útszéli szórakozóhely
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Legújabb történetek

✥ Today at 7:16 pm ✥

✥ Today at 7:05 pm ✥

✥ Today at 7:02 pm ✥

✥ Today at 6:27 pm ✥

✥ Today at 6:27 pm ✥

✥ Today at 6:26 pm ✥

✥ Today at 6:07 pm ✥

✥ Today at 5:56 pm ✥

✥ Today at 5:46 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .
útszéli szórakozóhely

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ útszéli szórakozóhely •• Szomb. Nov. 25, 2017 4:01 pm

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
1781
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

✥ Szeretettel Sin Carter tollából
Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Hétf. Feb. 12, 2018 5:33 pm

Pont abban a pillanatban, amikor mar kezdtem meggyozodni arrol, hogy Ellie onkent setalt el az eletembol, neki muszaj volt ujra megjelennie a lemezboltomban es papolnia arrol, hogy lassan itt a Valentin-nap, es ideje lenne, hogy elkezdjek gondolkodni azon, mivel lepem ot meg a szerelem unnepen. Felidezni magamban a szavait mar onmagaban is eleg volt ahhoz, hogy kezdjem rosszul erezni magam; foleg azert, mert nagyreszt a hanyinger kerulgetett, ahogy arra gondoltam, mennyire hamisan edes hangnemben kopte az arcomba a szavakat, meg igazabol azt se nagyon tudtam elkepzelni, hogy barhol is megmutatkozzak vele, tekintve, hogy egyre biztosabb voltam abban, semmi mondanivalom nem volt neki. Tudataban voltam annak, hogy nem vagyok mar a legfiatalabb, de azt sehogy sem tudtam feldolgozni, hogy ez a buta liba keptelen volt felfogni, hogy nem akartam sem hazasodni, sem csaladot alapitani. Valamiert az, hogy ennyire eletkeptelen volt, ennyi ev egyuttlet utan kezdett irritalni; raadasul mindig, mindenkitol azt hallottam, hogy ideje lenne ott hagynom ezt a prud lanyt, mert ebbol igy soha, semmi nem lesz.
Minel tobbet gondoltam erre, annal biztosabb voltam, hogy teljesen foloslegesen huzom tovabb ezt az ertelmetlen kapcsolatot; lehet, hogy nem voltam szent, de pont Valentin-napkor szakitani Ellie-vel undorito dolog lett volna, es ennyire melyre szerintem meg en sem sullyedtem... Vagy de? Minden esetre ki kellett kernem valaki tanacsat errol, meg ha igazabol nem is voltam kifejezetten lelkizos ember; bah, kifejezetten gyuloltem a sajat problemaimrol beszelni, de igazabol... Ah, teljesen folosleges ezt tulgondolkodni, mert ez a kapcsolat mar ugyis halott volt, hosszu honapok ota.
Minden esetre biztos voltam abban, hogy nem fogom kibirni azt, hogy magamra maradtam a gondolataimmal, hacsak nem juttatok a szervezetembe eleg alkoholt ahhoz, hogy lassan a sajat nevem is elfelejtsem; es ehhez nem tudtam jobb tarsasagot, mint Silas; foleg, hogy Judast mar annyi ideje benyelte a fold, hogy lassan mar az arcara sem emlekeztem, meg a szamara sem. Bar ez megint csak az en stiklim volt, hogy sose mentettem le egy telefonszamot sem, csak probaltam megjegyezni az osszeset.
Aztan orak telnek el; mielott barmihez is kezdenek az eletemmel, mar azon kapom magam, hogy a kulvarosi, kesdobalos szorakozohelyen ulok egy uveg whisky tarsasagaban es a kocsikulcsommal jatszok, arra varva, egyetlen himnemu baratom befusson vegre, mielott leiszom magam a sarga foldig. Valahol megfordul a fejemben, hogy meg egy sms-t irjak neki az elozo het melle, de aztan elvetem az otletet, mert hat nem vagyok feltekeny tinilany, hogy telespamoljam a telefonjat uzenetekkel; inkabb csak a poharamba bamulok, gondolataimmal visszaterve az egesz szituaciohoz Ellie-vel. Megis mihez kezdjek vele? Ugh.

Silas && Sin

On a dark night like ink I'm out of my mind I crave more hot pain It's time to stop Breathing is daunting Hulack in the sky The pace is as cold as the moonlight I'm walking the flames Beyond the limit We have to keep heavy silence He's gone With darkness in the deep abyss He is the Conqueror of the Soul Even the limit of death that binds the body is not restrained Leap toward great possibilities The second creator who arrived at the sanctuary
Törvényen kívüliek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
31
● ● karakter arca :
lee jong suk

✥ Szeretettel Silas Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Kedd Feb. 13, 2018 3:53 pm

+16 a szóhasználat miatt??

sin && silas

Vannak dolgok amikre sohasem mondanék nemet: egy jó szex, egy füves cigi és indokolatlan mennyiségű dráma. Sin hívása majdnem mindegyikkel képes kecsegtetni - és ha nagyon bebasznék és szétszívnám a fejemet, talán még a szex is összejönne -, plusz egy kurva szót sem fog szólni amiért betolok egy ekit menet közben. Szóval apát megkértem,hogy dobjon el félig, onnan inkább gyaloglom, még az kellene nekem, hogy apa meglássa hova jövök, na nem mintha pánikba esne, hogy ide járok, sőt.. rám akarna akaszkodni, sörözni szeretne, biliárdozni, és nőkről dumálni. Apa nem jó fej, mielőtt azt hinnéd, elég beteg szokásai vannak, és fogadni mernék, hogy egyszer behúzott egyet anyának, csak anya tagadta. Kölyök voltam még, és annyira leszartam őket, mint ahogy most ők szarnak le engem. Anya nem ismer igazán, nem veszi észre ha totál szétcsaptam magamat, már az sem tűnik fel neki, hogy Ace lop a kávés dobozba rejtett pénzből.
- De szarul nézel ki bazdmeg..
Ülök le Sin mellé, és mintha valami kibaszott fejes lennék, intek a csaposnak, aki erre felvonja a szemöldökét, és megindul felénk, én meg erre kicsit összébb húzom magamat, mert a csapos az egyik szemére vak, a másikkal meg úgy bámul, mint aki képes lenne felnyársalni, nyárs nélkül.
- Egy sört.. -
Teszem hozzá gyorsan, mielőtt túl közel érne, s képes lenne a nyakam köré tekerni vaskos ujjait. Megborzongok, tuti ölt már embert. Na nem mintha zavarna a dolog, mármint a környékünkön nem is lenne meglepő, sőt.. ha azt mondanám segítettem már elásni egy hullát, elhinnéd? Néha én magam sem hiszem el, álomnak gondolom, de aztán mindig túl részletesen tudom visszaidézni azt az alkalmat ahhoz, hogy tényleg elhiggyem: álom volt.
- Figyelj, van nálam egy kis boldogság szer.. kérsz? -
Farkasvigyorra húzódik a szám, az ingem zsebét meg megpaskolom. Nehogy azt hidd, hogy olyan fasza kis ingben vagyok, mint a multinál ahol dolgozom mindenki. Kockás, és kicsit szakadt, meg szerintem tegnap Ace ebben volt abban a buliban, rendes cigaretta füst és szex szaga van.. ki tudja mire használta az a kölyök.

Törvényen kívüliek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
19
● ● Keresem :
a pénzem, a nőm , meg néha a kocsi kulcsom, szóval ha megtalálod.. szólsz?
● ● karakter arca :
ash stymest

✥ Szeretettel Sin Carter tollából
Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely •• Szer. Feb. 14, 2018 7:04 pm

Hol a faszomban van mar?
Ujjaimmal turelmetlenul dobolok az asztal lapjan, ujra es ujra a telefonom kijelzojere pillantva, szamolva a perceket, hogy mennyit fog kesni, meg ha egyebkent tokeletesen tudataban voltam annak, hogy megint en erkeztem tul koran; bar talan ez eleg idot adott arra, hogy bitang modon szetcsapjam magam, mielott Silas ideerne, es ne vgye eszre rajtam, hogy valami baj van. Ellie butasagai mindig evidens nyomot hagytak rajtam es kurvara utaltam magam ezert, hogy ilyen voltam; de talan az en balfaszsagom volt, hogy nem akartam vele Valentin-napon, a szulei elott szakitani. Viszont felesegul venni sem akartam, szoval... Mit kellene tennem?
- Tudtam, hogy rad mindig szamithatok, ha bokra lenne szuksegem. - A hangjat ezer kozul is felismernem; szeles farkasvigyorra huzom az ajkaim, ahogy felnezek ra, tekintetemmel kovetem, ahogy leul velem szemben, es felig ures poharam koszontesre emelem fele, mielott felhajtanam a tartalmat. Az alkohol marja a torkom, de megallom anelkul, hogy fintorognek, elvegre is szegyen lenne elismerni, hogy az elmult hetekben annyi munkam volt, hogy joforman ki sem tettem a labam a szobambol se, nem hogy az egesz lakasombol, es ez boven eleg volt ahhoz, hogy kis szervezetem elfelejtse, milyen ize is van az alkoholnak. - De az ajanlatod elutasithatatlan, szoval megtartalak az estere.
A boldogsag valamiert hirtelen kecsegtetonek tunik; meg ha egyebkent biztos vagyok benne, hogy az eddig bevitt alkoholmennyiseggel keverve a sajat nevemre se fogok emlekezni az este vegere, miert mondtam volna nemet erre? Ennel szarabb mar ugyse lehetett semmi.
- Amugy kurva sokat kestel, tudod? Mar kiittam a fel uveget unalmamban. - Szorakozottan tolom az arcaba a felig ures whiskys uveget, aztan megtoltom belole a poharam; az alkohol hatasat tul erosen erzem, es tudom, csak sajat ostobasagom hibaztathatom emiatt, mert tegnap este ota nem ettem semmit, de most mar teljesen mindegy volt, nem? - Hol voltal?

Silas && Sin

On a dark night like ink I'm out of my mind I crave more hot pain It's time to stop Breathing is daunting Hulack in the sky The pace is as cold as the moonlight I'm walking the flames Beyond the limit We have to keep heavy silence He's gone With darkness in the deep abyss He is the Conqueror of the Soul Even the limit of death that binds the body is not restrained Leap toward great possibilities The second creator who arrived at the sanctuary
Törvényen kívüliek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
31
● ● karakter arca :
lee jong suk

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: útszéli szórakozóhely ••

Tell me your secrets

útszéli szórakozóhely
Second Chance frpg
1 / 1 oldal