Űrcowboy nyomozó
Üdvözöllek nálunk
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Postagalamb központ

Akik erre járnak

Jelenleg 11 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 4 vendég :: 2 Bots

A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 6:42 pm-kor volt itt.
Legújabb történetek

✥ Today at 7:16 am ✥

✥ Today at 1:00 am ✥

✥ Yesterday at 10:25 pm ✥

✥ Yesterday at 10:18 pm ✥

✥ Yesterday at 8:31 pm ✥

✥ Yesterday at 8:24 pm ✥

✥ Yesterday at 7:54 pm ✥

✥ Yesterday at 7:32 pm ✥

Párizs lakói
Történet írók

Share| .

✥ Szeretettel Mason Dagwood tollából
Témanyitás ✥ Űrcowboy nyomozó •• Vas. Márc. 18, 2018 1:49 pm

SzabadFoglaltElkelt

Nathan Dagwood

● ● Karakter arca;;
Milo Parker ●vagy● Jack Stanton

● ● Csoport;;
Oktatás

● ● Életkor;;
9-10

● ● Foglalkozás;;
Diák

» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Soha nem felejtem el a pillanatot, amikor ott, a kórházban felém indultál. Fogalmad sem volt, miért hoztak ide a szüleid, de a bátyád vagyok. Vagyis valaki, aki a bátyád testében ragadt. Már akkor és ott érezted, hogy valami megváltozott? Hogy nem az néz rád vissza azokból a szemekből, akit ismersz? Azért voltál olyan bizonytalan vagy egyszerűen csak különös volt, hogy a négy éves életed nagy részében alig láttál a kóma miatt?
Talán egyszer majd elmondod, ha emlékszel még rá. Hiszen öt év eltelt az a nap óta, régen volt, igaz kishaver? Mostanság inkább azzal múlatod az időt, hogy az idegeimre mész, ahogy jó kis öccsnek szokás. Persze nem szándékosan, de állandóan a nyomomban vagy. A hatalmas fantáziád talán, ami arra késztet. Mindig felbukkansz. Elém állsz, vagy a szekrényben kuporogsz. Néha nyomozóként, Philip - vagyis apa - kalapját a fejedbe nyomva kerülsz az utamba. Néha pedig űrhajós vagy cowboy vagy épp, aki egy idegen fajt kutat. Engem.
Érzed, hogy nincs rendben valami?
Csak egyszer nehogy túl sokáig kövess. Nehogy túl sokat láss. Nehogy éjszaka járj a szobám felé és végignézd, ahogy izzadtan nyöszörgök az ágyamban egy bizonyos Ed nevét motyogva.
Nem kellene ott legyél azok között, akik majd egy nap megtudják, én, nem én vagyok.

● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ● ●

Csak az itt leírtakhoz ragaszkodnék, minden mást rád bízok. Hozz olyan srácot, amilyet szeretnél, még a PB-ről is alkudozhatunk. Lehet zselézett hajú nagymenő, vagy jól fésült visszafogott fiú, aki csak otthon engedi el magát igazán. Felőlem aztán bonyolíthatod az életét valami betegséggel is vagy adhatsz neki tökéletes, boldog gyerekkort. Minden rajtad áll, előtte még az élet, amit te alakítasz.

Ha megérkeztél, dobj kérlek egy üzenetet  Smile

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Ki várja őket

Középisk.
Tell me your secrets
● ● Posztok száma :
97
● ● karakter arca :
Cameron Monaghan

Űrcowboy nyomozó
Second Chance frpg
1 / 1 oldal