Aki egyszer már megmentett
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 13 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 13 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Aki egyszer már megmentett



● ●

● ● Aki egyszer már megmentett EmptySzomb. Ápr. 14, 2018 3:50 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

keresztnév vezetéknév


● ● Karakter arca;;
Freddie Highmore, César Domboy (csak ajánlás, változtatható)

● ● Csoport;;
amit csak szeretnél Smile

● ● Életkor;;
20+

● ● Foglalkozás;;
tetszőleges


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:

Emlékszel még rám?

Csupán egyetlen egyszer találkoztunk, Angliában, egy aprócska kis városkában, még néhány évvel ezelőtt. Én épp hazafelé indultam, de hogy te miért voltál pont akkor és pont ott, azt nem tudom. Talán te is a környéken éltél? Vagy a rokonokhoz érkeztél látogatóba az ünnepek miatt? Esetleg nyaraltál a szigetországban, vagy a munka miatt vetődtél pont ide? Mindenesetre örülök annak, hogy ott voltál, és közbeléptél, amikor néhány, nem túl szimpatikus fellépésű pasas követni és zaklatni kezdett a kihalt, éjszakai utcán...  Utána még elkísértél a rendőrségig, majd elváltak útjaink - egészen mostanáig.
Én azért költöztem a francia fővárosba, hogy új életet kezdjek, és mondhatnám, hogy mostanra egész jól megtaláltam itt a helyem, de valahol mégis csak túlzás lenne ilyesmit állítani. Hisz mindig történik valami, ami megbolygatja a múlt dolgait, ahogy az embereket sem feltétlenül tudom azóta közel engedni magamhoz, mint ha egy részem meghalt volna azon az estén. Nehéz is úgy tovább lépni, ha nem beszél róla az ember, nem igaz?
Te miért utaztál Párizsba? Nem is feltételezem, hogy olyan emlékezetesre sikeredett volna a találkozásunk, hogy azóta is figyelemmel követed az életemet, így sejtem, inkább a véletlennek tudható be, hogy mindketten pont erre a városra böktünk a térképen...


Mivel az eredeti koncepció meghiúsult, így a karakterem némi átdolgozásra került az utóbbi időben - ettől függetlenül nem bánnám, ha lenne egy visszatérő személy az életében, aki tud arról a titkáról, amiről senkinek sem beszélt, soha.
A név, nemzetiség, csoport és foglalkozás szabadon választható, de nem bánnám, ha valamilyen szinten értene ahhoz, hogyan védje meg magát a karakter. Lehet akár rendőr, járhat önvédelmi órákra, tanulhat valami harcművészeti ágat, vagy csak szimplán szeretett verekedni a suliban, az igazából nincs kőbe vésve Aki egyszer már megmentett 3120448494 Ahogy a kora sem, akár húszas éveiben járóként érkezel, akár túl vagy a harmincon, vagy a negyvenet közelíted, úgy gondolom, hogy jó lehetőségeket rejt mindegyik, a maga módján.
A pb is pusztán ajánlás, egyáltalán nem ragaszkodom az említett egyénekhez, csak arra kérlek, ha mégis mást választanál, azért beszéljük meg előtte!
Tudom, túl sok konkrétum nincs megadva a karakterhez, igazából ami számomra fontos lenne, hogy egy kicsit segítsen túllépni Roisinnak a múlton, hátrahagyva ezt a távolságtartó, kimértebb viselkedést, ami korábban sosem volt jellemző rá. Azt meg, hogy később hogyan alakul a két karakter kapcsolata, bízzuk a játéktérre Smile
Ha megérkeztél, kérlek, ne felejts el hozzám vágni egy pm-et, hogy tudjam, megérkeztél! Aki egyszer már megmentett 3120448494



Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én edi

Riordan Carvey
Riordan Carvey
Keresk. és szolg.
● ●
● ● Posztok száma :
114
● ● Avatar alany :
KJ Apa
● ● :
Aki egyszer már megmentett Tumblr_ohq95bbubV1u9ooogo1_1280

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-