A bûnösök réme
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A bûnösök réme EmptyHétf. Jan. 15, 2018 5:22 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Daphné Jacquard


● ● Karakter arca;;
Szabad, amíg a kornak passzol; képeken Jaimie Alexander és Elizabeth Banks

● ● Csoport;;
Igazságügy

● ● Életkor;;
legalább 35

● ● Foglalkozás;;
család- és büntetőjogi ügyvéd


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Az évek alatt többször is előfordult már, hogy mi ketten együtt dolgoztunk, ugyanis néha szakértő tanúnak hívnak be a bíróságra, amennyiben gyermekbántalmazási vagy gyermekelhelyezési perek vannak terítéken, mivel szakterületem a serdülőkori gyermekek fejlődési pszichológiája. A bíróságon kérlelhetetlen vagy, elszántan küzdesz az igazságért, magadénak érzel minden ügyet, és különösen rosszul érint, ha gyermekek is a szülők ócska vitáinak kereszttüzébe kerülnek.

Ennek lehet némi köze ahhoz, hogy elváltál, és neked is van gyermeked, egyet egészen biztosan én kezelek, mert szorongási zavarai vannak, és a stressztől jóformán már nem is evett. A helyzet azóta javult valamelyest, de a terápia tovább folyik, hogy elkerüljük a visszaesést; az egyik ilyen alkalommal keresel meg, hogy segítsek egy különösen kényes ügyben, amely érinti az egyik páciensemet, egy állami nevelt tizenhat éves fiút, és egy bizonyos drogbandát, akinek már több ügye is bíróságra került, némely a kezeid alatt...

//A felhívás rövid, de ez nem jelenti azt, hogy esetleg ne lennének gondolataim, ötleteim a közös plot jövőjét illetően. Bár maga ez a játékszál kicsit komolyabb, szívesen benne vagyok kapcsolatépítő játékokban is, nem zárom ki, hogy a hölgy és Andreas esetleg közelebbi kapcsolatban álljanak. A karakter hátterét illetően nem szeretnék megszabni semmit, a fentebb leírt jelleme pedig inkább egy felszínes pillantás, mintsem átfogó dokumentáció, a szavak közti kis réseket még meg kell tölteni élettel, hogy íze és szaga (bocsánat – illata) legyen.  Cool
A név nyugodtan változtatható, mind keresztnév, mind vezetéknév, a PB-k pedig ötletek, bár egy szofisztikáltabb kiállású, érettebb hölgynek örülnék a legjobban. További ötletek esetleg Kate Hudson, Rebecca Ferguson, Sofia Vergara, Rachel McAdams... Csak Cameron Diazt ne, ha lehet!  Rolling Eyes Nem zárkózom el semmi elől, ha az igénylőnek lennének kicsit vadabb ötletei akár, ossza meg velem bátran, lelkesen plotolok.   pirulo  //


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
A bűnözők nem annyira, én biztos  lazy

Andreas Jessen
Andreas Jessen
Egészségügy
● ●
● ● Posztok száma :
209
● ● Avatar alany :
Nikolaj Coster-Waldau
● ● :
A bûnösök réme Tumblr_nxqfn6qyvw1qd0w99o1_250

A bûnösök réme Tumblr_nuscxbJ1II1qd0w99o3_r1_250

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-