My beautiful lesbian Babe
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

My beautiful lesbian Babe



● ●

● ● My beautiful lesbian Babe EmptySzer. Jan. 17, 2018 11:05 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Gwendoline/Dianne/Lise (utolsó esetben egyeztetés után valtoztatható)


● ● Karakter arca;;
Ruby Rose (nem alkudható)

● ● Csoport;;
Választható

● ● Életkor;;
28-32

● ● Foglalkozás;;
Alkotó dönti el


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:Mindössze egy csodaszép tetoválasra szánt időpont kellett ahhoz, hogy totális beléd essek. A magabiztosság, ahogy beléptél a szalonomba és minden egyes kis mozdulatod teljesen levett a lábamról. Kezdetben csak figyeltem, ahogy az asszisztensemmel beszélsz, de egy idő után nem bírtam visszafogni magam. Több kellett belőled, így hat odamentem. Elkezdtük tervezni az oldaladra szánt mintát. Te velem szemben ültél és egy pillanatra sem vetted le rólam a tekinteted, amivel nem voltál egyedül. A szemed és az ajkaid, valamint az egész megjelenésed rabul ejtett. Alig vártam hogy többet tudjak meg rólad. Így hát amikor elhívtál randira gondolhatod mit éreztem. A gyomromban lévő pillangók tömege csak úgy szárnyalt odabent. Sajnos a megismerésed csak még jobban megbolondított. Akartalak. Vágytam rád. Végül az enyém lettél és ezzel én lettem a világ legboldogabb embere. Annyira szeretem az erőt, a magabiztosságot, a humort és a kedvességet ami belőled árad. Azt hittem hogy a szüleim "elvesztése" után senki sem fogja tudni betölteni az ott maradt űrt, de amikor te megjelentél minden olyan tökéletes lett. Egy szó mint száz te vagy életem szerelme úgyhogy kérlek siess, mert hatalmas szükségem van rád!

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Nadine él és hal érted, úgyhogy kérlek siess! Én nagyon várlak!

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-