Léa lakása - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:05 pm ✥

✥ Today at 7:02 pm ✥

✥ Today at 6:27 pm ✥

✥ Today at 6:27 pm ✥

✥ Today at 6:26 pm ✥

✥ Today at 6:07 pm ✥

✥ Today at 5:56 pm ✥

✥ Today at 5:46 pm ✥

✥ Today at 4:48 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Léa lakása •• Szomb. Dec. 16, 2017 4:42 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

First topic message reminder :

Forrás: google

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
1781
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel Abraham Bernard Merle tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szer. Dec. 20, 2017 11:02 pm

- Most tényleg nem erről van szó, Léa. De láttam, mennyire jól esik a masszázs. A ruha anyagán keresztül viszont szerintem nem kell magyaráznom, miért nem olyan egyszerű ez. Mindegy. Nem magyarázkodok. Eldöntöd még – legyintek csak egyszerűen az egészre vonatkozóan. Ha valaki, hát előttem meg aztán tényleg nem kell szégyellősködnie, láttam én már meztelenül, közelről és távolról is egyaránt. Viszont komolyan gondolom, hogy ez az ő döntése, én nem fogok erőlködni. Így is éreztem még egy-két csomót, amit nem ártana kicsit megdolgozni.
A kaja elfogy, ő elmegy fürdeni, én pedig nézelődök. Kicsit később visszaérkezik, én pedig már a második poharamat iszom a whiskyből. Ahogy említettem, itatja magát, csak nehogy megártson még a végén. Alighogy kijön, ő is tölt magának. Bólintok párat, és szavakkal is megerősítem. – Igen, van még egy-kettő. Na, hol csináljuk? Ahol neked kényelmesebb – amennyiben pedig dönt, és esetleg másik helyiségben, akkor a whiskys üveget is véve magammal a poharammal együtt indulok meg utána. Ha maradunk itt, nekem azzal sincs gondom. Csak kicsit kényelmetlenebb így hozzáférnem. De meg tudom oldani.
- Hát ha nem fogod hiányolni, lehet ellopok néhányat – mondom neki mosolyogva.
Ha elkezdhetjük – folytathatjuk – a kézmunkálkodást, akkor pedig neki is kezdünk. Ha mondjuk ágy vagy ilyesmire jutna a választása, akkor egyértelműen könnyebben és nekem is kényelmesebben tudok vele foglalkozni, de ahogy említettem, másik se probléma. – Mikor gyurmázott meg téged valaki utoljára? De úgy rendesen – mondom neki, ahogy újabb csomót tapintok ki és kezdem el megmunkálni.
- Ez után mit szólsz egy kis ivós játékhoz? Már ha nem zavar, hogy ezt a finom whiskyt feléljük. Vagy még mást is – kérdezem tőle kíváncsian.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

✥ Szeretettel Léa Isabelle Devaux tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szer. Dec. 20, 2017 11:09 pm

Visszaülök a kanapéra, de Abe szavai rávilágítanak valamire. Ha már kényelmes kell, hát felállok és a poharammal együtt indulok meg a hálóba. A köntösömet a fotelra rakom, én pedig a pohár kiürítése után egy kissé megszédülve hasalok el a puha, mégis jó tartást biztosító ágyamon.
- Eljárok masszőrhöz. Mondjuk félévente - édes kevés, de hát ez van. Többre nincs időm, vagy nem akarok rá szánni. Mindegy is. Most viszont kiélvezem, hogy házhoz jött a masszőr.
- Már a whiskeymet is meg akarod inni? Nem elég, hogy könyvet lopnál? Abraham... - egy csepp viccelődés sincs a hangomban, amikor ezt a matracba mormolom. - Nincs kedvem játszani. Csak igyuk.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
42
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szer. Dec. 20, 2017 11:49 pm

Jót szórakozok rajta, hogy körülbelül beborul az ágyba. Na hát igen. A fáradtság és az erős alkohol nem éppen a legjobb kombináció. Nekem volt időm kipihenni magam ugyan, viszont én is kezdem már érezni valamennyire. Az is hozzátartozik ehhez mondjuk, hogy azért többet is ittam, mint ő. Nem sokkal, csak egy olyan másfél pohárnyival.  Meg is iszom a benne maradt kortyokat még, mielőtt lerakom.
- Na, ezen túl házhoz fog jönni. És fizetned sem kell érte. Már természetesen, ha igényt tartasz a szolgáltatásaimra – mondom neki mosolyogva, miközben tovább nyomkodom. Kényelmesen helyezkedtem el térdelve fölötte, így jóval könnyebben tudok vele foglalkozni.
- Ez a te hibád, Léám. Te adtál belőle, te csábítottál a bűnre. Mármint ez már bűn, hogy milyen kurva finom – hoppá. A káromkodásom se nem az erősségem, se nem az én rezortom, de azért részegen, vagy már becsiccsentve azért lehet kicsúszik egy-kettő. Nem mintha számítana sokat, hisz csak ketten vagyunk. Nem kell többet mondania, ha ennyire akarja, akkor legyen. Miután végeztem egy ponttal, odanyúlok az üvegért, öntök mindkettőnknek, majd a kezébe nyomom az egyiket és koccintok vele. – Egészségre – kiiszom elég hamar a poharat – nem öntöttem valami sokat -, aztán visszarakom az éjjeliszekrényre. Elvenni könnyebb volt, mint visszarakni. Nyúlok én, nyúlok, de elvesztem az egyensúlyt, és nemsokára már ott vagyok félig Léán, félig pedig mellette, szemeit figyelve, egyik kezem az éjjeliszekrény sarkáról csúszik egyre lejjebb, másik a hátán pihen. Legalább az ő poharát, meg semmit nem borítottam ki. - Hm… finom illatú a hajad – jegyzek meg egy tök irreleváns dolgot. Most mégis kicsúszott. Én és az alkohol. Jó párosítás. De amúgy tényleg jó illata van.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:06 pm

Szemeimet behunyom, teljesen ellazulok a kezei alatt. Jól esik, idejét sem tudom, mikor volt utoljára, hogy valaki így az ágyban esett volna a csomóimnak. Ezek után még szép, hogy többször is át fogom hívni. Talán a barátságunknak is jót tesz.
Kicsit szomorkodok amikor abbahagyja, de a pohár után nyúlok. Fogom a kezembe vele ellentétben jól. Nem is csodálkozok, hogy az attrakciója félresikerül, bár egy kicsit felnyögök. Felvont szemöldökkel nézek rá, aztán elvigyorodok.
- Tudom - válaszolom könnyen. A tudtára adnám, hogy mézes sampont használok, de az alkohol és a masszázs hatására egy szót sem tudok kinyögni. Csak nézek rá.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
42
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:14 pm

Meg sem lepődök a saját bénaságomon. Már nem is én lennék, ha ilyen apró jelentéktelen dolgot ne rontanék valahogy el. Szerencsére ez nálam egyedül akkor játszik, mikor már ittam eleget. A munkámban ilyesmire sosem kerülhet sor. Ott mindig a száz, de legtöbbször ennek többszörösét nyújtom százalékban, hisz muszáj vagyok. Hosszúak a műszakok, még úgy is, ha csak egy műtétem van, de az kiteszi az egészet. Na meg egyébként is… ha valamit elrontok, mert azzal a lendülettel mehetnék tárgyalásra. Ki akarja ezt?
Elmosolyodom válaszára halványan, majd pedig szemeit nézem. Kezemmel végigsimítok az arcán, lágyan téve mindezt, egy tincset is félretűrök, és lassan elkezdek közeledni ajkai felé. Már nem tudok gondolkozni, szóval csak ösztönösen cselekszem. Ha nem ütközöm ellenkezésbe, akkor pedig gyengéd csókot lehelek ajkaira.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:21 pm

Könnyedén el tudnék aludni, pont abban az állapotban vagyok. Eszembe sem jut, hogy esetleg Abraham mikre vetemedne, csak amikor az egyik nehezebb pislogás alatt megérzem ajkait az enyémen. Meglepődök, és pánikolok. Valahol az agyam józan felén. A whiskeyt ivott, hosszan dolgozó rész viszont csak a biztonságot érzi és hogy iszonyat jól esik ennyi kihagyás után.
Lassan ugyan, de visszacsókolok, és a hátamra fordulva húzom magamhoz tarkójánál fogva. Talán egy pillanatnyi levegővétel elég lenne ahhoz, hogy ebből még most kihátráljak.Vagy nem. Nem érdekel most semmi más, csak a férfi, aki hirtelen tért vissza az életembe és a whiskeym meg a könyveim után még mindig nem elégedett...
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
42
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:28 pm

Fogalmam sincs, mi ütött belém – a whiskeyn kívül. Én nem vagyok ilyen. Nem szoktam mindenkit csak úgy leteperni, hirtelen fellángolásból. Mondjuk Léa egyáltalán nem csak „valaki”, ő elég szerves részét képezte a múltamnak és vele együtt az életemnek. Így hát, nem is tudok parancsolni magamnak, csupán odahajolok ajkaihoz, és megcsókolom őt. Az lett volna a legjobb – mondja a józan felem – ha most kihátrál. Ehelyett visszacsókol, én pedig nem tudok innen megállni.
Amint magára fordít, lenyúlok a hálóinge aljához, hogy azt lesegíthessem róla, majd újra ajkaira tapadok. Mellébe marok, miközben elkezdem magamról is letolni a nadrágot – remélve, hogy addig ő is babrál az ingemmel. Kezemmel benyúlok a bugyija alá, és elkezdem mozgatni az ujjaimat a csiklóján, néhány pillanattal később pedig benne. Kis felkorbácsolás gyanánt. De nem fogom sokáig így tűrni. És valószínűleg ő sem.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:39 pm

Nem tudok gondolkodni, nincs ami azt mondja, ezt nem kellene. Működött ez régen, de barátok lettünk és nem kellene elrontani. A szex csak ront a dolgokon, kapcsolatot csinál, vagy épp szakít szét.
Míg egyik kezemet a tarkóján tartom, a másikkal az ingéhez nyúlok. Sorra pattintom ki a helyéről a gombokat, a ruhák elég hamar lekerülnek mindkettőnkről. Halkan nyögök fel lenti érintésére, bele is feszül egész testem. Jó érzés, mégis felvillan a piros lámpa a lelki szemeim előtt. Görcsbe rándul a gyomrom, az elfogyasztott alkohol most belülről éget. Megállítom a kezét, visszahúzom a sajátomat.
- Ne - bököm ki a sírással küszködve. Nagyot nyelek, majd felülök és összehúzom magam. Átölelem a térdeimet. Talán még mindig nem realizáltam, hogy nincs kit megcsalnom.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
42
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:48 pm

Élvezem lágy érintéseit, illetve élvezettel fogadom, ahogy az inggombokat sorra bontja ki. Egy pillanatig sem próbálom megakadályozni, pedig tudom, hogy meg kellene. Nagyon is tudom. Most viszont képtelen vagyok rá. Valahol remélem, hogy előbb-utóbb mégis kapcsol legalább egyikünk és nem lépünk rá erre az útra, ami után fogalmam sincs, mi lenne.
És így is lesz. Látom rajta, hogy fordult az élvezettel teli arca teljesen más színbe. Nyelek egyet és le is csúszok róla elég gyorsan. Sóhajtok egyet, és arcomat egyik tenyerembe temetem. – Jézusom, Léa, én… nagyon sajnálom. Ezt nem kellett volna, sajnálom, kérlek bocsáss meg… - szabadkozom, ahogy csak tudok, miközben visszagombolom az ingemet. Végül csak nem tudok elmenni amellett, ahogy most itt ül, és hogy ne érezze teljesen csupasznak magát, legalább az egyik takarót ráterítem. Kicsit még remegek az előbbitől, és tovább folytatom azt, hogy elnézést kérek tőle. – Csak a pia, és… Akarod, hogy elmenjek? Nem akarok még több fájdalmat okozni neked, de ha nem akarsz egyedül maradni, azt is megértem. Nem fogok ilyet tenni többet, esküszöm – szívem a kezemen, mindezek után legyek akármilyen matt részeg, ilyesmit nem lennék képes újra elkövetni. Nem ellene.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:54 pm

Nem tudok mit mondani, egyszerűen csak meredek magam elé. Nem mozdulok semmit, nem is pislogok. A probléma bennem van, nem kéne ennyire feszültnek lennem. Elvégre akár valami jó is kisülhetett volna az egészből.
Szó nélkül fordulok felé és nyújtom a kezem. A takaró lecsúszik, de nem zavar. Odébb csúszok, közel hozzá és beszéd nélkül bújok oda. Kezem a mellkasára helyezem, hallgatom szívének dobbanásait.
- Sajnálom, nem megy - szólalok meg hosszú percek elteltével. - Aludj velem - kérem aztán azzal az általa jól ismert kérlelő tekintettel. Tudom, hogy igazat mond. És ezt egyszerre bánom is és becsülöm benne.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
42
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 10:02 pm

Örülök, hogy nem utált meg egy életre az előbbi kis jelenet miatt. Vagy legalábbis nem tűnik úgy, hogy így lenne. Ahogy közelebb csúszik és hozzám búj, minden további nélkül ölelem magamhoz. Nem akartam, hogy így alakuljon az este. De így történt és most már muszáj vagyok eszerint cselekedni. Én pedig tartom magam a szavamhoz, ez mindig is így volt. És mindig is így lesz.
Csak csendben simogatom a vállát, ahogy tovább ölelem. Végül megszólal, én kíváncsian pillantok le rá. – Ne sajnálkozz, hülye voltam, nem kellett volna ezt csinálnom – ha valakinek, hát akkor csakis nekem kell, amit meg is teszek. Szavaira bólintok, és aztán pedig eldőlök az ágyon, és húzom őt is magammal, majd ránk a takarót. Még mindig lágyan cirógatom karját, hátha sikerül kicsit megnyugodnia. Nyomok egy apró puszit a feje búbjára, és annyi biztos: addig nem alszom el, míg ő sem.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

✥ Szeretettel Sponsored content tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása ••

Tell me your secrets