Darragh ----
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszót!
Postagalamb központ
✥ Bátran üzenj ✥

Legújabb történetek
✥ feltörekvõk írásai ✥

Yesterday at 11:57 pm
Yesterday at 11:46 pm
Yesterday at 10:26 pm
Yesterday at 9:24 pm
Yesterday at 9:04 pm
Yesterday at 9:03 pm
Yesterday at 9:02 pm
Akik erre járnak
✥ Várunk mindenkit ✥

Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

nincsen

A legtöbb felhasználó (36 fő) Hétf. Márc. 13, 2017 11:05 pm-kor volt itt.
Népszámlálás
✥ Párizs lakói ✥

Csoportok
Keresk. és szolg.
-
-
Igazságügy
-
-
Bűnüldözés, hadügy
1
2
Egészségügy
2
-
Oktatás
4
3
Média, művészet
3
1
Civilek
-
1
Elit
1
1
Törvényen kívüliek
1
-
Összesen
12
8
Történet írók
✥ fantázia szárnyal ✥

Share| .

Szeretettel Pandora Fournier tollából
Témanyitás Darragh ---- •• Hétf. Márc. 06, 2017 5:40 pm

Kor:
Választott arc:
Foglalkozás:
Viszony:
Választott faj:
85-160 közötti
michael fassbender
Mentős & Orvos
Bonyolult
Ne ember

Darragh -- foglalt *-*

Hello Mr. Doctor!

Nem kizárt, hogy valójában nem is vagy orvos, „csak” egy mentős, de számomra igazából lényegtelen is, hiszen nem indult éppen felhőtlenül a találkozásunk. Kocsmai verekedés tört ki, amibe én is belekeveredtem, majd végül te voltál az, aki felajánlotta, hogy segít ellátni a sérüléseimet, amit én először nem akartam hagyni. Csak egy kisebb harc árán sikerült, hiszen bűntudatod volt, hogy elszakadt nálad is a cérna és részben te okoztad őket. Kedvellek-e? Talán egy kicsit, de ezt sose vallanám be, hiszen az önfejűségem sokkal erősebb és szeretem azt hinni, hogy nincs szükségem barátokra se, mert egyedül is képes vagyok megoldani a dolgaimat.  Persze az se lendített a dolgon, hogy a karjaidba zuhantam végül ájultan, hiszen a közeledben is kezdett megmutatkozni a képességem, amiről én mit sem sejtek. Sokkal inkább azt gondolom, hogy legutóbb esetleg túl nagy ütést kaptam, vagy a kimerültség miatt mosódik el olykor a kép, és látok fura alakokat, amik nem emberinek néznek ki, de még se teljesen tudnám megmondani, hogy mit is az, amit látni vélek. Ugyanakkor kicsit talán ki is használlak, hiszen utálom az orvosokat és a hülye „szabályaikat”, viszont hozzád szemrebbenés nélkül képes vagyok beállítani az éjszaka közepén is, hogy ellásd a sérüléseimet, amit te mindig vonakodva teszel meg. Természetesen, ha tudnám, hogy közöd volt a legjobb barátnőm, Lyanna halálához, akkor biztosan én küldenélek a halálba. Illetve ott van még az az apróság is, hogy jobban ismersz, mint én azt álmaimban gondolnám. Volt egy fura szertartás, amikor még csecsemő voltam és két család békéjét a mi házasságunkkal akarták elhozni, de anyám eltűnt velem valakinek a segítségével. Ennek köszönhetően pedig te is kitaszított lettél a családodban, hiszen egy dolgod volt, hogy megvédj, amíg felnövök, hogy utána kapocs lehessek a hozzád hasonlók és az emberek között. Vagy sokkal inkább áldozati bárány? Hahh, jó kérdés! Vajon még mindig képes lennél a kutyák elé vetni, hogy visszakaphasd a tekintélyedet a sajátjaid előtt, vagy netán teljesen más cél vezérel? Vagy még arra se jöttél rá, hogy én volnék az, aki miatt annyi megaláztatást kellett elviselned? Hiszen még az amulettemet se szereztem vissza, és a papírjaimban is teljesen más adatok szerepelnek, mint kellene…  

|| Kérdés esetén Pm-ben megtalálsz, ahogyan a név és a pb is alkuképes. edi

no one forgets the truth;
they just get better at lying.
Elit
Tell me your secrets

234
● ● Posztok száma :
✶ Gal Gadot
● ● karakter arca :

Darragh ----
1 / 1 oldal