Boss lady
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 1:30 am ✥

Vendég
Today at 12:01 am

✥ Yesterday at 2:27 pm ✥

✥ Yesterday at 8:27 am ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 8:02 pm ✥

✥ Szer. Jún. 20, 2018 7:50 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Roderick Wrighton tollából
Témanyitás ✥ Boss lady •• Szomb. Márc. 10, 2018 2:27 pm

SzabadFoglaltElkelt

Szabadon választott

● ● Karakter arca;;
Candice Swanepoel, de alkudható  

● ● Csoport;;
Elit

● ● Életkor;;
42, változtatható, de mindenképp 38 felett

● ● Foglalkozás;;
cégtulajdonos, divattervező

» Egy-két táppont, amit bátran kiszínezhetsz:
A Wrighton tesók mindig is gondba voltak a párkapcsolati dolgokkal.  Én vagyok az, aki sosem akart komoly kapcsolatot. Szinte egyik lány sem tudott megfogni, csak egy-két éjszakára, utána meg azonnal kellett a másik. Egy idő után elkezdtem unni a tini lányokat, akik már nem nyújtottak akkora kihívást és élvezetet, mint egy idősebb nő.
Itt jössz a képbe te. Két választás is van. Jelenleg két munkám van, az egyik a modellkedés, amit hétvégente csinálok. Nem vagyok befutott modell, de a divattervezők gyakran megkérnek, hogy pózoljak a ruháikban. Te is lehetsz egy ilyen divattervező, akinek már régóta viselem a ruháit és valahogy egymásba gabalyodunk. A másik lehetőség, hogy te vagy annak a cégnek a tulajdonosa (vagyis a férjed), ahol titkárként dolgozok.
Már első látásra megfogott benned valami. Azóta teperek, hogy legalább egyszer beengedj az ágyadba, de még nem jött el a pillanat.

// Itt tart most a kapcsolat. Ezek voltak a kötött dolgok és akkor most jön az, ami csak ötlet, szóval változtatható. Arra gondoltam, hogy lehetne egy férje, vagy nemrég elvált, de egyik esetben sem érezte jól magát a férjével. Már évek óta halott a kapcsolatuk. A nő ezért is dönt úgy, hogy kicsit lazít és végül enged Rodnak. Akár lehet az, hogy először csak egy kicsit szórakozni akar vele, hogy elfelejtse a férjét, vagy szeretőt akar tartani, mert a férjétől már nagyon elhidegült. A kapcsolatok meg is maradhat ilyen szeretői viszonyban, vagy akár később lehet köztük komolyabb, de akkor mindenképp el kell válnia a férjétől előbb-utóbb (ezért is lenne érdekesebb, ha még együtt lennének). Arra is gondoltam, hogy lehetne mondjuk két gyereke, egy idősebb lánya és egy fiatalabb fia. Szintén csak azért, hogy még izgalmasabb legyen a kettejük kapcsolata.
Elég sok minden változtatható, szóval pm-ben részletesebben megbeszélhetjük, ha megérkeztél.

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én nagyon és szerintem a testvéreim (Sophie Wrighton, Kieran Wrighton, Kester Wrighton, Riley Wrighton) is szívesen játszanának majd veled. Egyre nagyobb a család, szóval játékból nem lesz hiányod.

Civilek
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
73
● ● karakter arca :
River Viiperi

Boss lady
Second Chance frpg
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Asgard > Lady Sif