kedves ismeretlen
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:46 pm ✥
✥ Yesterday at 9:21 pm ✥
✥ Yesterday at 5:22 pm ✥
✥ Vas. Dec. 09, 2018 12:10 pm ✥
✥ Pént. Dec. 07, 2018 7:02 pm ✥

Témanyitás ✥ kedves ismeretlen •• Csüt. Jan. 18, 2018 11:17 pm

SzabadFoglaltElkelt

Kedves Ismeretlen

● ● Karakter arca;;
Sam Claflin

● ● Csoport;;
amit szeretnél

● ● Életkor;;
25-35

● ● Foglalkozás;;
amit szeretnél

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Nem hiszek a véletlenekben. Valószínűleg okkal kerülsz, vagy kerültél az életembe. Az ismeretségünk a kórházban kezdődött amikor a haverjaiddal legénybúcsút tartottatok és eltörted a kezed. Én hoztalak helyre, de te azt akartad, hogy a lelkedet is ápoljam. Arra vannak a terapeuták - közöltem veled és hazaküldtelek. Te azonban tovább erősködtél és valahogy véletleneknek tűnő helyzetekben bukkansz fel. Nem tudok rólad semmit. Ránézésre egy középosztálybeli, céltalan, de normális férfinak tűnsz. Ez persze nem biztos, hogy valós is. Hisz egy hajléktalant is rendbe tudnak hozni, ahogy egy dúsgazdag bájgúnár is változhat átlagossá kedvére.
Valójában nem akarlak megismerni, de kénytelen leszek. Ugyanis van egy kis bökkenő. Te vagy a leendő férjem. Az a személy, akit az apám a tudtomon kívül jelölt ki arra a célra a te szüleiddel, hogy hatalmadba vegyél és közös jövőnk legyen. Az apám azt mondja több igaz szerelem úgysem jön már az életembe, kezdek öregedni. Itt az ideje családot alapítani.
Szóval maffiózó vagy. Nőtlen, de velem együtt szeretnéd megtartani a szabadságot. Mondhatunk nemet, persze. Fogunk is. Odáig azonban el kell jutni.

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket: én, nagyooon

● ● Posztok száma :
61
● ● Reag szám :
46

kedves ismeretlen
Second Chance frpg
1 / 1 oldal