Léa lakása - Page 2
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 12:42 am ✥

✥ Yesterday at 11:44 pm ✥

✥ Yesterday at 10:42 pm ✥

✥ Yesterday at 10:06 pm ✥

✥ Yesterday at 9:50 pm ✥

✥ Yesterday at 8:58 pm ✥

✥ Yesterday at 8:13 pm ✥

✥ Yesterday at 7:27 pm ✥

✥ Yesterday at 6:23 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Léa lakása •• Szomb. Dec. 16, 2017 4:42 pm
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

First topic message reminder :

Forrás: google

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
2046
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

SzerzőÜzenet

✥ Szeretettel Abraham Bernard Merle tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szer. Dec. 20, 2017 11:02 pm

- Most tényleg nem erről van szó, Léa. De láttam, mennyire jól esik a masszázs. A ruha anyagán keresztül viszont szerintem nem kell magyaráznom, miért nem olyan egyszerű ez. Mindegy. Nem magyarázkodok. Eldöntöd még – legyintek csak egyszerűen az egészre vonatkozóan. Ha valaki, hát előttem meg aztán tényleg nem kell szégyellősködnie, láttam én már meztelenül, közelről és távolról is egyaránt. Viszont komolyan gondolom, hogy ez az ő döntése, én nem fogok erőlködni. Így is éreztem még egy-két csomót, amit nem ártana kicsit megdolgozni.
A kaja elfogy, ő elmegy fürdeni, én pedig nézelődök. Kicsit később visszaérkezik, én pedig már a második poharamat iszom a whiskyből. Ahogy említettem, itatja magát, csak nehogy megártson még a végén. Alighogy kijön, ő is tölt magának. Bólintok párat, és szavakkal is megerősítem. – Igen, van még egy-kettő. Na, hol csináljuk? Ahol neked kényelmesebb – amennyiben pedig dönt, és esetleg másik helyiségben, akkor a whiskys üveget is véve magammal a poharammal együtt indulok meg utána. Ha maradunk itt, nekem azzal sincs gondom. Csak kicsit kényelmetlenebb így hozzáférnem. De meg tudom oldani.
- Hát ha nem fogod hiányolni, lehet ellopok néhányat – mondom neki mosolyogva.
Ha elkezdhetjük – folytathatjuk – a kézmunkálkodást, akkor pedig neki is kezdünk. Ha mondjuk ágy vagy ilyesmire jutna a választása, akkor egyértelműen könnyebben és nekem is kényelmesebben tudok vele foglalkozni, de ahogy említettem, másik se probléma. – Mikor gyurmázott meg téged valaki utoljára? De úgy rendesen – mondom neki, ahogy újabb csomót tapintok ki és kezdem el megmunkálni.
- Ez után mit szólsz egy kis ivós játékhoz? Már ha nem zavar, hogy ezt a finom whiskyt feléljük. Vagy még mást is – kérdezem tőle kíváncsian.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

✥ Szeretettel Léa Isabelle Devaux tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szer. Dec. 20, 2017 11:09 pm

Visszaülök a kanapéra, de Abe szavai rávilágítanak valamire. Ha már kényelmes kell, hát felállok és a poharammal együtt indulok meg a hálóba. A köntösömet a fotelra rakom, én pedig a pohár kiürítése után egy kissé megszédülve hasalok el a puha, mégis jó tartást biztosító ágyamon.
- Eljárok masszőrhöz. Mondjuk félévente - édes kevés, de hát ez van. Többre nincs időm, vagy nem akarok rá szánni. Mindegy is. Most viszont kiélvezem, hogy házhoz jött a masszőr.
- Már a whiskeymet is meg akarod inni? Nem elég, hogy könyvet lopnál? Abraham... - egy csepp viccelődés sincs a hangomban, amikor ezt a matracba mormolom. - Nincs kedvem játszani. Csak igyuk.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szer. Dec. 20, 2017 11:49 pm

Jót szórakozok rajta, hogy körülbelül beborul az ágyba. Na hát igen. A fáradtság és az erős alkohol nem éppen a legjobb kombináció. Nekem volt időm kipihenni magam ugyan, viszont én is kezdem már érezni valamennyire. Az is hozzátartozik ehhez mondjuk, hogy azért többet is ittam, mint ő. Nem sokkal, csak egy olyan másfél pohárnyival.  Meg is iszom a benne maradt kortyokat még, mielőtt lerakom.
- Na, ezen túl házhoz fog jönni. És fizetned sem kell érte. Már természetesen, ha igényt tartasz a szolgáltatásaimra – mondom neki mosolyogva, miközben tovább nyomkodom. Kényelmesen helyezkedtem el térdelve fölötte, így jóval könnyebben tudok vele foglalkozni.
- Ez a te hibád, Léám. Te adtál belőle, te csábítottál a bűnre. Mármint ez már bűn, hogy milyen kurva finom – hoppá. A káromkodásom se nem az erősségem, se nem az én rezortom, de azért részegen, vagy már becsiccsentve azért lehet kicsúszik egy-kettő. Nem mintha számítana sokat, hisz csak ketten vagyunk. Nem kell többet mondania, ha ennyire akarja, akkor legyen. Miután végeztem egy ponttal, odanyúlok az üvegért, öntök mindkettőnknek, majd a kezébe nyomom az egyiket és koccintok vele. – Egészségre – kiiszom elég hamar a poharat – nem öntöttem valami sokat -, aztán visszarakom az éjjeliszekrényre. Elvenni könnyebb volt, mint visszarakni. Nyúlok én, nyúlok, de elvesztem az egyensúlyt, és nemsokára már ott vagyok félig Léán, félig pedig mellette, szemeit figyelve, egyik kezem az éjjeliszekrény sarkáról csúszik egyre lejjebb, másik a hátán pihen. Legalább az ő poharát, meg semmit nem borítottam ki. - Hm… finom illatú a hajad – jegyzek meg egy tök irreleváns dolgot. Most mégis kicsúszott. Én és az alkohol. Jó párosítás. De amúgy tényleg jó illata van.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:06 pm

Szemeimet behunyom, teljesen ellazulok a kezei alatt. Jól esik, idejét sem tudom, mikor volt utoljára, hogy valaki így az ágyban esett volna a csomóimnak. Ezek után még szép, hogy többször is át fogom hívni. Talán a barátságunknak is jót tesz.
Kicsit szomorkodok amikor abbahagyja, de a pohár után nyúlok. Fogom a kezembe vele ellentétben jól. Nem is csodálkozok, hogy az attrakciója félresikerül, bár egy kicsit felnyögök. Felvont szemöldökkel nézek rá, aztán elvigyorodok.
- Tudom - válaszolom könnyen. A tudtára adnám, hogy mézes sampont használok, de az alkohol és a masszázs hatására egy szót sem tudok kinyögni. Csak nézek rá.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:14 pm

Meg sem lepődök a saját bénaságomon. Már nem is én lennék, ha ilyen apró jelentéktelen dolgot ne rontanék valahogy el. Szerencsére ez nálam egyedül akkor játszik, mikor már ittam eleget. A munkámban ilyesmire sosem kerülhet sor. Ott mindig a száz, de legtöbbször ennek többszörösét nyújtom százalékban, hisz muszáj vagyok. Hosszúak a műszakok, még úgy is, ha csak egy műtétem van, de az kiteszi az egészet. Na meg egyébként is… ha valamit elrontok, mert azzal a lendülettel mehetnék tárgyalásra. Ki akarja ezt?
Elmosolyodom válaszára halványan, majd pedig szemeit nézem. Kezemmel végigsimítok az arcán, lágyan téve mindezt, egy tincset is félretűrök, és lassan elkezdek közeledni ajkai felé. Már nem tudok gondolkozni, szóval csak ösztönösen cselekszem. Ha nem ütközöm ellenkezésbe, akkor pedig gyengéd csókot lehelek ajkaira.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:21 pm

Könnyedén el tudnék aludni, pont abban az állapotban vagyok. Eszembe sem jut, hogy esetleg Abraham mikre vetemedne, csak amikor az egyik nehezebb pislogás alatt megérzem ajkait az enyémen. Meglepődök, és pánikolok. Valahol az agyam józan felén. A whiskeyt ivott, hosszan dolgozó rész viszont csak a biztonságot érzi és hogy iszonyat jól esik ennyi kihagyás után.
Lassan ugyan, de visszacsókolok, és a hátamra fordulva húzom magamhoz tarkójánál fogva. Talán egy pillanatnyi levegővétel elég lenne ahhoz, hogy ebből még most kihátráljak.Vagy nem. Nem érdekel most semmi más, csak a férfi, aki hirtelen tért vissza az életembe és a whiskeym meg a könyveim után még mindig nem elégedett...
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:28 pm

Fogalmam sincs, mi ütött belém – a whiskeyn kívül. Én nem vagyok ilyen. Nem szoktam mindenkit csak úgy leteperni, hirtelen fellángolásból. Mondjuk Léa egyáltalán nem csak „valaki”, ő elég szerves részét képezte a múltamnak és vele együtt az életemnek. Így hát, nem is tudok parancsolni magamnak, csupán odahajolok ajkaihoz, és megcsókolom őt. Az lett volna a legjobb – mondja a józan felem – ha most kihátrál. Ehelyett visszacsókol, én pedig nem tudok innen megállni.
Amint magára fordít, lenyúlok a hálóinge aljához, hogy azt lesegíthessem róla, majd újra ajkaira tapadok. Mellébe marok, miközben elkezdem magamról is letolni a nadrágot – remélve, hogy addig ő is babrál az ingemmel. Kezemmel benyúlok a bugyija alá, és elkezdem mozgatni az ujjaimat a csiklóján, néhány pillanattal később pedig benne. Kis felkorbácsolás gyanánt. De nem fogom sokáig így tűrni. És valószínűleg ő sem.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:39 pm

Nem tudok gondolkodni, nincs ami azt mondja, ezt nem kellene. Működött ez régen, de barátok lettünk és nem kellene elrontani. A szex csak ront a dolgokon, kapcsolatot csinál, vagy épp szakít szét.
Míg egyik kezemet a tarkóján tartom, a másikkal az ingéhez nyúlok. Sorra pattintom ki a helyéről a gombokat, a ruhák elég hamar lekerülnek mindkettőnkről. Halkan nyögök fel lenti érintésére, bele is feszül egész testem. Jó érzés, mégis felvillan a piros lámpa a lelki szemeim előtt. Görcsbe rándul a gyomrom, az elfogyasztott alkohol most belülről éget. Megállítom a kezét, visszahúzom a sajátomat.
- Ne - bököm ki a sírással küszködve. Nagyot nyelek, majd felülök és összehúzom magam. Átölelem a térdeimet. Talán még mindig nem realizáltam, hogy nincs kit megcsalnom.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:48 pm

Élvezem lágy érintéseit, illetve élvezettel fogadom, ahogy az inggombokat sorra bontja ki. Egy pillanatig sem próbálom megakadályozni, pedig tudom, hogy meg kellene. Nagyon is tudom. Most viszont képtelen vagyok rá. Valahol remélem, hogy előbb-utóbb mégis kapcsol legalább egyikünk és nem lépünk rá erre az útra, ami után fogalmam sincs, mi lenne.
És így is lesz. Látom rajta, hogy fordult az élvezettel teli arca teljesen más színbe. Nyelek egyet és le is csúszok róla elég gyorsan. Sóhajtok egyet, és arcomat egyik tenyerembe temetem. – Jézusom, Léa, én… nagyon sajnálom. Ezt nem kellett volna, sajnálom, kérlek bocsáss meg… - szabadkozom, ahogy csak tudok, miközben visszagombolom az ingemet. Végül csak nem tudok elmenni amellett, ahogy most itt ül, és hogy ne érezze teljesen csupasznak magát, legalább az egyik takarót ráterítem. Kicsit még remegek az előbbitől, és tovább folytatom azt, hogy elnézést kérek tőle. – Csak a pia, és… Akarod, hogy elmenjek? Nem akarok még több fájdalmat okozni neked, de ha nem akarsz egyedül maradni, azt is megértem. Nem fogok ilyet tenni többet, esküszöm – szívem a kezemen, mindezek után legyek akármilyen matt részeg, ilyesmit nem lennék képes újra elkövetni. Nem ellene.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 9:54 pm

Nem tudok mit mondani, egyszerűen csak meredek magam elé. Nem mozdulok semmit, nem is pislogok. A probléma bennem van, nem kéne ennyire feszültnek lennem. Elvégre akár valami jó is kisülhetett volna az egészből.
Szó nélkül fordulok felé és nyújtom a kezem. A takaró lecsúszik, de nem zavar. Odébb csúszok, közel hozzá és beszéd nélkül bújok oda. Kezem a mellkasára helyezem, hallgatom szívének dobbanásait.
- Sajnálom, nem megy - szólalok meg hosszú percek elteltével. - Aludj velem - kérem aztán azzal az általa jól ismert kérlelő tekintettel. Tudom, hogy igazat mond. És ezt egyszerre bánom is és becsülöm benne.
Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Csüt. Dec. 21, 2017 10:02 pm

Örülök, hogy nem utált meg egy életre az előbbi kis jelenet miatt. Vagy legalábbis nem tűnik úgy, hogy így lenne. Ahogy közelebb csúszik és hozzám búj, minden további nélkül ölelem magamhoz. Nem akartam, hogy így alakuljon az este. De így történt és most már muszáj vagyok eszerint cselekedni. Én pedig tartom magam a szavamhoz, ez mindig is így volt. És mindig is így lesz.
Csak csendben simogatom a vállát, ahogy tovább ölelem. Végül megszólal, én kíváncsian pillantok le rá. – Ne sajnálkozz, hülye voltam, nem kellett volna ezt csinálnom – ha valakinek, hát akkor csakis nekem kell, amit meg is teszek. Szavaira bólintok, és aztán pedig eldőlök az ágyon, és húzom őt is magammal, majd ránk a takarót. Még mindig lágyan cirógatom karját, hátha sikerül kicsit megnyugodnia. Nyomok egy apró puszit a feje búbjára, és annyi biztos: addig nem alszom el, míg ő sem.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

✥ Szeretettel Admin tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szomb. Márc. 17, 2018 11:18 am

Alapító;;Segítõ
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
2046
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :
I'm faceless

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Hétf. Ápr. 09, 2018 7:49 pm

2 hónap… Lassan két hónapja, hogy utoljára Párizsban jártam. Édesanyámat már korábban diagnosztizálták tumorral, de erről valamiért nem akartak nekem szólni. Senki. Kicsit szíven ütött, mikor megtudtam, hogy ennek már jó ideje, hogy tudják. De miután elmagyarázták, hogy csak nem akartak felzaklatni, tekintve, mi történt velem korábban és mivel hallották, hogy munkámban is újra toppon vagyok… Lényeg a lényeg, az indokok gyenge lábakon álltak, de valamilyen szinten képes voltam elfogadni őket. Azt már nem, hogy mikor felhívtak, akkor anya már bent volt a kórházban. A fontosabb emberektől elköszöntem még gyorsan és mondtam, hogy mindegyikőjüket hívni fogom, amint odaértem.
Nem jósoltak már neki sokat, én pedig mindenképpen ott akartam maradni vele. Rettentő sok mindent köszönhettem neki… És mindenekelőtt ő volt az édesanyám. Végül szinte napra pontosan letelt a hat hét és hirtelen leromlott az állapota. Órái voltak csak hátra, szóval az egész család ott volt. Mindenki. Rokonok, barátok. És hát… megtörtént, ami mindenkivel megtörténik. Amit túl sokszor látok már eleve a kórházban is. De ez teljesen más volt.
Néhány napig próbáltak ugyan hívni az emberek, de képtelen voltam összekapni magamat. Végül Léa hívását viszonoztam legelőször, akinek elmondtam a történéseket. Igazából valamilyen szinten meg is lepődtem, hogy ezt követő napokban felutazott Londonba, hogy egy néhány napig elterelhesse a figyelmemet, meg úgy összességében velem legyen. Ismerem őt, tudom, hogy nem megy neki túl jól a vigasztalás, de nem is vártam el. Az viszont jól esett, hogy ott volt, ehhez kétség sem fér.
A temetésben nagy részemet vállaltam, és el is jött az idő, hogy végre örök nyugalomra helyezzük édesanyámat. Léa még ott volt ekkor Londonban, és elmondtam neki, hogy köszönök neki mindent és nem lehetek eléggé hálás neki, de nem várom el, hogy eljöjjön a temetésre, ha nem akar. Így is sokat tett már akkor azzal, hogy ebben a kissé komor időszakomban kicsit felüdített. De eljött. És jól esett, hogy ott volt mellettem ekkor is.

Még maradt pár dolog, ami miatt ott kellett maradnom Angliában, végrendelet meg minden egyéb intézése, és eltelt még néhány hét ezzel. De a repülőm tegnap leszállt és amint a lakásomban egy kiadós alvást letudtam, felhívtam az egyik jó barátomat, hogy mikor dolgozik Léa. Ahhoz mérten mentem a lakása elé és vártam meg őt ott. Úgy gondoltam, meglepem őt. Tegnap még beszéltünk, mielőtt elindult volna a gép, azelőtt néhány órával, de azért remélni merem, hogy örülni fog nekem még így is, hogy munka után, fáradtan láthat engem. Lent várom meg a bérház előtt, és előbb-utóbb fel is tűnik a látóteremben. Ekkor elmosolyodom, és közelebb lépdelek hozzá, kicsit széttárva a karjaimat. – A tékozló fiú hazatért! – mondom neki jókedvűen és ha esetleg látom rajta, hogy örül nekem, akkor egy ölelésre is invitálom. – Szia, drága. Bocsáss meg, hogy csak így berontok, de gondoltam megleplek. Remélem azért nem haragszol meg érte annyira – a halvány mosoly még mindig ott fityeg a szám sarkában. Igen, a jókedvem visszatért. És ehhez Léa rettentő nagy mértékben hozzájárult. Szóval magára vessen!

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szomb. Ápr. 14, 2018 8:30 pm

to my prince

Ülök az autóban, dugó van a belvárosban. Nem meglepő, már többször is elgondolkodtam emiatt rajta, hogy talán jobb lenne tömegközlekedéssel lófrálni. De...túlságosan szeretem a kocsim ahhoz, hogy más utat válasszak. Egyébként is kinézőben van az új lakás, költözés meg minden és az új hely messzebb van a kórháztól, mint a jelenlegi, amit úgy unok. Kicsi már ez a világ nekem és most, hogy megszületett a szomszédban a kisbaba, én is anyának érzem magam. Legalábbis akkor nagyon is, amikor éjjelente nem tudok aludni, mert a fejemtől fél méterre üvölt ez a nyálgombóc.
Ujjaim a kormányon járnak, a rádióban folyton játszott, fejemben megmaradó dalt dúdolom amíg végre el nem indul a sor. Fáradt vagyok és már szeretnék otthon lenni, szóval az utolsó öt perc annak ellenére, hogy dugó nélkül telik, elég hosszúnak tűnik.
Elkalandozom a gondolataimban annyira, hogy csak akkor veszem észre a vendégemet, amikor már elég közel vagyok ahhoz, hogy akár meg is öleljem. Üdvözlésére kapok észbe és nagyokat pislogva ölelem át. Nem jutok szóhoz. Mikor legutóbb beszéltünk - nem is olyan régen - akkor egy szóval sem mondta, hogy ma már itt is lesz.
- De szemét vagy, ha mondtad volna... - nem tudom, talán előbb hazajövök és meglepetésbulit szervezek, vagy mit tudom én. - Örülök neked - mosolyogva pillantok fel rá, majd a kezét elkapva vezetem be a házba. Gondolom, hogy nem azért jött, mert itt kint szeretne ácsorogni.
- Hogyhogy most? Jól vagy? És milyen volt az utad? - Abe ismer annyira, hogy tudja, nem szoktam ennyit kérdezősködni. Az ő esetében azonban most érdekelnek ezek - talán szakmai ártalom -, tekintettel arra, ami történt. Az elmúlt időszak nehéz volt neki, ezt első kézből tudom.
Miközben a válaszait várom, khm követelem, felérünk a lakásomba, ahol szépen magunkra zárhatjuk az ajtót és az első, hogy a konyhába megyek. Két pohár kerül elő és egy üveg bor. Le kell vezetni a napot valahogy.

■ ■ Zene ■ ■Kinézet ■ ■credit

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szomb. Ápr. 14, 2018 9:07 pm

Bambulása elég könnyen kivehető volt és ha nem szólítom meg, szerintem észre sem vesz csak elsétál mellettem. Talán köszön, mint bármelyik szomszédjának, és továbbáll. Bár vicces lett volna belegondolni abba az arcba, amit akkor vág, mikor felhívom, hogy amúgy itt várom lent és az előbb sétált el mellettem, meg még hogy azért oda is nyögött egy köszönést. Tudom, mennyire le tudja szívni az embert ez a munka, és látszólag most sem volt neki semmivel könnyebb. Már csak azt is figyelembe véve, hogy késett is azért egy kicsit, ami vagy arra utalhatott, hogy bevásárolni volt, esetleg dugóba ütközött, talán később engedték el. Bevásárlószatyrot nem látok nála, utóbbi kettő pedig hasonlókat tud produkálni.
Csak mosolyogva nézek rá, és hagyom, hogy a lakásába vezessen. Kérdései jól esnek, főként mert tudom, hogy sok esetben mennyire szűkszavú tud lenni. – Úgy gondoltam, megleplek. Látom az sikerült – ezt nem is tagadhatná le, ha akarná sem. Azt viszont látom, hogy örül is annak, hogy viszont lát – közben pedig nekem is tudna esni, amiért nem szóltam neki. – Egyébként igen, köszönöm, jól vagyok. Már sokkal jobban. Rengeteget segített, hogy ott voltál velem abban a néhány napban és nem is tudok eléggé hálás lenni mindezért. Szóval köszönöm még egyszer – hálásan nézek rá, tudom, hogy nem szorul rá, mert már eleve is hallotta tőlem jó néhányszor, de a lényegen nem változtat, hogy ha ő nincs, nem biztos, hogy ilyen könnyen túl tudok lépni a történteken. – Az utam? Hát, amilyen egy repülőút. Javarészt unalmas. Valami ócska 80-as évekbeli filmet vetítettek, de elaludtam rajta, annyira unalmas volt. Mire felkeltem, már alig volt vissza egy óra, szóval olvasgattam. Lényegében ennyi – közben kiönti a bort a poharakba, és amint lehetőség adódik rá, koccintásra emelem azt, hogy belekortyolhassak.
- Na és veled mi a helyzet, Léa? Hogyhogy ilyen későn érkeztél és ennyire bambultál? Kemény nap volt? – ha időközben valami ülőalkalmatosság irányába indulna meg, követem őt és helyet foglalok mellette, majd kíváncsian várom a válaszát.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Vas. Ápr. 15, 2018 1:45 pm

to my prince

Már megint egy meglepetés érkezés, megint valami olyasmi, ami annak ellenére, hogy idegesít, azért örülök neki. Valószínű, ha más állna a ház előtt rám várva, nem venném olyan jó néven, mint hogy ez a férfi toppan be csak úgy mindenféle jelzés nélkül. Néhány hónapja amikor Abraham betoppant az életembe újra, nem gondoltam volna, hogy képes leszek közel engedni magamhoz és fordítva. Haragudtam rá és ő ezt nagyon jó tudja.
Ennek ellenére most itt vagyunk, a közös munka és a közös családi gondokkal való megküzdés után a lakásomon, hogy megünnepeljük a visszatértét. Vagyis fogalmam sincs, ő miért jött pontosan, de én biztos, hogy a poharamat koccintásra emelem, majd besétálok a nappaliba. Hátradőlök, lábaim az asztalon landolnak miután lerúgom a cipőt.
- Erre valók a barátok, Ab - halvány mosollyal pillantok rá. Természetes, hogy ott voltam vele amikor szüksége volt rám. Azt hiszem túlságosan a szívemen viselem a gondjait és nem szeretném, hogy megint az történjen, ami néhány éve...
A bort kortyolgatva hallgatom amit mesél és közben bólogatok. Ezek a repülőutak már csak ilyenek. Emlékszem az amerikai utamra, amikor több, mint tíz órát repültünk... A végén már azt sem tudtam, kínomban melyik felemre forduljak.
- Dupla műszakot vállaltam, Pelletier beteget jelentett. Ráadásul az apámnak nem elég, hogy az öcsém életét irányíthatja, most az enyémet az is akarja... - sóhajtok miközben megforgatom a szemeimet. Hetekkel ezelőtt szóba hozta már apu az egész házasság ügyet, de most komolyabbnak látszik. - Szóval nem sokat pihentem mióta hazajöttem, de nem panaszkodom, elvégre valami jó is történt - sokatmondó pillantással nézek a férfira, remélhetőleg leesik neki, hogy róla meg az érkezéséről beszélek.
- Mondd drágám, nincs kedved főzni nekem? - pimasz vigyorral meredek el a konyha irányába, majd vissza a szemébe nézve. Elég jól esne egy finom estebéd, a kórházban gyorsan bekapott szendvics nem mérhető a főtt ételhez.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Vas. Ápr. 15, 2018 3:43 pm

- Persze, persze, de attól még jól esett – vannak még barátaim, akik szintén ugyanúgy kijöhettek volna, de voltak elfoglaltságaik. Nem is fogom ezeket felróni náluk, hisz nem vagyok olyan. Roxy is valószínűleg jött volna, hogyha nem lenne állapotos és élből utasítottam volna vissza az utazgatást, mert egyáltalán nem tett volna jót neki. Léa viszont képes volt még egy-két szabadnapot is kivenni, hogy eljöhessen, ezt pedig különösen értékelem, tőle pedig főként.
- Dupla műszakot? Fú, hát akkor ma is megdolgoztál a pénzedért, annyi biztos – és még szerencse, hogy erről tudott az is, akit felhívtam, máskülönben ülhettem volna még itt egy jó kis időt, mire ő megérkezik. – Léa, ugye tudod, hogy nem kell az apádra hallgatnod már? Nem vagy már gyerek, érett dolgozó nő vagy, képes vagy saját döntéseket hozni, ami számodra a legkedvezőbb – mondom neki egy halvány, biztató féloldalas mosollyal az arcomon, ahogy még térdét is megpaskolom gyengéden, ezzel is ösztökélve őt. – De egyébként szabad megkérdeznem, hogy miről is van szó pontosan, vagy inkább nem beszélnél róla? – mindkettőt megérteném és a kelleténél többet nem is zaklatnám ezügyben. Eleve nem vagyok olyan, és nem is akarok két percen belül távozni innen, mikor csak most jöttem.
Örülök, hogy én vagyok a napja fénypontja, és ezt mosolyogva jelzem neki vissza. Belekortyolok a poharamba, mire jön az újabb kérdés. Tekintetem a konyha irányába vándorol, majd vissza a nőre. – Miért is ne? Valami spagettis kaja jó lesz? – kérdezem tőle jókedvűen, amennyiben pedig rámondja az áment, már pattanok is fel, hogy elővegyek pár edényt meg a hozzávalókat egy finom bolognaihoz. Remélhetőleg van itthon minden hozzá, amennyiben nincs, úgy rögtönöznöm kell. Hagyma viszont mindenhez kell körülbelül, így azt el is kezdem felszeletelni. Mindenképpen valami ragus étel lesz, a hűtő tartalmától függ, mit rakok bele. Már ha egyáltalán jó neki valami tésztás étel.
- Na és mondd csak, mit tehetek még a ház úrnőjéért? Vagy hosszú a lista és papíron kérjem? – mosolyogva teszem fel kérdéseimet. Úgy érzem, hogy ez a kérdés helyénvaló, tekintve, hogy mit tett értem az elmúlt két hónapban, hogy így át tudott segíteni ezen a nehéz időszakomon.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Vas. Ápr. 15, 2018 10:12 pm

to my prince

A sürgősségi jól fizet. Pláne annyi munkával, mint amennyit én bevállalok. Már automatikusan engem hívnak, ha be kell ugrani, vagy valaki szabadságra menne. Tudják, hogy úgyis kapható vagyok a munkára. Ez az életem. A kórház. Fárasztó, az biztos, de nem a pénzért csinálom. Ha pénzt akarnék, apám trónörököseként építgetném a bizniszt és nem életeket mentenék. Vagyis...a mostaninál jóval több időt fordítanék arra az életre.
- Ez nem ilyen egyszerű - legyintek. - Csak tudod, félek kimondani, de talán igaza van. A helyzet az, hogy be akar mutatni egy pasinak, aki majd jó férjem lehetne - két korty bor között vázolom fel, mi a helyzet, persze nem éppen abban a formában, ahogy valójában van. Hisz nem be akar mutatni valakinek, aki ha szimpatikus, akkor boldogság is lehet, hanem igazándiból már az esküvőt szervezik a hátam mögött, ha tetszik a férfi, ha nem. - Szerinte egyszer van az ember életében nagy szerelem, én pedig...ellőttem azt az egy esélyt - megvonom a vállam. Abe pontosan tudja, hogy a lassacskán négy és fél éve történt baleset milyen hatással volt rám és van a mai napig. Nem véletlenül temetkezem a munkába. Én magam is tudom, hogy menekülök a valódi élet elől, kevés emberrel tartom a kapcsolatot és valójában esélyt sem adok arra, hogy az Ő helyét átvegye valaki. Minek is? Ha egyszerűen férjhez akarnak adni, hát nem kell a szerelem meg a tündérmese, csak egy gyűrű az ujjamra, a többit meg bárki kibírná.
- Ennyi az egész, nem nagy ügy - majd inkább a konyhába irányítom. Jól áll neki a főzőcskézés, nekem mondjuk a kajálás már kevésbé, de hát Istenem, nem tetszeni akarok neki.
Bólogatok, a tésztás dolog most pont jó lesz, ő pedig elég nagyfiú ahhoz, hogy amíg én a nappaliból figyelem, ő előkeressen minden hozzávalót. Azt hiszem elég nagy a választék a hűtőszekrényemben, valamelyik nap rendesen feltankoltam.
- Egy egész kétméteres pergament hozz, kérlek - nevetek fel. A bor közben eltűnik a poharamból és kisétálok a konyhába, hogy újratöltsem azt. - Ne haragudj, hogy így rád öntöttem a hülyeségeimet, nekem sem kéne rajta kattognom. Mondtam már, hogy szexi vagy a konyhában? - újabb mosollyal lépek közelebb hozzá és lábujjhegyre állva nyomok egy puszit az arcára.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Hétf. Ápr. 16, 2018 10:44 am

Kicsit kikerekednek a szemeim, mikor elmondja, az apja mire is akarja kényszeríteni. Nem is tudtam, hogy még nem nőttünk ki a középkorból, és most is ilyen kvázi előre elrendezett házasságok még vannak. Más kultúrákban természetesen ez tényleg így is van még mind a mai napig, de Európában aligha tudok ilyenről. Bár lehet csak nekem hiányos a tudásom, nem tudom. Csak úgy értem, hogy nem egy bevett szokás, ennyi az egész. Nem válaszolok rá semmit, hirtelen nem tudom, hogy mit kellene erre mondanom, de tovább is mesél egy kicsit, hogy megérthessem a teljes hátterét ennek. Igen, tisztában vagyok azzal, hogy miről is beszél ezúttal. Kezemet combjára helyezem, és úgy nézek rá, amolyan biztatásként. Megnyugtatásként? Magam sem tudom teljesen.
– Ez csak az ő véleménye. Szerintem pedig mindenkinek joga van ahhoz, hogy ő maga döntsön az életéről. Már kinőtt az emberiség java része abból a korból, mikor ez ténylegesen igaz is volt – tartok egy kis szünetet a két gondolatmenetem között, majd folytatom. – Illetve ezt nehezen hiszem el. Főként a te esetedben. Gyönyörű fiatal nő vagy, még bármi megtörténhet az életedben. Akkor pedig bánni fogod, hogy hagytad apád nyomását érvényesülni. De ez csak az én véleményem, én pedig azt akarom csak látni, hogy boldog legyél – és ez pedig szerintem egyáltalán nem meglepő. Sosem kívántam Léának semmi rosszat, és ilyenre most meg főként nem is fog sor kerülni szerintem. Tekintve, hogy mit tett ő is értem, egyszerűen képtelen lennék.
- A fenébe! A kétmétereset pont otthon hagytam! – mondom neki tettetett bosszankodással, majd pedig amint az egyik hagymát feldaraboltam, belekortyolok a poharamba. Szavain elmosolyodom, a pusziján még inkább. – Ez egy olyan infó, amit most hallok először. Viszont örülök, hogy így látod – pillantok rá jókedvűen mosolyogva, még aprón ki is döntve neki a fenekemet játékosan, de ezt csak kis rövid ideig csinálom és nevetve fordulok újra hozzá. – A végén még az lesz az első kérésed, hogy ne ilyen sok ruhában főzzek, hadd jusson már addig is neked valami öröm, míg én ezzel foglalkozom – mondom neki halkan nevetgélve. Amint a poharam tartalmát kiiszom, már közelébe is rakom, hogy enyémbe is tölthessen egy újabb adaggal, amibe utána megint belekortyolok.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
61
● ● Keresem :
Hugi és bátyó
● ● karakter arca :
Matt Bomer

Témanyitás ✥ Re: Léa lakása •• Szomb. Ápr. 21, 2018 7:32 pm

to my prince

Szeretem borral levezetni a napokat. Nem vagyok egy nagy ivós, ez az édes vörös pedig általában megmaradt a négy fal között, nekem, itthon. Ha valami esemény van, amin meg kell jelenni, akkor pezsgő kerül elém, vagy valami koktél, ha pedig az apámmal és a családdal töltöm az időt, mint egy férfi, vedelem a whiskeyt. Ettől függetlenül nem bírom a piát jobban, mint az átlag. Egy pohár bor például nem árt meg, na de hármat-négyet már észreveszek.
- Ha fogdosod a combom, téged mutatlak be nekik, mint leendő férjemet - nézek rá teljesen komolyan, viszont semmi ilyen szándékom nincs. Ami köztünk volt, az első szerelem volt és jobb is így. Nem szeretném bevonni őt a családi mizériámba, elég nehéz élete van anélkül is, hogy tudná, a volt nője amúgy mellékállásban maffiózó.
Abe mindig a jót látja bennem, nem értem miért, de ezért hálás vagyok. Kap is érte egy mosolyt, ennyivel pedig lezártnak tekintem a témát. Jobb egy időre elvonatkoztatni minden szarságtól és inkább olyasmire koncentrálni, aminek mind az előkészületeit, mind a végeredményét élvezhetem. Nem vagyok rest kérni tőle egy icipici szívességet.
- Tudtad, hogy a csajokat le lehet venni a lábukról ha főzöl nekik? - kérdezem, mintha a világ száz legérdekesebb tényéből idéznék. Fél szemöldökömet felvonva lépek az asztalhoz, töltöm újra a poharakat és mintha kicsit számon is kérném. Most már igazán kellene, hogy valaki legyen mellette. Mondjuk kerek fenékkel, hosszú fekete hajjal. - Van egy új latin nővér, még nem láttad. Szerintem bejönne neked.Még nekem is bejönne, ha leszbikus lennék - ejtem el az infót immár a poharakra koncentrálva, melyből az egyikbe már bele is iszok, a másikat pedig ott hagyom az asztalon. Ő csak foglalkozzon most a főzéssel.
- Ne is álmodj róla, ha meleged van, bekapcsolom a légkondit - szemeimet forgatva nyúlok a pulton levő távirányítóhoz, melyen egy gombnyomás és már le is hűlnek a hormonok. - És amúgy sem higiénikus.

Egészségügy
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
48
● ● Keresem :
Kedves ismeretlent

✥ Szeretettel Ajánlott tartalom tollából
Témanyitás ✥ Re: Léa lakása ••

Tell me your secrets

Léa lakása