A szeretett bátyám <3
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

A szeretett bátyám <3



● ●

● ● A szeretett bátyám <3 EmptyPént. Dec. 15, 2017 6:32 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Asbjørn Viggo  Bergström


● ● Karakter arca;;
Christopher Mason

● ● Csoport;;
művészet vagy kereskedelem

● ● Életkor;;
24

● ● Foglalkozás;;
ötvös, ékszerkészítő


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Mindig is jól kijöttünk egymással. Te vagy számomra a mentsvár, a támogató kéz, a váll, amin sírhatok, és a megváltás, ami eddig minden mélységesen mély gödörből kiemelt. Igazi "apa" típus vagy, amolyan védelmező, aki már gyerekkora óta azon munkálkodik, hogy megvédje a családját, és a húgait, mert hát valljuk be, nem lehetett neked könnyű egy szem férfiként. Hatalmas igazságérzettel áldott meg az élet, és épp ezért, vagy szabadúszó. Elvégezted a sulit, de mindig is úgy gondoltad, hogy a két kezeddel szeretnéd megteremteni magadnak a betevőt, ezért bár lehet, hogy félig otthon, félig az albérletedben élsz, mégis támogatod anyuékat havi szinten, Már jó ideje foglalkoztat az, hogy berendezz egy apró kis tanyát, ahol lehet egy műhelyed, mert nagyon tehetséges ötvös és ékszerkészítő vagy. A fantáziád határtalan, szeretsz elmerülni mindenben, és bár nem vagy annyira elvarázsolt mint én, mégis csodálatos dolgok születnek a kezed alatt. Tetszik neked a bátorságom, hogy a nyakamba vettem a világot, és elvonultam egy másik országba, és bár nagyon féltettél ettől a lépéstől és attól, hogy egyedül maradok az összetört szívemmel mégis támogattál. Mint mindig, ekkor is kifejtetted a véleményedet azzal kapcsolatban, hogy nem értek a pénzügyi dolgokhoz és hogy egyedül nehéz lesz elvezetni egy kis boltot, és többek között ezért is döntöttél amellett, hogy utánam jössz. Ismered Andreast, viszont a ti kapcsolatotok sem túl mély. Nem akartál az ő és az én nyakamra jönni, viszont jobban érzed magad, hogy itt lehetsz, ahol én is, és ahol bárkinek megmondhatod, hogy vegye le rólam a szemét, vagy épp a kezét. Tudod, hogy milyen érzelmes vagyok, hogy a világ minden rezgését magamban hordozom, és hiszed azt, hogy nekem így könnyebb lesz, és mennyire igazad van! Hiszen szükségem van rád, a családomra!

// Mindenképpen szeretném ha a PB maradna és nagy vonalakban az is, amit felvázoltam. Szeretném ha az alap adatok nem változnának, sem a neve, sem az életkora, hiszen így került bele az ET-mbe is. Nagyon jó kapcsolatot szeretnék vele, igazi mély, testvéri viszonyt, hogy ott legyünk egymásnak jóban és rosszban. Azt, hogy mit hozol ki belőle, hogy befuttatod e a karaktert, hogy végül létrehozol e neki egy kis tanyát, azt rád bízom, az azonban bizonyos, hogy már a PB-ből látván sem egy macsó szépfiúnak képzelem el! Nem szeretném ha a nők bálványa lenne, ha örökké inna, és csajozna, és szórná a pénzt, mint egy újgazdag. Szeretném, ha tényleg látszódna, hogy ő a két kezének munkájából él, hogy saját magának köszönheti az előrébb jutást, és hogy egy igazán határozott, karakteres férfi, aki amolyan vidéki elveket vall, házassággal, sok gyerekkel és mély érzelmekkel. Nyilván nem szabhatom meg, hogy a karakter kit válasszon magának párként, azonban jó lenne ha fontosnak tartaná az értékeket a nőkben, ha nem a könnyű nőcskék után futna, de ha te inkább ezt nézed ki belőle, akkor tőle ez is oké, csak beszéld meg velem! Smile És persze siess minél hamarabb! //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
ÉN <3  edi  szeri  pirulo

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Christopher Martichon a Bátyám
» Túlzottan is szeretett sógornő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-