Ronan
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox

Akik erre járnak
Jelenleg 4 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 1 Bot

Nincs
✥✥✥✥✥
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek
✥ Yesterday at 10:46 pm ✥
✥ Yesterday at 9:21 pm ✥
✥ Yesterday at 5:22 pm ✥
✥ Vas. Dec. 09, 2018 12:10 pm ✥
✥ Pént. Dec. 07, 2018 7:02 pm ✥

Témanyitás ✥ Ronan •• Szomb. Feb. 17, 2018 5:55 pm

SzabadFoglaltElkelt

Ronan ______

● ● Karakter arca;;
Nico Tortorella

● ● Csoport;;
Rád bízva

● ● Életkor;;
30

● ● Foglalkozás;;
Rád bízva

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
A legboldogabb éveimet te okoztad nekem Ron...5 éve, hogy elköltöztem Párizsból, noha úgy volt, hogy csak kis időre megyek New Yorkba, mégis ottmaradtam, mert elragadott a pörgés, és Párizs nekem kicsit unalmas volt már -ó, istenem, most már visszasírom a csodálatos francia fővárost!-. Nem jöttél velem az egyetem miatt, akkor jártál a vége felé, és nem akartál otthagyni csapot-papot, és egyébként is, úgy voltunk vele, maximum egy évet kell kibírnunk a másik nélkül. Mielőtt összejöttünk, éveket kergetőztünk egymással, mert egyikünk sem volt biztos benne, hogy készek vagyunk a gyerekkori barátságot és azt a bizalmat, sok élményt, mindent egy lapra feltenni és megpróbálni együtt... Megpróbáltuk. Jól is működött, a távkapcsolat viszont egyikünknek sem volt az erőssége, és egy durva Skype-on történt veszekedés vetett véget a kapcsolatunknak és a barátságunknak. Talán ez volt az oka, hogy aztán végképp nem gondolkodtam azon, hazaköltözzem-e.
Kaptam egy meghívót a barátnőmtől az esküvőre. Az esküvőtökre... A probléma csak az, hogy egy pillanatra sem ötlött fel bennem a gyanú, hogy a Camille által sokat emlegetett "Ron" te lennél. Ki gondolná, hogy ilyen kicsi a világ, nemde? Belegondolni is durva, hogy a nagy találkozás mindkettőnket meglep majd...

Nagyon-nagyon várom! Ami azt illeti, a végkimenetelt nyitva hagynám -függ nagyon attól, hogy jövünk ki a játéktéren-, de azzal nem árulok el sokat, hogy baromi jó lenne, ha újra egymásra találnának mindenféle nehézségek árán. A pb alkudható, de ha egy kis kétséged is lenne, csak less rá erre a videóra, és szerintem már el is illant. (: Ha mégsem, akkor még mindig meggyőzhető vagyok. Bármi kérdésed lenne, dobálózz PM-mel! Wink ÉS GYERE!

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én, de én baromiraaaaa!

Vendég

Témanyitás ✥ Re: Ronan •• Szer. Ápr. 18, 2018 6:09 pm

FAGYASZTOTT HIRDETÉS - ELTŰNT HIRDETŐ
● ● Posztok száma :
2391
● ● Reag szám :
1570
● ● Keresem :
my babes
● ● karakter arca :