztatni, vagy minden vizsgáztatás hozzám fog tartozni, hiszen én vezetem, adom ,rendelem ki őket az ügyfélnek.- néztem rá, és elég komolyra sikeredett ez a kérdés azt hiszem.
- Clair ezért a munkáért megérdemel majd egy kis fizetést emelést a jelenleginél, mert több és nehezebb feladatkör lesz ez számára, mint a mostani vagy a régi, a veszélyességéről ne is beszéljünk – jegyzem ezt meg neki, lássuk erre mit fog reagálni.
- És akkor majd szól Főnök,hogy hol és mikor kell kezdeni, mikor tarthatok felmérést, vagy valamit, ha nincs más , akkor mennék is, mert programom van, de ahogy látom neked is, épp várnak rád – néztem hátra a vállam felett arra a bizonyos kis szukára, aki azóta közelebb riszált.
Ennél hidegebb, munkára korlátozottabb már nem is lehettem volna, de ha ő erről akar csak beszélni, akkor hajrá. Hogy fájt e? Naná, még szép. Mind a távolság, mind a kezelés. Úgy fest, hogy itt már csak munka lesz…más semmi…Tényleg csak a kurvája voltam…
● ● Posztok száma :
105
● ● Reag szám :
99
● ● karakter arca :
adriana lima

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Aug. 21, 2018 8:18 pm

Félrehívom őt, hogy beszéljünk, mert már el akartam neki mondani, hogy hamarosan beindul a helyünk és megint dolgozhat úgy ahogy akar, mert tudom, hogy unatkozik. Őszintén szólva nem ilyen fogadtatásra készültem.
- Azt hittem örülni fogsz, ha minél előbb visszaállhatsz dolgozni. Most nem értem mi bajod van. - Nézek rá érthetetlenül, mert fogalmam sincs, hogy kiről beszél, kinek kellett volna plusz munkát adnom. Elvégre inkább folytatom, de megint ahelyett, hogy örülne szinte nekem támad. Egyáltalán nem értem most ezt a hangnemet. Nem is értem, minek jött velem félre, ha ennyire nem bír normális hangnemben beszélni.
- Hogy érted, hogy nagyobb hatáskörrel? Ha azt akarod tudni, hogy te adhatod-e oda a csajoknak a bérüket, akkor nem. - Még mindig ugyanolyan normálisan beszélek vele, mint eddig. Ez az ellenségeskedés kezd megőrjíteni. Most mégis mi rosszat tettem? Elvégre szabad teret adtam neki, ahogy akarta és még Clairt is folyamat elengedem, ha ugrasztja. Erre ez a hála, hogy így beszél velem, ráadásul azért, amit érte teszek.
- Nem tesztelek senkit és te se! Egyelőre elég ennyi lány, akivel dolgozunk, úgyis kevés a szoba. Elég nehéz lesz így is beosztanod őket. - Rántom meg a vállaimat, nem tudom honnan vette, hogy majd én fogom tesztelni az új lányokat. Nem akarok senkivel se együtt lenni, csak vele, de úgy látszik ezt nem igazán tudja felfogni.
- Már miért lenne több és nehezebb? Semmi különöset nem fog csinálni, csak ül itt és aki épp csajt keres egy éjszakára, azt beszervezi, ennyi. Veszély nincs benne és amúgy is az embereim végig itt lesznek és vigyáznak rátok. Elvégre a szórakozóhelyre biztonsági őrök is kellenek, így senkinek se lesz feltűnő. - Kezdi kihúzni a gyufát, elég fáradt vagyok én most ehhez a vitához. Nem is értem, most minek kezdett el velem vitázni. Az viszont eléggé szívbe üt, hogy nem is csinál semmit, hogy mellette ülök és a kezem a combján van. Kezdem elveszíteni a reményt, hogy valaha is visszajön hozzám.
- Programod? Azt hittem vacsorázhatunk együtt, ha már összefutottunk. És fogalmam sincs kiről beszélsz, senki sem vár rám. - Azért kezdek belenyugodni, hogy ennyire távolságtartó. Nem tudom még mit tehetnék, elvégre a kedvében próbálok járni, de úgy tűnik ez sem elég neki. Másrészről meg nem beszéltem meg senkivel sem találkozót, szóval tudomásom szerint elérhető vagyok az este, főleg a számára.
● ● Posztok száma :
100
● ● Reag szám :
95
● ● karakter arca :
Andrew Cooper

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Aug. 21, 2018 9:39 pm

Most tényleg csak a munkáról akar beszélni ennyi külön töltött, nem találkozott idő után? Azt hittem, hogy másról szeretne, de nem. és így mérges és csalódott is vagyok nem kicsit, és ennek hála kap is tőlem ezt azt. És azt se tesz jót, hogy az a némber majd, hogy nem már a szánkban van.
- Örülök, örülök, de azt hittem ezt ketten rendezzük. Ahogy én szóltam, hogy találtam egy helyet, menjünk nézzük meg, azt hittem te is így cselekszel, de megértettem. Te vagy a főnök, itt csak te döntesz mindenben – most már kibukott belőlem, és a lábamat is elhúztam, mert nem akartam az érintését sem érezni most. Csalódtam benne, hogy kihagyott ebből az egészből.
- Tehát pénzt továbbra se kezelhetek, hanem csak begyűjtöm leadom. És mindenről fillérrel elkell számolnom, és előre szólni, ha kell valami. Értem Főnök – szummáztam le a dolgokat, tehát továbbra is megkötött kezem lesz, mindennel el kell számolnom. Hol is van akkor a bizalom? De ezzel is csak oda jutottunk, hogy ő a Főnök, én a beosztott.
- Akkor ezek szerint mindenki bejön az utcáról?Még te is? – néztem rá kérdőn.
- De elnézést kérek, ez nem tartozik egy beosztottra – jegyeztem meg neki most már ezt a dolgot is.
- Clair dolga igen is veszélyesebb lesz, mert sosem tudni, hogy milyen idiótával kell beszélni, vagy épp nem e egy beépített zsaruval, ahol is ő lesz az első , akit elő vesznek. De rendben, ha nem, akkor nem – vonom meg a vállamat.
- Igen, programom, és nem terveztem ….- nem bírtam befejezni a mondatomat, mert a kis ribi ide topogott.
- Mark , akkor ma este nem folytatjuk a tegnapit? – vágott közbe, én meg erre inkább felálltam az asztaltól.
- További szép estét mindenkinek, megyek a dolgomra Főnök, majd jelentkezem , és hozom, amit kell – szurtam még oda, és már nagy léptekkel haladtam kifelé, mert ez az egy mondat bőven elég, és sok is volt azok után, hogy ráébredek, hogy mi is vagyok én itt.
Clair csak kérdőn nézett rám, én meg csak intettem neki, és mentem kifelé. Remélem, hogy kint gyorsanfogok egy taxit, mert innen jó messze akarok lenni, és keresni most már tényleg valami programot magamnak, és kirúgni a ház oldalát. VAlahogy már a válaszok se érdekeltek, csak menni el, innen jó messzíre, távol tőle, és a szukájától.
● ● Posztok száma :
105
● ● Reag szám :
99
● ● karakter arca :
adriana lima

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Aug. 21, 2018 10:22 pm

Kérdőn vonom fel a szemöldökömet, hogy miért vádol meg ezzel, amikor direkt ő kért meg rá, hogy ne zavarjam. Ezt a helyet is nemrég találtam, csak azért mert többet voltam az utcán, mint eddig mikor velem volt.
- Egy hete hozzám se szólsz. Mellesleg Clairrel üzented, hogy hagyjalak békén. Akkor mégis mi fenét csináltam volna? Ha elrángatlak, akkor is bajod van. Komolyan mondom neked semmi se jó, amit csinálok. - Kezd felhúzni, pedig nem veszekedni akartam a mai nap. Egyszerűen a kedvében akarok járni, de úgy tűnik ez sem elég neki. Talán már nem is akar velem lenni? Nekem nagyon úgy tűnik, hogy nagyon jól érzi magát a hotelbe és talán már talált valaki mást. Ettől viszont görcsbe rándul a gyomrom.
- Miért, mit akartál vele csinálni? - Vonom fel kérdőn a szemöldökömet, hogy mégis mire gondolt az alatt, hogy akarja használni a bevételt. Ha van jó ötlete még talán bele is megyek, de azt nem akarom, hogy ő ossza szét és itt most nem a bizalomról van szó. 100%ig megbízok benne és neki ezt tudnia kéne, mert csak ő tudja az igazi nevem.
- Nem. A kinti csajok kint maradnak és ugyan úgy ott dolgoznak, ahogy eddig is. Viszont a bordélyháznál kisebb ez a hely és van elég csaj, aki ott dolgozott. - Tájékoztatom, hogy nem célom behozni a kintieket, szerintem az még mindig jó üzlet, csak figyelni kell rájuk jobban. Ez a hely pedig annyival egyszerűbb lesz, hogy az embereimet ki se fogják szúrni, mert minden ilyen helyre kell biztonsági őr.
- Ne csináld már ezt! Most mit akarsz, mit csináljak? - Tanácstalanul nézek rá, már komolyan úgy érzem, hogy teljesen vesztettem és sosem fog nekem megbocsájtani. Annak ellenére, hogy még mindig nem tudom mit követtem el. Clairnek pedig nem szívesen adok emelést, hisz semmilyen veszélyben nem lesz, de Emily kedvéért belemegyek.
- Jó akkor kap 2% emelést. Így jó lesz? - Sóhajtok egyet, ahogy megadom magam. Remélem, hogy most már tényleg mindent megkapott, amit akart és végre visszajön. Kezd elegem lenni, hogy még vacsorázni se tudom elvinni, mert még mindig távolságot tart. Épp nyitnám a szám, hogy meggyőzzem, amikor a hátam mögött Steph hangját hallom.
- Mi van?! - Fordulok felé ingerülten, de nem igen tudok mást tenni, mert Emily feláll és gyors léptekkel sétál ki a helyről. Nem hagyhatom, hogy elmenjen. Most nem. Akkor is muszáj még beszélnünk, mert nagyon hiányzik, de ugyanakkor bosszant az is, hogy nem szándékozik haza jönni és a még mindig távolságtartó.
- Várj már! - Megyek után gyorsan, de ő még mindig gyorsabban megy. Nem is értem hogy tud így lépkedni.
- Állj már meg! - Végül csak sikerül utolérnem és elkapva a csuklóját megállításra kényszerítve és, hogy forduljon felém.
- Hova mész? Vacsorázz velem! Egy hete azt se tudom mi van veled. Meg ezt a hülye lakás nézelősdit se nagyon értem, ahelyett, hogy végre haza jönnél. - Nem akarom, hogy elmenjen, azt akarom, hogy velem maradjon és ha ma nem is történne köztünk semmi, de ha együtt aludnánk, már sokkal jobb lenne az estém. El sem hiszem, hogy sikerült belezúgnom valakibe. Pontosan tudom, hogy ez mennyire veszélyes Emilyre nézve.
● ● Posztok száma :
100
● ● Reag szám :
95
● ● karakter arca :
Andrew Cooper

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely ••

Ajánlott tartalom

útszéli szórakozóhely
Second Chance frpg
1 / 2 oldal