útszéli szórakozóhely
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Yesterday at 9:57 pm ✥

✥ Yesterday at 3:20 pm ✥

✥ Yesterday at 11:09 am ✥

✥ Csüt. Júl. 19, 2018 10:50 pm ✥

✥ Csüt. Júl. 19, 2018 5:29 pm ✥

✥ Csüt. Júl. 19, 2018 12:05 pm ✥

✥ Szer. Júl. 18, 2018 9:32 am ✥

✥ Kedd Júl. 17, 2018 9:17 pm ✥

Párizs lakói

útszéli szórakozóhely

Témanyitás ✥ útszéli szórakozóhely •• Szomb. Nov. 25, 2017 4:01 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2245
● ● Reag szám :
1463
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
● ● Faceless

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Feb. 12, 2018 5:33 pm

Pont abban a pillanatban, amikor mar kezdtem meggyozodni arrol, hogy Ellie onkent setalt el az eletembol, neki muszaj volt ujra megjelennie a lemezboltomban es papolnia arrol, hogy lassan itt a Valentin-nap, es ideje lenne, hogy elkezdjek gondolkodni azon, mivel lepem ot meg a szerelem unnepen. Felidezni magamban a szavait mar onmagaban is eleg volt ahhoz, hogy kezdjem rosszul erezni magam; foleg azert, mert nagyreszt a hanyinger kerulgetett, ahogy arra gondoltam, mennyire hamisan edes hangnemben kopte az arcomba a szavakat, meg igazabol azt se nagyon tudtam elkepzelni, hogy barhol is megmutatkozzak vele, tekintve, hogy egyre biztosabb voltam abban, semmi mondanivalom nem volt neki. Tudataban voltam annak, hogy nem vagyok mar a legfiatalabb, de azt sehogy sem tudtam feldolgozni, hogy ez a buta liba keptelen volt felfogni, hogy nem akartam sem hazasodni, sem csaladot alapitani. Valamiert az, hogy ennyire eletkeptelen volt, ennyi ev egyuttlet utan kezdett irritalni; raadasul mindig, mindenkitol azt hallottam, hogy ideje lenne ott hagynom ezt a prud lanyt, mert ebbol igy soha, semmi nem lesz.
Minel tobbet gondoltam erre, annal biztosabb voltam, hogy teljesen foloslegesen huzom tovabb ezt az ertelmetlen kapcsolatot; lehet, hogy nem voltam szent, de pont Valentin-napkor szakitani Ellie-vel undorito dolog lett volna, es ennyire melyre szerintem meg en sem sullyedtem... Vagy de? Minden esetre ki kellett kernem valaki tanacsat errol, meg ha igazabol nem is voltam kifejezetten lelkizos ember; bah, kifejezetten gyuloltem a sajat problemaimrol beszelni, de igazabol... Ah, teljesen folosleges ezt tulgondolkodni, mert ez a kapcsolat mar ugyis halott volt, hosszu honapok ota.
Minden esetre biztos voltam abban, hogy nem fogom kibirni azt, hogy magamra maradtam a gondolataimmal, hacsak nem juttatok a szervezetembe eleg alkoholt ahhoz, hogy lassan a sajat nevem is elfelejtsem; es ehhez nem tudtam jobb tarsasagot, mint Silas; foleg, hogy Judast mar annyi ideje benyelte a fold, hogy lassan mar az arcara sem emlekeztem, meg a szamara sem. Bar ez megint csak az en stiklim volt, hogy sose mentettem le egy telefonszamot sem, csak probaltam megjegyezni az osszeset.
Aztan orak telnek el; mielott barmihez is kezdenek az eletemmel, mar azon kapom magam, hogy a kulvarosi, kesdobalos szorakozohelyen ulok egy uveg whisky tarsasagaban es a kocsikulcsommal jatszok, arra varva, egyetlen himnemu baratom befusson vegre, mielott leiszom magam a sarga foldig. Valahol megfordul a fejemben, hogy meg egy sms-t irjak neki az elozo het melle, de aztan elvetem az otletet, mert hat nem vagyok feltekeny tinilany, hogy telespamoljam a telefonjat uzenetekkel; inkabb csak a poharamba bamulok, gondolataimmal visszaterve az egesz szituaciohoz Ellie-vel. Megis mihez kezdjek vele? Ugh.

Silas && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Feb. 13, 2018 3:53 pm

+16 a szóhasználat miatt??

sin && silas

Vannak dolgok amikre sohasem mondanék nemet: egy jó szex, egy füves cigi és indokolatlan mennyiségű dráma. Sin hívása majdnem mindegyikkel képes kecsegtetni - és ha nagyon bebasznék és szétszívnám a fejemet, talán még a szex is összejönne -, plusz egy kurva szót sem fog szólni amiért betolok egy ekit menet közben. Szóval apát megkértem,hogy dobjon el félig, onnan inkább gyaloglom, még az kellene nekem, hogy apa meglássa hova jövök, na nem mintha pánikba esne, hogy ide járok, sőt.. rám akarna akaszkodni, sörözni szeretne, biliárdozni, és nőkről dumálni. Apa nem jó fej, mielőtt azt hinnéd, elég beteg szokásai vannak, és fogadni mernék, hogy egyszer behúzott egyet anyának, csak anya tagadta. Kölyök voltam még, és annyira leszartam őket, mint ahogy most ők szarnak le engem. Anya nem ismer igazán, nem veszi észre ha totál szétcsaptam magamat, már az sem tűnik fel neki, hogy Ace lop a kávés dobozba rejtett pénzből.
- De szarul nézel ki bazdmeg..
Ülök le Sin mellé, és mintha valami kibaszott fejes lennék, intek a csaposnak, aki erre felvonja a szemöldökét, és megindul felénk, én meg erre kicsit összébb húzom magamat, mert a csapos az egyik szemére vak, a másikkal meg úgy bámul, mint aki képes lenne felnyársalni, nyárs nélkül.
- Egy sört.. -
Teszem hozzá gyorsan, mielőtt túl közel érne, s képes lenne a nyakam köré tekerni vaskos ujjait. Megborzongok, tuti ölt már embert. Na nem mintha zavarna a dolog, mármint a környékünkön nem is lenne meglepő, sőt.. ha azt mondanám segítettem már elásni egy hullát, elhinnéd? Néha én magam sem hiszem el, álomnak gondolom, de aztán mindig túl részletesen tudom visszaidézni azt az alkalmat ahhoz, hogy tényleg elhiggyem: álom volt.
- Figyelj, van nálam egy kis boldogság szer.. kérsz? -
Farkasvigyorra húzódik a szám, az ingem zsebét meg megpaskolom. Nehogy azt hidd, hogy olyan fasza kis ingben vagyok, mint a multinál ahol dolgozom mindenki. Kockás, és kicsit szakadt, meg szerintem tegnap Ace ebben volt abban a buliban, rendes cigaretta füst és szex szaga van.. ki tudja mire használta az a kölyök.

Törvényen kívüliek
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
a pénzem, a nőm , meg néha a kocsi kulcsom, szóval ha megtalálod.. szólsz?
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Szer. Feb. 14, 2018 7:04 pm

Hol a faszomban van mar?
Ujjaimmal turelmetlenul dobolok az asztal lapjan, ujra es ujra a telefonom kijelzojere pillantva, szamolva a perceket, hogy mennyit fog kesni, meg ha egyebkent tokeletesen tudataban voltam annak, hogy megint en erkeztem tul koran; bar talan ez eleg idot adott arra, hogy bitang modon szetcsapjam magam, mielott Silas ideerne, es ne vgye eszre rajtam, hogy valami baj van. Ellie butasagai mindig evidens nyomot hagytak rajtam es kurvara utaltam magam ezert, hogy ilyen voltam; de talan az en balfaszsagom volt, hogy nem akartam vele Valentin-napon, a szulei elott szakitani. Viszont felesegul venni sem akartam, szoval... Mit kellene tennem?
- Tudtam, hogy rad mindig szamithatok, ha bokra lenne szuksegem. - A hangjat ezer kozul is felismernem; szeles farkasvigyorra huzom az ajkaim, ahogy felnezek ra, tekintetemmel kovetem, ahogy leul velem szemben, es felig ures poharam koszontesre emelem fele, mielott felhajtanam a tartalmat. Az alkohol marja a torkom, de megallom anelkul, hogy fintorognek, elvegre is szegyen lenne elismerni, hogy az elmult hetekben annyi munkam volt, hogy joforman ki sem tettem a labam a szobambol se, nem hogy az egesz lakasombol, es ez boven eleg volt ahhoz, hogy kis szervezetem elfelejtse, milyen ize is van az alkoholnak. - De az ajanlatod elutasithatatlan, szoval megtartalak az estere.
A boldogsag valamiert hirtelen kecsegtetonek tunik; meg ha egyebkent biztos vagyok benne, hogy az eddig bevitt alkoholmennyiseggel keverve a sajat nevemre se fogok emlekezni az este vegere, miert mondtam volna nemet erre? Ennel szarabb mar ugyse lehetett semmi.
- Amugy kurva sokat kestel, tudod? Mar kiittam a fel uveget unalmamban. - Szorakozottan tolom az arcaba a felig ures whiskys uveget, aztan megtoltom belole a poharam; az alkohol hatasat tul erosen erzem, es tudom, csak sajat ostobasagom hibaztathatom emiatt, mert tegnap este ota nem ettem semmit, de most mar teljesen mindegy volt, nem? - Hol voltal?

Silas && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Feb. 20, 2018 10:47 am

sin && silas

- Tudod, hogy rám bármikor számíthatsz! Kérned sem kell és én.... -
Megrángatom fölfele a szemöldökömet, és inkább nem fejezem be a mondatot, mert az valahogy így hangzana: szívesen szarrá oltalak. . De Sin láthatólag nagyon szarul van, és habár általában igen nagy seggfej vagyok, most megkímélem magamtól, s csak kissé beljebb préselődve a székbe, várom a sörömet.  Igazából nem kell rá sokat várnom, a csapos érti a dolgát - lehet bele is köpött amikor nem figyeltem - de én addig gyorsan felmérem a terepet: néhány részeg fasz, néhány balhés állat és mi. Felsóhajtok. Valószínűleg ez az este sem ér véget úgy, hogy ne legyen maradandó nyoma.
Cinkosan rákacsintok Sinre, és a legfeltűnőbb módon odahajolok, elég közel hozzá, s a zsebemből kihalászva egy aprócska zacskót, aprócska bogyóval, felpillantok rá, miközben a bogyócska a tenyerem közepén élvezkedik.
- Feleznünk kell, szóval harapd ketté! -
Suttogok, pedig itt aztán senkit nem érdekel, hogy ki mit csinál, s ha érdekelné is, senkinek nem lenne elég türelme két szinte még kamasz gyerekhez. Ha pedig mégis, akkor rendesen rábasztunk!
Ha Sin elveszi a kis zacskót, akkor hátrább dőlök, ha pedig nem veszi el, akkor a kezébe tömöm s csak azután dőlök hátra - de mindenképpen hátradőlök ezen a nyamvadt kis bárszéken! - s a sörért nyúlok, szememmel pedig a cucc útját követem le türelmesen, mint egy jóságos apa, aki most nézheti végig, hogy a fia milyen aranyos kis gombának öltözött az iskolai előadáson, s közben pedig arra gondol:  ezt én csináltam!
Megforgatom a szemeimet.
- Bocs, de a fater elhozot és le kellett ráznom. Plusz vagy tíz percet gyalogoltam.. -
Rántom meg a vállamat, s iszom a folyékony kenyér gúnynevű alkoholból. Keserű, nagyon-nagyon keserű.
- Előtte meg Prissel lógtam. -
Teszem hozzá mellékesen, szinte csak félvárról. De ténylegesen félvárról, mert az egész egy féllválnyi kapcsolat, talán még annyi sem. Soha nem történik semmi.
- De most már mond el végre, hogy mi a faszért nézel ki ennyire szarul... -
S a kezemet nyújtom a fél ekiért. Akármi is történt, tuti, hogy be kell ezt vennem.
Törvényen kívüliek
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Vas. Feb. 25, 2018 1:57 pm

- ...szivesen szarra oltasz, mi? - Ajkaimra halvany mosoly kuszik fel, ahogy kimondom ezeket a aszavakat, mert tudom, hogy tudja, hogy igazam van; altalaban hobbiszonten dobaljuk egymasra a kulonbozo szitkokat amugy is, es tudom, hogy sose hagyna ki az alkalmat, hogy beszoljon valamire - legutobb peldaul a macskamintas zoknimra szolt be, hogy baszodjon meg, pedig az a zokni kurva aranyos -, szoval kicsit meglep, hogy ezuttal ennek a szokasanak nem tesz eleget. Szemoldokom erdeklodve a magasba is szokik erre a gondolatra, de hat... Ha nem tervez szarra oltani, azt ki kell hasznalni, ugye?
A szarkasztikus valaszt inkabb lenyelem; nem is tudom, vagyok-e eleg jo idegallapotban ahhoz, hogy valamilyen minosegi megjegyzessem rangassam ot le a magas lovarol, de kit erdekel, komolyan? Egyszeruen csak el kell terelnem a figyelmem valamivel Ellie-rol, meg a butasagairol, es erre mi mas lenne jobb, mint a kis zacsko tartalma? Es ketszer sem kell mondania, hogy vegyem el tole, mert mar nem egyszer jartuk le ezt a kort kulonbozo szorakozohelyek mosdoiban, szoval... Ja, tudom a dolgom.
- Miota fuvaroz az apad? Sose fuvarozott korabban. - Elgondolkodva pislogok az asztal lapjara, probalva felidezni magamban, emlegette-e valaha, hogy az apja hozta-vitte volna, de valahogy nem remlett az effele esemeny; bar lehet, csak azert, mert az utobbi idoben neha meg a sajat nevem is hajlamos voltam elfelejteni, es hat... Na. Az alvashiany kihozza az emberbol a legrosszabbat.
Mielott meg valaszt adnek a kerdesere, visszaadom neki a fel tablettat a kis zacskoban; azt hiszem, joval tobbre lenne szuksegem, mint egy fel tabletta, ahhoz, hogy vegre jobban erezzem magam, de miert mondanam ezt neki? Hiszen nem azert jottem, hogy azon nyavogjak, mennyire szar nekem.
- Csak a szokasos; Ellie meg a hisztije, hogy vegyem vegre felesegul. - Hanyagul vonok vallat, de gondolom, nem ostoba, ugyis tudni fogja, hogy nem csak ennyirol van szo, es csak remenykedek, hogy nem a maganeletem lesz a ma esti tema, mert legyunk oszintek, o nem volt pszichologus, en meg nem akartam errol beszelni, szoval.... Lehet, ideje lenne rendelni meg egy uveg whiskyt.

Silas && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Feb. 26, 2018 10:27 pm

sin && silas

- Persze, hiszen az életem az, hogy téged oltsalak! -
Rávigyorgom, és még kacsintok is mellé, mintha ez valami kedves kis megszólalás lett volna, benfentes humor, nem pedig egy vallomás.Vallomásnak persze nem a legszebb, de hát van akinek csak ez jut, meg egy fél tabletta. Nem lehet mindneki olyan szerencsés, mint mások, és hát.. nekünk ezzel kell most beérnünk. Persze hoztam volna többet is ha lehetséges, de Ace elkérte a másik felét, lehet nem is kérte igazán, csak eltulajdonította, nem tudnám már pontosan megmondani, annyi az egész, hogy megtörtént, én meg hát nem keresem rajta, mivel igazából közös dolog, és hát most nem lehetek annyira önző, főleg nem vele, hogy megtagadjam tőle a boldogságot, a repülést, és a kreativitást. Mert hát ilyenkor a legkreaítvabb az ember.
- Amióta nem csak hetente egyszer kúrja a főnöke nejét.. vagy fasz tudja.. lehet elhitte, hogy lehet valami fancy apja-fia programunk.. -
Megrántom a vállamat, és a visszakapott zacskóból kihalászom a cuccot, beteszem a nyelvemre és szárazon nyelem le. Jó azért küldök utána egy kis sört, és megvakarom a fejemet.
- Basszus tényleg retkes szarul nézel ki.. dugsz te rendesen? -
Ezt pont é kérdezem aki még meg sem döntötte Priss-t.. szép, mondhatom.
Aztán lemerevedek, elkerekednek a szemeim, és egyszerűen csak felnevetek..
- Ne haragudj haver.. de ez.. ez.. hát ez kurva vicces.. -
Még a térdemet is csapkodom, mintha tényleg akkora poén lett volna..
- Hogy te férjnek? Baszod... mindig is részt akartam itt venni egy gettó esküvőn.. -
Mert hát Chicagoban voltam egy páron, és imádtam: verekedés, féktelen piálás, és törvénytelen dolgok hatalmas számú művelése.
Törvényen kívüliek
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Vas. Márc. 04, 2018 2:08 pm

- Es a fancy apa-fia program az, hogy elhoz kocsmazni? Wow. - Megengedek magamnak egy apro kacajt is, elkepzelve ezt a rendkivul abszurd szituaciot; ha az o helyeben en meg James lennenk, ez utobbi biztosan eroskodne, hogy o igenis velem jon es ugyanugy leissza magat a sarga foldig, mint en, aminek az lenne a vege, hogy nekem kell ot hazavinni. Ez a gondolat kellemetlenul mar a bordaimra; hiszen ha James most latna, rendkivul csalodott lenne. Nem igy nevelt fel.
- Valahogy sejtettem, hogy majd pont a te tamogatasod kapom meg. - Irritaltan forgatom meg a szemem, mielott meghuznam a whiskys uveget; a pohar teljesen folosleges lesz az este tovabbi reszeben, azt hiszem, tekintve, mennyire nem akarok Ellie-re meg erre az egesz, elbaszott, eskuvos szarra gondolni. Csak azt nem ertem, hogy ot ez miert szorakoztatja ennyire; igaz, a nyelvem hegyen van mar, hogy visszaszoljak, hogy en legalabb kellek valakinek, amig o minden bizonnyal egyedul fog megrohadni valami szemetes mellett, belove, de aztan a kormeim a tenyerembe melyesztem, mielott megszolalnek. Nem erdemli meg, hogy ezt a fejehez vagjam, mert akarmennyire is szar ember vagyok, o meg valahogy kibirja velem... Mely levegot veszek. - Ne eld bele magad amugy, nem lesz semmilyen eskuvo.
Hanyagul vonok vallat, mielott kiinnam az uveg maradek tartalmat; mikor fog vegre veget erni ez a remalom?

Silas && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Ápr. 16, 2018 3:53 pm

sin && silas

Valami sanda mosollyal húzom meg a vállamat, mert most méltán hihetné azt, hogy ez az egész ennyire menő, de nem az. Apám szerintem csak szeretné ha minél távolabb lennék tőle, hátha nem érzem olyan intenzíven majd részegen a női parfüm illatát - ami biztosan nem anyáé! -, hátha kevésbé fancsali képpel bámulom majd amikor hazaér és megkérdezi mi a vacsora - amikor mind tudjuk, hogy úgy sincs semmi itthon ha csak mi nem hozunk - . Szóval ja, higgyük azt, hogy apám fancy, hogy olyan jó arc amilyennek Sin képzeli, pedig szerintem elég sokszor szidtam neki.
- De.. mert apám olyan nagyon jó fej talán még az új csajával is tolunk egy édeshármast..-
Röhögök fel ironikusan, mert nehogy már itt nekem téveszmékben éljen. Apa seggarc. Nincs mit szépíteni. Soha nem is volt jó fej és valószínűleg soha nem is lesz az. Kár a csodákra várni ha azok nem érkeznek elég gyorsan.
Elhalászom előle az üveget és magamban rötyögve meghúzom, hogy aztán kettőt pislogva bámuljak rá.
- Mi az, hogy nem lesz? miért nem lesz? -
Mert hát miért ne lehetne? Mikor ha nem most? Talán még azt is megígérném, hogy én is elveszek valakit feleségül, de még nem készültem fel arra, hogy Acet magam mögött hagyjam. Talán sohasem fogok tudni rendesen felkészülni arra, hogy őt offoljam. Nem is akarom. Ha lehetne biztosan elvenném feleségül a saját testvéremet csakhogy örökké velem legyen, de tudjuk ez nem lehetséges.
Törvényen kívüliek
● ● Posztok száma :
71
● ● Reag szám :
47
● ● Keresem :
● ● karakter arca :
ash stymest

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Ápr. 17, 2018 3:51 pm

- Ew. - A szavaira valamelyest undorodva huzom el a szam, elkepzelve a korabban emlegetett edes harmast a neveloapammal meg a titkarnojevel, es hat igazabol nem mondom, hogy lelkesit az otlet, meg annak ellenere sem, hogy James nem is ver szerinti rokonom es igazabol a korahoz kepest egeszen jokepu is. - Tul sok informacio. Kimelj meg.
Sietosen marom vissza az uveget Silas kezebol, abban a remenyben, hogy az alkohol majd elmossa rendkivul vizualis kepzeloerom abszurd szulemenyeit, mert hat... Oda a szexualis eletem, ha ez meg valamikor eszembe jut, ami korabban, mert hat.... Ew.
Lapozzunk.
Nem is tudom, minek emlegetek eskuvot; hiszen kezdjuk ott, hogy Ellie-t a halal se akarna felesegul venni, meg igazabol gyereket se akarnek, se most, se soha, es hat neki a maniaja volt, hogy legalabb harom legyen... Meg a gondolatra is kiraz a hideg, mert hat... Na. Ki a fene akarna ennyi gyereket?
- Ha mar el kell vennem valakit, legalabb ne legyen vallasos vagy orult. - Irritaltan forgatom meg a szemem; hiszen Ellie mindketto volt egyszerre, es ezt o is tudta, mert talalkozott vele egyszer, es biztos voltam benne, hogy a mai napig meg volt gyozodve arrol, hogy ez eggyel tobb alkalom volt a kelletenel.
Nehezen sohajtok; lehet, fel kene adnom a probalkozast?
- Egyebkent meg miert nem inkabb te hazasodsz meg? Jol allna a hazassag, ha engem kerdezel. - Szorakozottan vonom meg a vallam, fejem felrebillentve furkeszve az arcat; ha a hazassag es vele jaro kotelezettsegek nem is illenenek annyira hozza, de egy oltony mar annal jobban, es hat... Na. Egyszeruen csak sose lattam meg ennyire flancosan kioltozve, mint ahogy altalaban egy eskuvore szokas es le sem tagadhatnam, mennyire kivancsi voltam, milyen latvany lehetne.

Silas && Sin
Vendég
✥ Vendég ✥

Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Szer. Jún. 06, 2018 3:46 pm

Alapító;;Segítõ ✥
● ● Posztok száma :
2245
● ● Reag szám :
1463
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :