Dylan - testőr
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● Dylan - testőr EmptyKedd Jan. 30, 2018 6:25 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Dylan ****

● ● Karakter arca;;
Armie Hammer (ötlet)

● ● Csoport;;
Bűnüldözés, Törvényen kívüli

● ● Életkor;;
37- 40

● ● Foglalkozás;;
Barát, testőr, bizalmas, egyéb


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
"Hogy ki is Ő pontosan? Barát, jobb kéz, aki felügyel, szemmel tart és óv. De nem akárhogy, a svájci gárdában kapott kiképzést, de hogy miért lépett ki onnan? Csak később derült ki a számomra. Közel tíz éve mellém rendelték. Eleinte nem volt felhőtlen a kapcsolatunk, legalábbis részemről, Ő kifogástalan kifinomult modorú komornyikként mutatkozott be a számomra, később vált világossá, hogy több Ő egy komornyiknál."


Emlékszem, amikor lövöldözésbe keveredtünk, tökéletesen profiként viselkedtél, engem védtél, hiszen ez a feladatod a mai napig. Noha a kezdetek kezdetén nem tudtam, hogy miért csöppentünk bele egy lövöldözés közepébe, és hogy nálad miért volt fegyver, de ezután az incidens után néhány részletet megosztottál velem.
Kötött az apámnak adott szavad, miszerint ő fog beavatni ebbe az egész világba. Te pedig? Elfogadtad ezt.
Ahogy teltek az évek, kezdtem egyre jobban megbízni benned, elfogadtam, hogy apám helyett apám vagy. A bizalmasom vagy.
A háztartásom belőled, és a szakácsnénkből áll. Mindketten tudjuk, hogy mi is az én feladatom.
Ha nem vagy mellettem állítólag egy ex katona haverodat bízod meg azzal a feladattal, hogy engem védjen. Látatlanban.
Ott vagy mellettem, ha elönt a magány, és mondjuk bezárkózom a boros pincébe, egyedül, lerészegedni. Szó nélkül viszel vissza a szobámba vagy állítasz be ruhástól a zuhany alá. Időnként eljársz valahova, de látom, hogy jobb a kedved, ragyogsz...
De úriemberként sosem kérdezlek a kimenőidről, hiszen azokat azért kapod, hogy te magad dönthesd el, hogy mit szeretnél csinálni akkor.



A Pb szabadon alakítható az úrnak. A neve már annyira nem, ekképp van emlegetve több helyen is.Olvasd el az Et-met. Ha valami még nem tiszta, de megtetszett a hirdetés, regisztrálj, és megbeszéljük.

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket:: Én biztosan, no meg Cassandra is, meg akiket keresel magad mellé

Christope Devaux
Christope Devaux
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
51
● ● Avatar alany :
David Gandy
● ● Keresem :
● ● :
Dylan - testőr Tumblr_inline_n4hyld199G1scqhcy

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-