A Virágom
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● A Virágom EmptySzomb. Feb. 17, 2018 8:29 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

Violet ....


● ● Karakter arca;;
kritériumok alább, képeken Aisha Dee és Ariel Winter

● ● Csoport;;
kereskedelem és szolgáltatás, tanulók, civil...

● ● Életkor;;
19-22

● ● Foglalkozás;;
nagyjából igénylőre bízva


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Az én, vagyis Ravi szerelme. Nem kicsit, nagyon. Nem mondom, hogy pontosan járnánk, mert hát majdnem biztos vagyok benne, hogy azt hitte, meleg vagyok, most meg halott, a jelenlegi testemet meg gyűlöli, mert azt hiszi, én Vic vagyok, aki megölte Engem, vagyis Ravit… Kicsit bonyolult. Nagyon. De rettenetesen hiányzik; nem csak a leggyönyörűbb lány az egész világon, a legjobb barátom is, akivel rengetegszer ültünk a bérházunk tűzlépcsőjén, bámulva a párizsi éjszakát, arra gondolva, hogy egy nap majd meghódítjuk. A szegények is álmodhatnak, nem?

Violet Ravi, azaz Victor régi, gyerekkori barátja, szomszédja, munkatársa, titkos szerelme. Életvidám, okos, de harcias leányzó, aki Ravi halála óta mélységesen gyűlöli Victort, vagyis azt, akit Victornak hisz, úgyhogy az első találkozás biztos nem lesz túl kellemes. Ravi igen gyengéd érzelmeket táplált a lány iránt, ám ezeket sosem vallotta be, amit nagyon bán, hogy ez más részről pontosan hogy van, az az igénylőre van bízva, az biztos, hogy nagyon törődtek egymással, sokat bandáztak együtt, és fontosak a másiknak.
Ezt az életet igencsak meg fogja bonyolítani, mikor Violet tandíjának hiányzó részét hirtelen befizetik, sőt, évekre előre kipengetik, a Delacroix Group nevében. A köszönet valószínűleg nem egy nyakba ugrás, inkább orrtörő ököl lesz...
//A név legyen valami virágnév, egyelőre Violetként van említve, de ez változtatható, Dahlia, Iris... A PB tekintetében itt válogatós vagyok, nem szeretnék egy szokásos csini-bini szőkét, bár imádom őket is; a legeslegjobban Abigail Breslinnek örülnék, mert méltatlanul vannak mellőzve a teltebb hölgyek PB-knek, de tudom, hogy kevés anyaga van, úgyhogy jöhet Ariel Winter is az újabb képein, vagy  Aisha Dee, Jane Levy, Eleanor Tomlinson… A lényeg, hogy ne egy modellt keress, lehetőleg teltebb vagy színes bőrű. de PM, annyira azért nem vagyok ám ijesztő, csak teliholdkor falok embert, avatar alanyt meg tök szívesen keresgélek veled! Siess!  love //

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én biztosan

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-