aki segít megtalálni az utam
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

aki segít megtalálni az utam



● ●

● ● aki segít megtalálni az utam EmptyHétf. Dec. 04, 2017 8:31 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Ben/Richard/Dylan vagy amit szeretnél


● ● Karakter arca;;
Finn Wolfhard

● ● Csoport;;
média és művészet

● ● Életkor;;
14-15 év

● ● Foglalkozás;;
színész (modell?)


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Úgy gondoltam, hogy Ben (ez csak egy opció) lenne az, aki újra megszeretteti a színészkedést és a médiát az én Lunámmal, mivel a leányzó eléggé magába fordult mióta elvesztette az ikertestvérét leukémiában. Ben lenne a másik főszereplő Luna új filmjében „A puzzle darabjai”-ban. Tipikusan elkényeztetett, amerikai kölyökre gondoltam, aki most először jár a francia fővárosban, hogy leforgassák a filmet. Elcsavarhatná a leányzóm fejét és bátoríthatná is, hogy Lucie (az ikertestvér) elvesztésétől függetlenül még nem áll meg az élet. Igazából szinte mindenben szabad kezet adok, talán annyi lenne, hogy gazdag családból származzon, már a felmenői között is lehetnek világhírű színészek. Hogy Ben szereti ezt csinálni vagy nem, azt rád bízom. Azt szeretném, ha a két karakter között a későbbiekben romantikus kapcsolat alakulna ki, mint az első, igazi szerelem. Tudom, hogy fiatalok még, ezért is nem tervezek semmi komolyabbat. Könnyed, pörgős, néha szomorú, ám összességében vidám játékokat tudok felajánlani. A pb-t szeretném, ha maradna már csak a közös gifek és képek miatt is.
Ez valóban nem a világ legösszeszedettebb hirdetése, mert azt szeretném, ha a megalkotó saját magát és az ötleteit is beleszőné a karakterbe. Remélem valaki lesz olyan elvetemült és megalkotja nekem. Várom nagyon!   edi  lufi

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket? éééééééén, de nagyon  iloveu

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-