Aguillard; Penelope || The middle of Aguillard's
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Aguillard; Penelope || The middle of Aguillard's



● ●

● ● Aguillard; Penelope || The middle of Aguillard's EmptyKedd Jan. 09, 2018 9:08 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Penelope   Aguillard


● ● Karakter arca;;
Marot Robbie vagy Michelle Williams, de bármilyen szőke, kék szemű színésznő szóba jöhet  

● ● Csoport;;
Lakberendezőként a kereskedelem és szolgáltatás csoportot ajánlanám

● ● Életkor;;
32 éves

● ● Foglalkozás;;
Lakberendező


» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:

Csupán két évvel vagy idősebb nálam, de még nem nőtt be a fejed lágyam. Gyakorlatilag egy komoly kapcsolatod sem volt, imádsz bulizni, de mentségedre legyen, a munkádban nagyon igényes és precíz vagy. Belső építészetet tanultál egy amerikai egyetemen, de inkább lakberendező lett belőled. Egy ideig Austin-ban éltél az anyai nagyszüleinkkel, de a szíved visszhúzott Franciaországba. Nem vagy az az érzelgős fajta, ettől függetlenül le sem tudlak vakarni magamról, orvoshoz viszel és idegesítően figyelsz minden apró rezdülésemre. Ott voltál mellettem, mikor a betegség eluralkodott rajtam és pár napra kórházba kerültem. Mindent tudsz rólam és Tybalt-ról és köszönöm, hogy nem fecsegsz kettőnk kapcsolatáról túl sokat a családunknak. Olympia ezt úgysem értené meg és csak vitát generálna köztünk.
A középső lányként meg kellett küzdened a nővérünk árnyékával. Talán épp ezért kötődünk mi annyira egymáshoz.  Köszönöm, hogy a kanapédon aludhattam egy kis ideig és elviselted a letargikus hangulatomat. Ugyanakkor, tudnod kell, drága nővérem, hogy kezd egy kicsit sok lenni a túlzott aggódásod. Értem én, hogy legkisebbként a családban mindenki az én kegyeimet lesi, de megbirkózom a nehézségekkel és Tybalt is tökéletesen helyt áll a kaotikus szituációkban.
Ettől függetlenül, imádlak és bármikor szívesen látlak a házamban. Ahogy annak idején te, úgy most én is szeretnék rajtad segíteni. Mostanában furcsán viselkedsz és nem tudom, hogy ez egy újabb strigulát jelent az életedben vagy valami egész más borította fel az amúgy sem unalmas mindennapjaidat.

Nem tudom, melyik színésznő pb-je foglalt, de remélem, hogy egyik sem. Mint írtam, bármilyen szőke színésznő szóba jöhet, csak idősebb legyen nálam (Gwyneth Paltrow; Reese Witherspoon; Scarlett Johansson).
Nagyon várlak Sis!!! *_________*


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én nagyon várlak, de szerintem Tybalt is *.*

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Aguillard; Genevieve || The first born
» Amanda Aguillard (Spencer) ~ Heeey Mama

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-