--- god make me famous
üdvözöllek nálunk
„Hello Párizs”
Felhasználónév:

Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Chatbox
„üzenőfal”

Városnézés
„Akik erre járnak”
Jelenleg 5 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 5 vendég

Nincs
● ● ●
A legtöbb felhasználó (57 fő) Szomb. Nov. 11, 2017 7:42 pm-kor volt itt.


● ●

● ● --- god make me famous EmptyKedd Jún. 05, 2018 2:15 pm
Bejegyzés ideje



SzabadFoglaltElkelt

valami  király


● ● Karakter arca;;
A fenti képen Steve Buscemi és egy banán látható, de csak illusztrációként tettem oda, mert hát egy 35-40 közötti fickóhoz nem kell se Steve-et, se egy banánt PB-nek használni, csak szeretném, ha tudnád, hogy nekem tök mindegy.

● ● Csoport;;
Média, művészet

● ● Életkor;;
35-40 között, vagy lehet idősebb

● ● Foglalkozás;;
washed-up sitcom sztár


» Egy-két támpont, amit bátran kiszínezhetsz:
Gyerekszínészként kezdte, Franciaország kétezres éveinek egyik legnépszerűbb sitcomjában folytatta, majd a show úgy tíz évvel ezelőtt véget ért, a világ pedig szép lassan elfelejtette őt -- csak erről neki nem szólt senki.
Töri magát, hogy valami szerephez jusson. A tripperes kurvák kilógnak az ágyából. Komolyabb drogproblémái vannak annál, mint amit szeretne magának bevallani. Szerinte sokkal nagyobb színész, mint amilyennek megismerték, csak még nem kapott elég esélyt, hogy bizonyítson. Az ügynöke szerint kiöregedett abból, hogy egyáltalán szóba kerüljön, hogy lehetnek esélyei.

Amúgy meg Mona teljesen rá van kattanva -- nem, nem szexuálisan, inkább csak önjelölt sidekickje lett az úrnak, ami még jól is jön neki, mert a lány fiatal, szép és gazdag (vagy hát a családja gazdag), így aztán jó eséllyel olyan körökbe vezetheti be őt a hölgy (mert ez egy számító, felszínes világ), amiknek korábban amúgy maga  az úr is tagja volt (hogyne!). Az mondjuk más, hogy Mona meg inkább azért lóg vele, hogy azt a mocskot megtapasztalja, amiben ő él, de hidd el, ha te is benne vagy, varázslatos dinamikájuk lehet.


Nevet, PB-t szabadon választasz, a kor aránylag megkötött, minden továbbit lebeszélünk PM-ben, ha jössz!

Ez nem a vége, hanem csak a kezdet
én és ez a plot

Anonymous
Vendég
Vendég
● ●

1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Second Chance :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek :: Archív karakterek-