A rendőrkapitány fia
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 14 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

A rendőrkapitány fia



● ●

● ● A rendőrkapitány fia EmptyPént. Dec. 08, 2017 6:32 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

keresztnév vezetéknév


● ● Karakter arca;;
Matthew Gray Gubler, Rj King  

● ● Csoport;;
Bűnüldöző/Civil

● ● Életkor;;
25-26

● ● Foglalkozás;;
a rendőrséghez köthető+ egy- két hobbi


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Amíg életben voltál, addig egy Dresden Neville 22 éves srác voltál. Ám sok ellenséged volt, sok utálód és ezt megsínyletted egész életedben. Miért? Mert az apád emberkereskedő volt, embereket vágott fel és hogy szépen fogalmazzak egy kannibál volt, míg lenem tartóztatták és ki nem végezték. A Rendőrkapitány és az FBI vezetője mondták ki rá a halálos ítéletet. Villamosszék általi halál…
Na de visszatérve rád.
Szétvertek és megkéseltek. Szó szerint agyon vertek. kész horror volt. És csak az a kis társaság tudja mindazt, ami ott történt. A holtestedet nem találták meg, vagy nem is keresték, nem tudom. Én senkinek sem szóltam róla.
Végig néztem, ahogy meghalsz. Igen, szó szerint. És azóta rémálmaim vannak veled kapcsolatban. Pedig évekkel ezelőtt történt ez az eset, de még mindig friss emlék a számomra. Én nem nyúltam hozzád, de nem is segítettem rajtad. Szar alak vagyok, tudom.
Most pedig itt vagy, egy új testben, egy új életed van. És talán szereted is. A rendőrkapitány fiacskája vagy, aki elismeri a munkádat, de te nem ismered el őt és az embereit. Leszólod a munkáját, őt magát, pedig a maga módján szeret, hiszen az „apád”.
Amúgy hogyan viszonyulsz ahhoz, hogy most senki sem fikáz ki, hogy mindenki kedvesebb veled a múltbéli énednél? Még azok is, akik a halálodban kezeskedtek? Furcsa, mi? Vagy te vagy furcsa, hogy még nem vágtál vissza nekik ennyi év után. Pedig eltelt 5 vagy már 6 év is. Van már terved a visszavágásra? Akár ellenem, hogy nem védtelek meg, vagyis nem nyújtottam segítő jobbot?


A PB változtatható, ha nagyon nem tetszett egyik arc sem.
Az hogy mi a munkád, azt döntsd el te, de legyen köze valamilyen mód a rendőrséghez, hiszen apád ilyen téren szigorú.
Ami pedig a rendőrfőnök fiacskájának a története, hogy miképp esett kómába és mennyi időre, döntsd el. A többit nem szeretném megkötni, a karakter élete úgy alakult eddig, ahogyan csak szeretnéd, a jellemében is csak azt kötném ki, amit leírtam. Ha megtetszett volna, kérlek, küldj nekem egy pm-et, hogy tudjam megérkeztél. Építs ki a többiekkel is kapcsolatokat, hirdesd meg a családod, bármi. Én nagyon várlak!


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: Én tutira!

Timothy Meyer
Timothy Meyer
Bûnüldözés,hadügy
● ●
● ● Posztok száma :
117
● ● Avatar alany :
Lucky Blue Smith
● ● :
A rendőrkapitány fia Tumblr_inline_o918ddWPJI1tae3h3_500

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-