_____ Vologue
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● _____ Vologue EmptyVas. Nov. 26, 2017 2:00 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Bármi lehet Vologue


● ● Karakter arca;;
Bárki lehet

● ● Csoport;;
Bűnüldözés és hadügy

● ● Életkor;;
24-26

● ● Foglalkozás;;
DGSE különleges ügynök


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Nemrég kerültünk össze, mint kezdő ügynökök, akiket bezártak egy irodába, hogy elemezzék a felderítetlen ügyeket és minden mást, amit épp az asztalunkra dobnak. Te egy kicsit komolyabban veszed a papírmunkát, jobban szólva nem zavar, hogy egyáltalán nem megyünk terepre. Viszont az nem csak nekem tűnt fel, hogy összeraktak, mint kezdőket, hanem neked is. Megannyi kérdésed van, amit magadban tartasz, de mégis mindig higgadtan tudod kezelni a kitöréseimet, mikor bekattanok, hogy miért nem megyünk már terepre. Első ügyünk egy megoldatlan festmény rablás lenne, aminél nem csak arra kell rájönnünk, hogy ki a tettes, hanem, hogy ehhez miköze a DGSE-nek. Szimpla rendőri munkának tűnik, vagy mégsem?
Te máshogy közelíted meg a dolgokat, de mégis elviselsz engem, és meghallgatod az ésszerűtlennek tűnő elméleteimet is. Stílusilag nem vagy olyan, mint egy ügynök, nagyon is lehet befolyásolni és túlságosan is kedvesen viszonyulsz a dolgokhoz, annak ellenére is, hogy keménynek kell lennünk ebben a szakmában.
Próbállak mindig lerázni és egyedül dolgozni, de állandóan a lábam alatt vagy és kiakasztasz az okoskodásoddal. Mondhatni utálom, hogy a társam lettél és ezt nem is rejtem véka alá.

Nem szeretnék sok mindent megszabni, ez inkább olyan kiindulópont lenne. A vezetékneve kötött, mert azt már megemlítettem az ET-ben. PB arca az lehet, aki szeretnél, de valahogy hasonló korosztály legyen a karakteremmel. Szerintem össze tudunk hozni izgalmasabbnál-izgalmasabb történeteket. Várlak nagyon, mint user, a karakter annyira nem. _____ Vologue 3120448494

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Craig Malague, de hogy tudnád mennyire nem

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-