Az anyukám
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:46 pm ✥
✥ Yesterday at 9:21 pm ✥
✥ Yesterday at 5:22 pm ✥
✥ Vas. Dec. 09, 2018 12:10 pm ✥
✥ Pént. Dec. 07, 2018 7:02 pm ✥

Témanyitás ✥ Az anyukám •• Szer. Dec. 27, 2017 6:53 pm

SzabadFoglaltElkelt

Shila Le Roux

● ● Karakter arca;;
Sara Sampaio, Cobie Smulders

● ● Csoport;;
Elit

● ● Életkor;;
35-38

● ● Foglalkozás;;
Döntsd el te

» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
Anyukám.
Te tiltottad még be az édességeket a családunkban. Be is van tartva, nem kell emiatt aggódnod, tényleg. Te vagy a szigorúbb, bár apa is oda tudja tenni magát ha kell, de mégis, benned több a szigor. De el is kell az. Téged kiborított már a kezdetek óta, hogy nem az a rózsaszín habos-babos kislány vagyok, ahogy annak lennie kell, hanem az a fiús csaj, de nekem ez így jó. Szóval neked is meg kell, hogy feleljen. Főleg az a része, hogy sose érsz utol, örökmozgó vagyok.
A nagyobbik lányod sosem volt ennyire aktív, szóval ez most szépen betalált. Legalább nem unatkozol.
Apával nem sokat vagytok együtt, hiszen állandóan dolgoztok, de nagyon szeretitek egymást. Egyszer mondtad nekem, hogy akkor ismerkedtetek össze, mikor olyan kicsi voltál, mint én. akkor találkoztatok és szerelmesek lettetek, ami máig tart és két gyümölcsöt is teremtettetek.
Amúgy te jóval sűrűben tartózkodsz itthon, mint apa, de ha menned kell, akkor leadsz Valentin-ek, mint egy csomagot, nem mellesleg ő szívesen vigyáz rám és a tesóra is. Meg inkább rá bízol, mint egy bébiszitterre. Meg én is sokkal jobban megbízom benne.

Ha bármi más kérdésed akad, akkor írj egy üzit és siess, mer nagyon várlak. Az arcod pedig alkudható! És a születési (lánykori) neved is találd ki. Razz

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket:: A kislányod, Val’ és Amélie és talán akadnak még mások is

Vendég

Témanyitás ✥ Re: Az anyukám •• Szer. Ápr. 18, 2018 6:06 pm

FAGYASZTOTT HIRDETÉS - ELTŰNT HIRDETŐ
● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :