Színház az egész világ
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 3 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 3 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.

Színház az egész világ



● ●

● ● Színház az egész világ EmptyPént. Május 25, 2018 5:45 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

keresztnév vezetéknév


● ● Karakter arca;;
Cameron Boyce, de változtatható

● ● Csoport;;
Oktatás, egyetemista

● ● Életkor;;
19

● ● Foglalkozás;;
diák, színészpalánta


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Együtt kezdtük az egyetemet, de különböző szakon. Te színész szeretnél lenni, én pedig táncos. Először csak a folyosón futottunk össze néha, de az év végi gála közelebb hozott minket. Egy musicalt fognak előadni a gólyák. A színészeknek meg kell csillogtatni a színészi tehetségeiket, a tánctudásukat és az énekhangjukat is. De nem csak ők lépnek fel, mivel ez nagyméretű darab, a többi szak is besegít. Az zenések segítenek a dalokkal, mi táncosok pedig a táncos jeleneteknél állunk be, hogy sokkal látványosabb legyen egy-egy ilyen. Minden nap vannak próbáink, amik nagyon sokáig tartanak. Eleinte nem voltak szimpatikusak a színészek, de meg akartam ismerkedni valamelyikükkel és rád esett a választás. Te voltál az egyetlen, aki normálisabbnak tűnt, mint a többi. És milyen jól láttam. Rengeteg közös van bennünk. Még egy év sem telt el, de legjobb barátokká váltunk. Nincs olyan nap, hogy ne találkoznánk és hülyéskednénk meg dumálnánk. Szinte már mindent tudunk a másikról. Legalábbis azt hiszem, de tévedek. Már említettem párszor, hogy színész vagy, nagyon jól meg tudod játszani magad. Könnyel eltudsz titkolni dolgokat a világ elől és van is mit.
A gondok akkor fognak bekövetkezni, ha kiderül, hogy nem is arra az egyetemre járok, ahová apám íratott be. Nem akarok tovább otthon maradni, de egyedül sem lenne jó. Már beszéltünk az összeköltözésről, de egyre sietősebbé vált a dolog. Vajon akkor is el fogod tudni titkolni előlem azokat a dolgokat, ha egy lakásban fogunk élni?

// Nagyon várom már őt  woo A nevet rád bízom, meg amúgy minden szabadon változtatható. Vannak még ötleteim a karakterhez és sok izgalmas meg vicces játékot tervezek vele, szóval siess  happy day



Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
Én  pirulo

Renard Fournier
Renard Fournier
Elit
● ●
● ● Posztok száma :
14
● ● Avatar alany :
Thomas Doherty
● ● :
Színház az egész világ Original
Színház az egész világ Tumblr_otoxudB6yG1t5c5f5o1_1280

1 / 1 oldal

Similar topics

-
» A világ legdrágább tündére
» A legjobb barátnő és lakótárs az egész világon!
» The Abbey színház
» Szabadtéri színház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-