Twinbrother
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég :: 1 Bot

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Twinbrother EmptyKedd Jan. 16, 2018 12:25 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Pascal Lamoureux


● ● Karakter arca;;
Választhatsz szabadon, nem árt, ha egy picit hasonlítasz anyura vagy apura, én Dylan Sprayberryt és Austin Butlert dobtam be, de ahogy tetszik. ^^

● ● Csoport;;
Nana, még gimis vagy!

● ● Életkor;;
már elmúltunk 18 évesek

● ● Foglalkozás;;
tanulsz, de biztos van valami hobbid is


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Meglepi: az ikrem vagy (De hé, én vagyok az idősebb!). Hihetetlen, mi? Én tiszta anya vagyok, te meg... Hát, nem igazán hasonlítasz apára, de anyától is csak a szemedet örökölted. Én 157 centi vagyok és rossz matekos, te tuti, hogy súrolod a 180-at és penge vagy algebrából.. (Amúgy bukásra állok, szóval akár segíthetnél is, csak mondom... Ja, igen, én nem fogok segítséget kérni, ezt is csak mondom..) Nem vagyunk egyformák, sőt, mondhatnám nemes egyszerűséggel, hogy egy kicsit sem hasonlítunk.

Azt mondják, hogy az ikrek kapcsolata különleges. A miénk aztán meg pláne. Szeretek úgy tenni, mintha a világon se lennél, kényes vagyok rád a születésünk óta. (Tudtad, hogy mi vagyunk a 21. század első francia ikerpárja? Klassz, nem?) Talán azzal magyarázható, hogy olyan vagy, amilyen.. De az biztos, hogy egyre furább. Bármennyire is próbállak nem kedvelni, ignorálni, egy biztos, te a testvérem vagy, zsigerből törődöm veled. Akkor is, mikor az arcodba vágom a szobám ajtaját, meg akkor is, mikor levegőnek nézlek a suliban. Már amikor bejárok. Tudod, én is megváltoztam, mióta Párizsba költöztünk. Te az én viselkedésemet tartod furcsának. Pedig igazából csak beszélnünk kéne végre egymással.

Tudom, az én hibám, hogy a "most nem érek rá" és a "hagyjál már, Pascal" lett a kedvenc szófordulatom, mikor csak a közelemben vagy. De nem vagyok rendben. Te az hiszed, hogy azért, mert a pasimat otthon kellett hagynom. Én azt hiszem, hogy csak az a bajom, hogy túlhajtom magam a vívóedzéseken.. Vicces, hogy mennyire nem ismerjük egymást, hogy titkolózunk egymás előtt.. Sokkal többre mennénk együtt, de te is tudod, hogy csak akkor fogunk beszélni, ha végre a sarkadra állsz.

Hogy mit is kéne megvitatni? Az aggályaidat, hogy anyánk csalja apánkat, és te több, mint egy éve tudod, hogy a pszichológusod a szeretője. Aztán ott van még mondjuk a tény, hogy rájöttem, apánk nem is az apánk. A félelmeink, hogy mi lesz, ha ez kiderül.. Apa vajon kevésbé fog szeretni minket? Ő nevelt fel, tudod, hogy mennyire szeretem őt, hogy különleges a kapcsolatom vele és ha kitagadna a családból, az mennyire összetörne engem. Te nem mutatod, de te is biztosan aggódsz ezért. És végül a lehetőséget, hogy mi van, ha valójában anyánk szeretőjétől kaptuk örökül a génjeinket? Neked nincs túl jó véleményed a fickóról, én csak párszor találkoztam vele, rendesnek tűnik attól függetlenül, hogy agyturkász. Én meg akarnám ismerni.. Kiakadsz, ha meghívom a ballagásunkra?

//PB-ben alkuképes, gondoltam adok pár tippet, de jöhet más is. Legyél szőke vagy világosbarna és korra stimmelj.
A kiegészítésem második része, hogy igazából Pascal köré épült az összes többi karakter, aztán ő eltűnt, szóval az az érdekes szitu van, hogy a keresettek keresik a hirdetőt keresettként.  dafuq  Van még itt egy kis LEVÉL is, amit el kéne olvasni. Ezt megírtad a dokinak, biztos vagyok benne, hogy a következő időpontod nála érdekesen fog alakulni. ^^
Kérdésekkel zaklathatsz pm-ben, csak gyere, mert Andreas vár, meg én is várlak, meg mindenki más is.  nyomi Twinbrother 3600661416


Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Apa, anya, ÉN, meg egy csomó osztálytárs

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-