A nagypályás
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A nagypályás EmptyCsüt. Dec. 28, 2017 10:34 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

KevinCrine


● ● Karakter arca;;
Lance Gross

● ● Csoport;;
Törvényen kívüliek

● ● Életkor;;
25-30

● ● Foglalkozás;;
Rád bízom


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:  A bolti lopások, utcai verekedések királya. Te mindig a feszültséget szítod mindenki között. Elég csak egy szóval említenem, te már egy bandát kerítesz figyelemelterelés gyanánt. Veled tapasztaltam meg milyen az, amikor valaki állat módjára is igazán tud viselkedni. Amikor kukákat gyújtasz fel, kocsik égnek le a lépted nyomán, ilyen vagy te. Büszke nem vagyok rá, de belekóstoltam ebbe az életbe és tetszett. Nem egy rongálásban vettünk részt, eleinte olykor poénból, aztán már nekem más céljaim voltak vele. Míg a zsaruk kijöttek rád, addig én nyugodtan intézhettem avagy tüntethettem el ügyes-bajos dolgaimat. Sokkal jövök már neked, tudom. De igazából hálás vagyok, a lóvét pedig megosztottam veled mindig. Egy kissé talán agresszívabb vagy a kelleténél, de nem a tesókon vezeted le. Rajtuk soha.  Mi soha nem bántjuk egymást, tudod. Mára már kinőtted magad a piti szerepkörből, igazi nagypályás lettél, aki nem szarozik, ha a körzetünkbe betéved néhány zsernyák. Csak csettintesz és vagy egy tucat bandád béli füstöli ki őket jobb esetben. Megismersz még engem, cimbora? Vagy már nem is számíthatok rád? Vagy már nagyobbat akasztanál a közös jutalomból fifti-fifti helyett?


//A pb igazából alkuképes, aki hasonló habitussal bír - és persze feka - hozzad, várom ^^

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én nagyon várlak és Claire

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-