giselle, a picsa
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:46 pm ✥
✥ Yesterday at 9:21 pm ✥
✥ Yesterday at 5:22 pm ✥
✥ Vas. Dec. 09, 2018 12:10 pm ✥
✥ Pént. Dec. 07, 2018 7:02 pm ✥

Témanyitás ✥ giselle, a picsa •• Pént. Dec. 15, 2017 11:02 am

SzabadFoglaltElkelt

Giselle

● ● Karakter arca;;
rosie h-w, elsa hosk, stella maxwell (alkuképes)

● ● Csoport;;
elit/média

● ● Életkor;;
26-27-28

● ● Foglalkozás;;
modell (???)

» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
4 éve boldogítasz, 1,5 éve élünk együtt. Már mindent tökéletesen elterveztél, negyedik évben jegyesség utána rá egy évre házasság. Ezt már valószínűleg akkor kitaláltad amikor becserkésztél abban az egyetemi buliban, amikor is eljátszottad az ártatlan kislányt majd letolt nadrággal ott hagytál a vécében. Tökéletesen tudtad, hogy nem fogom ennyiben hagyni, mert sebet ejtettél az akkoriban hatalmas egómon. A következő pillanatban már ágyneműt néztünk és kézkrémeket pakoltál a fürdőszoba szekrényemben. Mindent tökéletesen eltervezel előre, nincs olyan, hogy ha valamit kitalálsz az ne úgy alakuljon, ha kell átgázolsz mindenkin de végül úgyis eléred a célod. A mosolyod általában csak egy maszk, amit azért viselsz, hogy megkapd amit akarsz. Ravasz, öntelt, arisztokrata picsa vagy - a barátaim valahogy így írnak le. Az igazság meg az, hogy annyira elkényelmesedtem már ebben a kapcsolatban, hogy észre sem vettem a jeleket, a lejtőn megindulás jeleit amikor is már többet utazol, mint amennyit itthon vagy, hogy már bűntudat nélkül nézem meg a pincérnő fenekét az étteremben, hogy elkísérek egy random lányt farmert nézni miután a kutyám ledönti a lábáról - ezzel olyan események sorozatát indítva el, amire még nem készültem fel. Az álom-jegygyűrűd már ott lapul a dobozban a szekrény mélyén, arra várva, hogy szilveszterkor - a születésnapodon - letérdeljek eléd. Bármily meglepő szeretlek, ez nem kérdés, de ha leugrok a boltba már nem azon gondolkozok, hogy milyen méregdrága borral lepjelek meg, hanem, hogy milyen csokoládét vigyek Sophienak és egyre jobban reménykedek benne, hogy arra a bizonyos kérdésre egy egyszerű "nem"-et kapok majd. De van egy olyan érzésem, hogy nem könnyíted meg a dolgom.

---------------------------------------------------------------------------------------------
tehát nem egy happy end-es, rózsaszín ködös szerelmi szálról lenne szó - azon már túlvagyunk, de azért ha szeretnéd múltban kijátszhatjuk a forró légyottokat, az első szeretlek-et meg hasonlók. Giselle ahogy le van írva egy számító picsa, de mivel úgy néz ki ahogy, könnyen megnyer magának mindenkit. nem ártana egyébként ha megcsalnál és az se lenne rossz, ha nem eresztenél olyan könnyen - mert hát valljuk be, kurva jó fogás vagyok.

amúgy meg haladj, regisztrálj és gyere. :3

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
én tuti, de szerintem Wrightonék is

Vendég

giselle, a picsa
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Bárpultok, bárszékek