A barátnő
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 9 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 9 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A barátnő EmptySzer. Feb. 14, 2018 2:03 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

________ Neil


● ● Karakter arca;;
Natassia Lindes vagy Magdalena Zalejska

● ● Csoport;;
Oktatás?

● ● Életkor;;
I19-21

● ● Foglalkozás;;
tanuló és mondjuk a KFC lelketlen munkása?


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
"Now life is one big party when you're still young
And who's gonna have your back when it's all done
It's all good when you're little, you have pure fun"

Amikor először találkoztunk, én apám rozoga kabriójában ültem a hamis Ray Bannel a fejemen, cigivel a számban Gucci Ganget hallgattam, valamelyik retek haverommal, de az is lehet, hogy Ace ült mellettem a testvérem, arra nem emlékszem, nem voltam teljesen józan. Rád viszont emlékszem, arra, hogy megforgattad a szemedet amikor felajánlottam a szolgálataimat. Szerintem te teljesen másra gondoltál, mint én: részemről ez csak egy fuvar lett volna, ami során kiszedem belőled a nevedet, aztán bejelöllek facebookon, tudod, ahogy ez megy. De te nem voltál hajlandó beszállni, ezért fel kellett tartanom az egész sort amg kísértelek a mozi bejáratáig. Vagy húsz percig autókáztam gyök kettővel mire kinyögted a nevedet.
Azóta egésze sokszor randiztunk már: elvittelek moziba, az állatkertbe, étterembe, valami szaros kis koncertre, de te ennek ellenére sem nagyon adod be a derekadat nekem. Sokszor átjössz, meg néha én is átmehetek, de az ajtónak szigorúan nyitva kell maradnia, és ha igazán rád akarok mászni, te leállítasz. Valószínűleg nem állsz készen, vagy csak nem is igazán akarsz velem lenni, nem tudom...
Én azért rendesen hajtok, igyekszem jó pasi lenni: felhívlak telefonon, elmegyek a sulid elé és hazakísérlek.
De nem bírod, hogy füvezem, mi lenne ha tudnál a többi dologról? Mindig is tudtad, hogy nem olyan srác vagyok amilyet a tévében látsz, nincs fehér ló, nincs sok pénz, csak a kemény valóság. Meg tudsz-e majd rendesen változtatni vagy én rángatlak bele mindenbe? Elvégre nyuszi, egyszer élned is kell.

És amíg te rövid pórázra akarsz fogni, megnevelni, hogy ne piszkítsak a szőnyegre, én pontosan ezt teszem. Mert értem én, hogy neked idő kell, de én nem az a srác vagyok akit hitegethetsz, hogy majd jövőhéten lesz valami.
Tudtad, hogy anyád egyszer rám kacsintott? És azt vágod, hogy én visszakacsintottam?

//Ennyi lenne, tökre várlak, imádnám ha megjönnél, de kérlek csak akkor hozd el a kedvenc csajomat eze a Világon, hogyha bírod a drámát, nem zavar majd össze, hogy nem mindig happy az élet, és nem riadsz vissza egy kis lélektiprástól, gyötréstől. Plusz információ, hogy kavarni fogok anyáddal, de ez ne tartson vissza: anyád sohasem tartana meg magának, túl fiatal vagyok, és valószínűleg addigra beléd is szeretek rendesen.  szeri  szeri
Nagyon-nagyon-nagyon várlak. A pb tökre változtatható, meg igazából a részleteket együtt dolgozzuk ki.  woo  love cake

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Mrs. Neil és majd Mr Neil - mert lesz anyád és apád is Cool

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Legjobb barátnő
» A legjobb barátnő és lakótárs az egész világon!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-